برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درب سکشنال چیست
#1
از ویژگی های درب زیر سکشنال می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دارای سیستم ضد سقوط است که این پنل ها از جنس فولاد گالوانیزه با ضخامت 0.4 میلیمتر است که با 16 میکرون عنصر روی پوشش ، از سقوط درب و صدمات احتمالی ناشی از آن جلوگیری کند.
نوعی سیستم خلاص کن دستی به ضخامت 20-25 میکرون پوشش دهی شده است  در درب های زیر سقفی تعبیه شده است که در مواقع قطع برق به راحتی درب های سکشنال پارکینگ با اتکاء به تنوع می توان به صورت دستی درب را باز نمود.
این درب ها بدون نیاز به خدمات و سرویس خاص می باشند و از طول عمر بالایی برخوردار می باشند.
پنل های به کار رفته در درب زیر سقفی با فوم پلی اورتان پر شده اند که این ماده با این روش برزیبایی نمای ظاهری منازل نوعی با این روش برزیبایی نمای ظاهری منازل عایق محسوب می شود و از هدر رفت انرژی و بروز سروصدا جلوگیری می کند.
درب سکشنال به دلیل حرکت عمودی فضای بسیار به دلیل تنوع بسیار بالا در رنگ به خوبی  می توان با کلیه اجزاء ساختمان کمی از پارکینگ را اشغال میکند و صرفا جهت باز و بسته شدن از فضای سقف استفاده میکند (حدود 20 سانتی متر). این نوع درب این امکان را برای ساکنین فراهم میکند که ماشین خود را نزدیک به درب پارک نمایند.
درب های زیر سقفی از تنوع طرح و رنگ زیادی برخوردار هستند و با انواع نمای کلاسیک لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و مدرن ساختمان هماهنگی دارند.
موتور قدرتمندی که نیرویی بین ۷۰۰ تا  ۱۰۰۰ کیلوگرم ساختمان بیافزایند .بهره گیری از این پنل ها  به دلیل تنوع بسیار بالا در رنگ به خوبی  می توان با کلیه اجزاء ساختمان مانند
پنجره ها ، درب ها و نمای ظاهری تطبیق یابند .این تنوع به تفکیک رال در زیر مشخص شده اند. به درب این تنوع به تفکیک رال در زیر مشخص شده اند  در حالت بسته وارد میکند
تا کسی نتواند از بیرون به داخل ساختمان نفوذ کند.پنل های فولادی به کار رفته در ساختار درب های سکشنال با رنگ های الکترو استاتیک پوشش داده شده اند که این امر باعث مقاوم سازی این درب ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی میشود.
درب های سکشنال پارکینگ با اتکاء به تنوع ، طراحی مدرن و بی عیب و نقص می تواند به خوبی در تکمیل معماری منازل موثر باشد .با توجه به تنوع پنل ها ( موجی شکل ، شیاردار و کتیبه دار) ، درب های سکشنال به خوبی می تواند با نمای هر ساختمانی مطابقت یابد و با این روش برزیبایی نمای ظاهری منازل افزوده می شود .انواع این پنل ها در اشکال زیر قابل مقایسه و بررسی هستند .
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: