برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی آب سیاه چشم چگونه است ؟
#1
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  یا گلوکوم بیماری شایع چشمی میباشد که تشخیص آن در مراحل اولیه اهمیت بالایی دارد ، ولی اگر این بیماری پیشرفت کند باید جراحی شود . در این عمل چشم به وسیله  مواد بی حس کننده بی حس می شود. سپس جراح برای به وجود آمدن کانال کوچکی برای تخلیه مایع درون چشم، قطعه کوچکی از بافت سفیدی چشم را بر می دارد و عمل جراحی را انجام میدهد. 
پس از عمل جراحی بیمار باید تا چند هفته توسط جراح متخصص معاینه شود و همچنین برای  جلوگیری از عفونت و تورم از قطره های آنتی بیوتیک استفاده کند . 
لازم به ذکر است که جراحی آب سیاه تنها برای حفظ باقیمانده دید چشم میباشد و دید ازدست رفته بهبود پیدا نمیکند . اما اگر این عمل انجام نشود امکان ازدست رفتن باقی دید بیمار زیاد است . درنهایت باید گفت معاینه دوره ای آب سیاه مانند بیماریهایی مثللینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  اهمیت بسیار بالایی دارد.


جراح متخصص چشم
انتخاب لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  نکته بسیار مهمی است زیرا چشم عضو بسیار حساسی است وانتخاب پزشک متخصص نیز اهیمیت بالایی دارد. دکتر آرزو میرآفتابی فوق تخصص جراحی آب سیاه از آمریکا دارای مهارت و تخصص لازم در این امر میباشد و با تجربه های خود بیماران را یاری مینماید . 
 
 
مطالب مرتبط  در سایت چشم پزشکی دکتر میرآفتابی:
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پیام‌های داخل این موضوع
جراحی آب سیاه چشم چگونه است ؟ - توسط nakisa - 1398/12/25، 12:53 عصر

پرش به انجمن: