برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجاره دیزل ژنراتور با مناسبترین قیمت
#1
 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در ژنراتور هایی با نیروی ۲۰ کیلو وات تا ۲۰۰۰ کیلو وات برای مشتریان عزیز امکان پذیر است. هم ژنراتور های دیزلی و هم ژنراتور های گازی اجاره داده می شوند، تمامی لوازم موجود توسط سی اس ای گواهی و گارانتی شده است.
نصب لوازم مخصوص به ژنراتور انجام می شود. طراحی ژنراتور دیزلی بسیار حرفه ایی اصورت گرفته است. ژنراتور ها دارای یدک کش مخصوص هستند.
XQ20اجاره دیزل ژنراتور مدل
این مدل ژنراتور دیزلی حدود ۲۰ کیلو وات نیرو به صورتی آماده تولید می کند. یدک کشی که به دنبال ژنراتور است گارانتی شده توسط ایی پی ای تایر است که این نوع مدل کاملا ضد آب است.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مدل ژنراتور تنظیم ولتاژ خودکار آن است. خروجی ولتاژ قابل تعویض است و به صورت خودکار شروع به کار می کند.
XQ30اجاره دیزل ژنراتور مدل
این مدل ژنراتور دیزلی ۳۰ کیلو وات نیرو به صورتی آماده تولید می کند. یدک کشی که به دنبال ژنراتور است گارانتی شده توسط ایی پی ای تایر است. این مدل دیزل ژنراتور هم ضد آب است و مانند دیزل ژنراتور مدل قبل خروجی ولتاژ آن قابل تعویض است و به صورت خودکار شروع به کار می کند.
XQ1500اجاره دیزل ژنراتور مدل
ویژگی هایی نظیر تعویض خروجی ولتاژ و ضد آب بودن آن مانند مدل های قبل است. در این مدل دیزل ژنراتور ۱۵۰۰ کیلو وات نیرو تولید میشود . ظرفیت این مدل از دیزل ژنراتور ۴۷۳۰ لیتر می باشد. ولتاژ این مدل دیزل ژنراتور ۲۰۸ تا ۶۰۰ وات است. سیستم کنترل آن هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی است.
XQ2000اجاره دیزل ژنراتور مدل
ویژگی هایی مانند تعویض خروجی ولتاژ و ضد آب بودن آن مانند مدل های قبل است. در این مدل دیزل ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو وات نیرو تولید میشود. . ظرفیت این مدل از دیزل ژنراتور ۴۷۳۰ لیتر می باشد. . ولتاژ این مدل دیزل ژنراتور ۲۰۸ تا ۶۰۰ وات است. سیستم کنترل آن هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی است.
 برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: