برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهینه سازی کدهای css به چه معنا است؟
#1
Css  را می تواند از روش های مختلف مورد استفاده قرار داد. از آنجا که روش های مختلفی برای استفاده از css وجود دارد، تنظیمات بسیاری برای آن وجود دارد. اینکه شما از چه تنظیماتی برای css  خود استفاده می کنید مهم نیست، بلکه مهم تر این است که به صفحات شما کمک کند تا سریع تر اجراء شوند.
تنظیمات ایده آل برای css
دلیل این تنظیمات ایده آل برای Css  به این معنا است که می توان تاخیرهای css  را به حداقل رساند و صفحه با سرعت بالاتری بارگذاری شود. اگر شما با انواع مختلف تنظیمات css  آشنایی داشته باشید ، می توانید از آنها در طراحی وب سایت خود استفاده کنید.
اگر هم با آنها آشنایی ندارید مشکلی وجود ندارد. ما در این مقاله قصد داریم که درباره آنها توضیح دهیم.
فایل های خارجی css
فایل های خارجی css  مهم ترین روش برای استفاده از css  در وب سایت است. در قسمت بالایی صفحه html شما کدی وجود دارد که مسیردهی فایل css را نشان می دهد.
این آدرس دهی که در بالای صفحه Html وجود دارد، آدرس دهی خارجی نامیده می شود.
اگر شما بیش از چند فایل css  داشتید، باید آنها را با هم ترکیب کنید و در یک فایل  css بگنجانید. زمانی که شما چند فایل css  داشته باشید، هر کدام از آنها قبل از اینکه نمایش داده شوند باید در صفحه شما بارگذاری شوند. این باعث می شود که سرعت بارگذاری صفحه پائین بیاید. این مشکل می تواند با ترکیب فایل های css  و تبدیل آن به یک فایل برطرف شود.
Css  های درون خطی
Css  های درون خطی، دستورالعمل های css  هستند که در سند html  وجود دارند. مزیت اصلی این روش این است که قبل از نمایش وب سایت هیچ فایل اضافی قابل بازیابی نیست. البته زمانی این روش برای شما مفید خواهد بود که Css  کوچک باشد. اگر css  بزرگ باشد این روش ، روش مناسبی برای شما نمی باشد.
از نام گذاری import@  برای نام گذاری فایل های css  خود استفاده نکنید.
روش import@ زمانی استفاده می شود که از فایل های Css  خارجی استفاده کنید.

سئو و طراحی سایت دارکوب - sitedar.com
دارکوب مطمئن ترین در سئو و بهترین در طراحی وب سایت 
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: