برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش طراحی سایت
#1
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  

امروزه یکی از محبوب ترین مهارت ها یادگیری لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می باشد به این ترتیب آموزش طراحی سایت در مراکز آموزشی و شرکت های طراحی سایت رایج شد. البته آموزش طراحی سایت انواع گوناگونی دارد که با توجه به زبان برنامه نویسی متغییر است بنابراین می بایست در انتخاب پکیج آموزشی دقت کنید تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. علاوه بر این قبل از شروع آموزش طراحی سایت بد نیست با مفاهیم اصطلاحات اینترنت و وب سایت آشنا شوید به این ترتیب خوب است قبل از شرکت در دوره های آموزشی با مطالعه مقالات آموزش طراحی سایت تا حدی اجمالی با مفاهیم آشنا شوید.
طراحی سایت front-end (فرانت اند)
برای طراحی بخش فرانت اند که بخش جلویی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است می بایست کد های html و CSS را فراگیرید. در وافع فرانت اند سایت همان چیزی است که توسط کاربر مشاهده می شود. در واقع برنامه نویس فرانت اند کد ها را طوری نشانه گذاری می کند و صفحات را آماده سازی می کند تا کاربر شکل کلی سایت را به درستی مشاهده کند. یادگیری برچسب های نشانه گذاری html بسیار ساده است چرا که یک زبان برنامه نویسی نیست در واقع با کمک برچسب ها می توانید هر قسمتی از متن را به دلخواه بُلد، خط دار، بزرگ یا کوچک کنید و در نهایت خروجی کار همان مقاله ای است که کاربر مطالعه می کند.
طراحی سایت back-end (بک اند)
همان طور که از نام بک اند مشخص است تمامی اقداماتی که در پشت صحنه انجام می شود و کاربر مشاهده نمی کند گفته می شود. طراح سایت بک اند برنامه نویسی های پیچیده را انجام می دهد و کاربران هیچ گاه کد های بک اند را مشاهده نمی کنند. پی اچ پی، روبی و پایتون از جمله زبان های طراحی سایت بک اند می باشند. اگر بخواهیم بک اند را با مثالی ساده توضیح دهیم می توان گفت هنگامی که کاربر خرید اینترنتی انجام می دهد با فرانت اند در تعامل است و تصویر کالا را مشاهده می کند اما هنگامی اطلاعات بانکی را وارد می کند کلیه پردازشاتی که انجام می شود مربوط به بک اند می شود.
آموزش طراحی سایت حرفه ای
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید از مشاغل پول ساز به شمار می رود و نیاز به سرمایه زیاد ندارد و حتی می توان بدون همکاری با شرکت های طراحی سایت به صورت فریلنسر مشغول به کار بود. حتی برخی از افراد به صورت خود آموز اقدام به آموزش طراحی سایت می کنند که امری کامل ممکن است البته اگر علاقه در کار باشد. اما اگر می خواهید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را به صورت تخصصی فرا گیرید شرکت در کلاس ها و یا استفاده از پکیج های آموزشی که توسط مدرسین با تجربه و حرفه ای آموزش داده می شود سرعت و کیفیت یادگیری را دو چندان می کند.
طراحی سایت انفرادی
برخی از افراد به صورت انفرادی اقدام به طراحی سایت می کنند که اصطلاحا به این افراد فریلنسر می گویند اما برخی دیگر با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید همکاری می کنند خب چه تفاوتی میان آن هاست؟ هر دو طراح سایت هستند اما فریلنسر ها به مراتب هزینه پایین تری دریافت می کنند اما کیفیت و صداقت در پشتیبانی آن ها تضمینی نیست اما شرکت های طراحی سایت از آن جا که دارای دفتری ثابت هستند در صورت بروز مشکل می توانید به طور حضوری مراجعه کنید و خواسته هایتان را بیان کنید.
آموزش سئو سایت
اگر سایت خود را در دست گرفته اید و می خواهید به رتبه برتر گوگل برسانید باید اقدامات مربوط به سئو و بهینه سازی را همواره انجام دهید. به این ترتیب پس از تحویل پروژه از شرکت طراحی سایت درخواست آموزش لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را داشته باشید و در غیر این صورت می توانید سئو سایت را به دست سئوکاران شرکت طراحی سایت بسپارید.
مهم ترین سوالاتی که در حوزه آموزش طراحی سایت ممکن است با آن ها روبه رو شوید عبارتند از:
آموزش طراحی سایت زمان بر است؟
مهارت طراحی سایت مانند سایر دانش و مهارت ها نیازمند انگیزه و علاقه است و زمان یادگیری بسته به هوش و اشتیاق هر فرد متفاوت است اما به طور کلی یکی از دلایل استقبال از این مهارت این است که در کوتاه ترین زمان امکان یادگیری وجود دارد و به سرعت وارد بازار کار می شوید.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟
ما در دوره ارتباطات زندگی می کنیم و تمامی تجارت ها برای شناخته شدن هر چه بیشتر درد دنیا تلاش می کنند لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید از آن دسته اقداماتی است که برند سازی و شناخته شدن کمک می کند به همین دلیل است تا این حد مورد استقبال قرار گرفته است.

چه نوع وب سایتی نیاز داریم؟
تفاوتی ندارد که نوع کسب و کاری دارید با طراحی سایت می توانید علاوه بر مشتریان دنیای واقعی مشتریان مجازی نیز داشته باشید اما بسته به این که کسب و کارتان چیست نوع سایت تغییر می کند. به طور مثال لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید مخاطبان متفاوتی دارند و علاوه بر این امکانات آن ها تفاوت دارد.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  | لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: