برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید آپارتمان در استانبول
#1
[vc_row][vc_column][vc_column_text]خرید آپارتمان در استانبول یکی از بهترین و بی نظیرترین فرصت های سرمایه گذاری در کشور ترکیه می باشد اگر شما نیز قصد خرید آپارتمان در این شهر را دارید می توانید با در نظر گرفتن برخی از قوانین و مدارک مورد نیاز اقدامات لازم را در خصوص خرید آپارتمان مورد نظر خود را داشته باشید.
 
خرید آپارتمان در ترکیه
یکی از جدیدترین فعالیت هایی که امروزه توجه سرمایه گذاران و بسیاری از عموم مردم را به سوی خود جذب کرده است، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می باشد. توجه داشته باشید که شهر استانبول یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای ترکیه و خاورمیانه به شمار می رود و بی شک هرگونه سرمایه گذاری در این شهر بسیار پرسود و بی نظیر خواهد بود. اگر شما نیز قصد خرید آپارتمان در شهر استانبول را دارید می توانید ما را تا آخر این مقاله همراه نموده تا اطلاعات مفیدی را به دست بیاورید.
 
[تصویر:  44290-1-min.jpg]
 
قوانین خرید آپارتمان در استانبول
توجه داشته باشید که هر فرد خارجی که می تواند اقدام به خرید آپارتمان در شهر استانبول داشته باشد اما بایستی قبل از خرید خود در مورد یک سری قوانین حاکم بر خرید مورد نظر خود آگاهی لازم را داشته باشد. از مهم ترین و ضروری ترین قوانین خرید آپارتمان در استانبول می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- برای خرید آپارتمان بایستی با سفارت کشور ترکیه در تماس بوده و اطلاعات لازم را جویا شوید.
- از راه های قانونی اقدام به خرید مورد نظر خود داشته باشید.
- قبل از پرداخت وجه تمام استعلام های ممکن را از سازمان های مختلف تهیه نمایید.
- سند آپارتمان مورد نظر خود را با کارشناس قابل اطمینان مورد بررسی قرار دهید.
- از موسسات و مشاورین ایرانی که در این زمینه فعالیت دارند، همچون لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 
[تصویر:  44290-2-min.jpg]
 
مدارک مورد نیاز خرید آپارتمان در استانبول
افرادی که توانستند آپارتمان مورد نظر خود را در شهر استانبول از نزدیک مشاهده کنند می توانند برای انجام فرایند نقل و انتقال نیز یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده نموده تا بتوانند از این طریق مالک اصلی آپارتمان مورد نظر خود باشند. از مهم ترین مدارک مورد نیاز لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- دو قطعه عکس از فروشنده ملک
- تمام مدارک شناسایی خریداری به همراه پاسپورت و ترجمه تمام این مدارک به زبان استانبولی
- سند ملک مذکور به همراه تمام اسناد مربوط به عوارض شهرداری و سایر رسیدها
- دو نفر شاهد برای انجام معامله
- در صورت آشنا نبودن به زبان استانبولی، بایستی یک مترجم حرفه ای نیز در معامله حضور داشته باشد.
- اگر وکیل شما به وکالت از طرف شما در معامله حضور دارد بایستی اصل وکالت نامه را به همراه مدارک شناسایی خود ارائه دهد.
شما نیز میتوانید با تهیه و آماده کردن مدارک فوق، اقدام به دریافت و خرید آپارتمان در استانبول داشته باشید. توجه فرمایید که خرید آپارتمان در این شهر یکی از بی نظیرترین فرصت هایی می باشد که ممکن است برای هر فردی به وجود بیاید چرا که افراد می توانند با سرمایه گذاری ملکی در شهر استانبول، درخواست اقامت موقت خود را نیز از این طریق صادر نموده و به مدت مشخصی در این کشور به اقامت بپردازد.
 
[تصویر:  44290-3-min.jpg]
 
هزینه خرید آپارتمان در استانبول
یکی از مهمترین موضوعاتی که برای افراد هنگام خرید آپارتمان در استانبول به وجود می آید هزینه خرید آپارتمان در شهر استانبول می باشد که در این خصوص می توان گفت، هزینه های مربوط به خرید آپارتمان در شهر استانبول به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهم ترین این عوامل می توان به نوع ملک، منطقه ای که آپارتمان مورد نظر در آن واقع شده است، متراژ کلی آپارتمان، دسترسی به مرکز شهر و غیره اشاره کرد.
توجه داشته باشید که در صورت نزدیک بودن موقعیت آپارتمان مورد نظرتان به ساحل استانبول، قیمت ها نیز افزایش خواهد یافت. ولی در حالت کلی می توان گفت که خرید آپارتمان در این شهر زیبای ترکیه بسیار هم گران نبوده و افراد می تواند با در نظر گفتن بودجه ی در اختیار خود اقدام به خرید لوکس ترین و شیک ترین آپارتمان ها داشته باشد.
امروزه بسیاری از سرمایه گذاران ترکیه ای نیز با ساخت و سازهای بسیار شیک و چشم نواز خود توانسته اند توجه بسیاری از افراد خارجی را در جهت خرید ملک و ساختمان در کشور ترکیه تشویق و جذب کنند. شما نیز می توانید با سرمایه ی در اختیار خود، اقدام به خرید بسیار سود آور و بی نظیری در این شهر داشته باشید.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می تواند راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران لیان از طریق لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
 
[تصویر:  44290-4-min.jpg][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: