برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 - 97
#1
ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 – 97


مدارس تیزهوشان به دلیل امتیازات ویژه ای از جمله کیفیت آموزشی  و رفاهی مناسبی  که در اختیار دانش آموزان قرار می دهند باعث شده که هر ساله دانش آموزان زیادی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم خواستار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید جهت تحصیل در این مدارس و برخورداری از امکانات آموزشی و رفاهی آن شوند.تنها راه مارد شدن به مدارس تیزهوشان ، شرکت در آزمون ورودی آن می باشد که هرساله برگزار می شود..بدین ترتیب برای آشنایی بیشتر با آزمون تیزهوشان، شرایط ثبت نام در آزمون، نحوه ثبت نام در اینگونه مدارس مشاوران سبزتدریس در ادامه مطالبی را در این خصوص در اختیارتان قرارخواهند داد.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 و تاریخ برگزاری

تاریخ و زمان ثبت نام مانند سال های قبل در اسفند ماه و همچنین زمان برگزاری این آزمون در اردیبهشت ماه خواهد بود که برای انجام مراحل ثبت نام نیازی به حضور در مدرسه نخواهد بود.ثبت نام آزمون و دریافت کارت تیزهوشان امسال مانند چند سال اخیر به صورت اینترنتی انجام خواهد پذیرفت که داوطلبان می بایست برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ششم به هفتم  و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96  و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 حدود 100 روز قبل از برگزار شدن آزمون، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و نهم 96

1-دانش آموزان برای ثبت نام در  آزمون تیزهوشان 96  ملزم به پرداخت مبلغ ثابتی به شماره حساب بانک ملی(شعبه تعیین شده از سوی مدرسه) جهت ثبت نام در آزمون ورودی تیزهوشان می باشند. همچنین مهلت پرداخت این مبلغ تا 77 روز پس از زمان تعیین شده ادامه خواهد داشت.
2-تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و ارسال عکس برای صدور کارت نیز الزامی می باشد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96

تاریخ اعلام نتایج  آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 معمولا حدود 20 روز پس از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار میگیرد و داوطلبان می توانند پس از قرار گرفتن نتایج آزمون بر روی سایت در صورت پذیرفته شدن در آزمون و کسب نمره قبولی در تاریخ مشخص شده با همراه داشتن مدارک برای ثبت نام و تحصیل در مدرسه پذیرفته شده مراحل ثبت نام را به صورت حضوری انجام دهند.برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار درباره تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم و نهم 96  می توانید در کانال تلگرام سبزتدریس عضو شوید و یا با مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید باید تمامی نمرات سال پنجم خیلی خوب باشد البته اگر یک نمره خوب وجود داشته باشد مانعی نیست، همچنین برای آزمون تیزهوشان مقطع نهم به دهم باید معدل پایه هشتم 199 به بالا باشد.
پاسخ }
سپاس شده توسط Sanji


پرش به انجمن: