برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشتن چربی اضافه شکم بدون عمل جراحی
#1
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
چیزی که امروزه بسیار آزار دهنده است چربی انباشته شده در ناحیه ی شکم است، بنابراین روز به روز به تعداد افرادی که خواهان حذف چربی های شکم هستند افزوده می شود. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید هم امکانپذیر است انواع مختلفی از روش های حذف چربی های شکمی بدون جراحی وجود دارد که لازم است با انجام معاینات و شرایط جسمی بیمار  روش مناسب توسط پزشک انتخاب شود.

پرکاربرد ترین روش های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  شامل استفاده از روش های حرارتی برای کاهش چربی از جمله لیزر، فرکانس رادیویی (RF) و تکنیک های اولتراسوند می باشد. اما روز به روز به تعداد روش های غیر جراحی حذف چربی ها افزود می شود و بسیار پر طرفدار نیز هستند.[تصویر:  %D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%...%D9%85.jpg]
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
انواع روش های لاغری شکم بدون جراحی


کرایولیپولیز یا سرمادرمانی

کرایولیپولیز روشی غیر جراحی برای کاهش چربی موضعی شکم است.  اساس کار این روش به این صورت است که از طریق خنک سازی و انجماد چربی در ناحیه شکم، موجب حذف چربی ها دی این ناحیه می شود.
 


لیزر استرابری

لیزر استرابری، نوعی روش غیرتهاجمی است و اساس کار آن به طور کلی، در لاغری موضعی است.  لیزر استرابری تکنیکی بدون عوارض و درد است و کاملاً قادربه حذف ذخیره چربی در نواحی مختلف بدن از جمله شکم است.
روشی است که نیازی به جراحی ندارد و از نوعی لیزر کم قدرت استفاده می شود که ناراحتی و مشکلی به وجود نمی آورد افرادی که ازاین روش برای لاغری موضعی شکم و پهلو استفاده می کنند، می توانند در زمان کوتاهی به نتایج مطلوب خود برسند.
 بیشتر بدانید: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

 

دکتر محمد ثابت | لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: