برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
تفاوت دو خودروی ساندرو و بریانس
#1
سلام به همه دوستان امیدوارم حالتون مثل همیشه خوب باشه
مطلب داشتم میخواندم که دست به مقایسه دو خودرو روز دنیا کرده بود گفتم شاید براتون جالب باشه در موردش بدونید و با مقایسه با خودرو های خودتمون به تفاوت ایمنی دو محصول پی ببرید. خوشحال میشم اگه مطلبی دارید به اشتراک بزارید.

رنو ساندرو و برلیانس دو خودروی هاچ بک محبوبی هستند که به تازگی وارد بازار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ایران شده اند و محبوبیت خاصی به دست آورده اند. همین محبوبیت باعث شده است تا تولیدکننده قیمت این دو خودرو را رقابتی کنند. رنج قیمتی این دو خودرو از ۴۰ میلیون تومان تا ۵۹ میلیون تومان متغیر است. در ادامه این بخش از سری مقالات خودرو مالی سازمان قصد داریم بررسی کنیم که لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
[تصویر: Renault-Sandero-1.jpg]رنو ساندرو
حداکثر سرعت در این خودروها تفاوت اندکی دارد، برلیانس H220 صد و هشتاد کیلومتر بر ساعت، سرعت دارد در حالی که نهایت رنو ساندرو اتوماتیک صد و هفتاد کیلومتر بر ساعت است.
[تصویر: brilliance-h330-hatchback-1.jpg]برلیانس
در خودرو برلیانس دستی و ساندرو دستی، جعبه دنده ۵ سرعته طراحی شده است. در حالی که ساندرو اتوماتیک جعبه دنده ۴ سرعته دارد و برلیانس H220 جعبه دنده ۶ سرعته دارد.
[تصویر: Renault-Sandero-2.jpg]رنو ساندرو
با همین مقایسه کوتاه و مختصر مشخص شد که برلیانس از لحاظ امکانات بهتر از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است. در حوزه قیمتی هم همانطور که ادامه خواهیم گفت، قیمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید از ساندرو پایین تر است.
[تصویر: brilliance-h330-hatchback-4.jpg]برلیانس
قیمت برلیانس H220 دنده‌ای که پایین ترین قیمت را دارد، در بازار ۴۰٫۲۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است، در حالی که این قیمت در کارخانه ۳۸٫۹۵۰٫۰۰۰ میلیون تومان است. قیمت برلیانس H330 اتوماتیک در بازار ۵۶٫۳۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است و در کارخانه ۵۴٫۲۳۳٫۰۰۰ میلیون تومان است. این نوع برلیانس بالاترین قیمت را دارد.
[تصویر: brilliance-h330-hatchback-2.jpg]برلیانس H330 اتوماتیک
قیمت ساندرو دنده ای ۴۶٫۹۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان در بازار است و در کارخانه این خودرو قیمت ۴۳٫۰۶۳٫۰۰۰ میلیون تومان است. در بیشترین حالت قیمت ساندرو استپ وی اتوماتیک در بازار ۵۹٫۷۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است و این قیمت در بازار ۵۲٫۵۵۰٫۰۰۰ میلیون تومان است.


منبع: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط Sanji


پرش به انجمن: