برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خصوصیت کلینیک برتر در حوزه ی دندانپزشک اطفال
#1
متخصصان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  علاوه بر این که باید دوره آموزشی دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه بگذرانند. باید چند سال هم دوره تخصصی را بگذراند. 4 سال مدت دوره آموزشی است که دانشجوی دندانپزشکی در دانشکده باید تحصیل کند تا بعد از اتمام آن مدرک دکترای عمومی را دریافت کند. در واقع متخصصین لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به گونه ای آموزش تخصصی را می گذرانند، که می توانند عمل ها و درمان هایی مانند بی حسی، بیهوشی و ارتودنسی را برای کودکان انجام دهند. تا کودکان ارتباط صمیمانه تری با محیط کلینیک ولینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  خود داشته باشند همه ی اینا به روابط عاطفی بین پزشک و کودک و نوع درمان تخصصی که روی کودک انجام می دهد بر می گردد.کار متخصص لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  محدودیت خاصی رو سن ندارد و زمینه ی درمانی و بهداشتی را برای کودکان از خردسالی تا نوجوانی انجام می دهد. یعنی یک متخصص لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  باید تجربه و مهارت کافی را در زمینه ی درمان مشکلات دندان و ناراحتی یا درمان عفونت لثه ی آن ها داشته باشد.

یک متخصص لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  درمان ها و مراقبت های زیر را برای کودک شما انجام می دهد:

1-دندانپزشک زیبایی یک سری مراقبت ها و توصیه های بهداشتی را برای حفظ سلامت و رشد دندان کودک توسط مادر به کودک انجام می دهد.

2-همچنین آموزش مسواک زدن و نحوه استفاده از فلوراید دهانی و چگونگی شرایط تغذیه ای ( مثلا نخوردن شکلات یا آبنبات زیاد در روز) به صورت نمایشی برای کودکان

3-مشاوره و راهنمایی به والدینی که نوزاد شیر خواره دارن که عادت استفاده از پستونک یا مکیدن انگشت دارد.

4-ترمیم دندان های پوسیده ی کودک و مراقبت ها و درمان های پیشگیرانه درمانی ( صاف و یکدست بودن دندان ها) برای جلوگیری از درمان سخت ترلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ( البته لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید درمان راحتی است برای هم کودکان هم بزرگسالان ولی طول مدت آن از درمان پیشگیرانه بیشتر می باشد)مهم ترین دغدغه های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  مشکل شایع پوسیدگی دندان در بین کودکان است که به دلایل متعددی به وجود می آید. عدم توجه به بهداشت دهانی بچه ها روی عملکرد آن ها در مطالعه ی درس های مدرسه شان و نوع ارتباطشان با بچه های دیگر تاثیر منفی می گذارد. به همین دلیل همیشه باید به توصیه های مراقبتی که لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به گونه های مختلف اعلام می کنند، عمل کرد تا از بیماری های مختلف و انجام درمان های سخت پیشگیری کرد. 

کودک شما بالاخره در هر سنی باید حتی برای چکاپ دوره ای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  را ملاقات کند تا ترسی از محیط مطب و دکتر نداشته باشد، این مسئله ای است که بزرگترها هم حداقل یک بار با آن مواجه شده اند . بهترین و مناسب ترین سن مراجعه زمان 9 ماهگی نوزاد است که در آن موقع دندان ها تازه شروع به درآمدن کرده اند و والدین در نظر داشته باشند با مراجعه ی دوره ای از این سن از هر نوع بیماری های دهان و دندان برای طفل خود پیشگیری لازم را انجام داده اند. در یک کلینیک برتر دندانپزشکی باید با کودکی که اولین برخورد را با دندانپزشک دارد با مهربانی و ملایمت برخورد کرد. دکتر متخصص خود را باید دوست کودک معرفی کند و با ملاطفت و حتی شوخی با اون کار معاینه یا درمان را انجام دهد تا کودک ترسی در وهله ی اول نداشته باشد. 

شرایط محیط محبوب دندانپزشکی اطفال :

• محیطی سرزنده و کودکانه
• دارای محیط و بستری آرام
• داشتن برخورد مناسب و مهربان با کودک
• حوصله ی لازم و کافی در برخورد با کودک
• حرفه و تخصص لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
دندانپزشک اطفال - دندانپزشک کودکان - ایمپلنت -طرح لبخند
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: