برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی لیزر چشم توسط دکتر آرزو میرآفتابی
#1
 لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  عملی ساده و بدون بیهوشی است و بیمار در طول عمل متوجه هیچ دردی نمیشود . این عمل هم مانند همه عمل های جراحی دارای شرایطی است که اگر شخص آنها را داشته باشد میتواند عمل لیزر را انجام دهد . در ابتدا برای انجام این عمل سن باید بالای 21 باشد و نمره چشم نیز باید برای یک سال ثابت بوده باشد. زمانی که شما تصمیم به عمل لیزر چشم گرفتید و موضوع را با پزشک مطرح نمایید بررسی های مختلفی بر روی چشم شما انجام میگیرد تا پزشک مطمئن شود که عمل لیزر برای شما مفید است .
اگر جز افرادی هستید که از لنز استفاده مینمایید ، بسیار مهم است که قبل از معاینه چشم و قبل از عمل لیزیک ، استفاده از لنزهای تماسی را برای مدتی متوقف کنید ( زمانی حدود دو هفته ). این امر به این دلیل است که استفاده طولانی از لنزهای تماسی می تواند به طور موقت باعث تغییر شکل قرنیه شود و پس از گذشت این مدت قرنیه به حالت قبلی خود برمیگردد .
دکتر آرزو میرافتابی فوق تخصصی گلوکوم (آب سیاه) از آمریکا و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  انواع خدمات تشخیصی، درمانی و جراحی را ارائه میدهد .برخی خدمات ارائه شده توسط ایشان عبارت است از :بررسی و جراحیلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ، بررسی و جراحی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   و ....مطالب مرتبط در سایت چشم پزشکی میرآفتابی:
-  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: