برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی
#1
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 
پس از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید پس از انجام ریکاوری و بدست آوردن هوشیاری کامل بیمار بعد از گذشت یک نیمروز حدودا شش ساعت مرخص خواهد شد .


انجام موارد زیر بعد از جراحی زیبایی بینی ممنوع می باشد!

1-ورزش و فعالیت های سنگین تا یک ماه بعد از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ممنوع می باشد و به مدت یکسال از شیرجه زدن در استخر خودداری کنید .
2-در 24 ساعت اول بعد از اتمام جراحی زیبایی بینی از مایعات استفاده کنید و از غذاهای میکس شده استفاده کنید و تا زمان بهبودی از جویدن زیاد و میوه هایی همانند هویج و سیب خودداری کنید .
3-برای هر عمل جراحی که انجام می دهید نوشیدن اب میوه طبیعی توصیه می شود .
4-بعد از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید یکسری دارو توسط پزشک تجویز می شود که مصرف آن ضروری می باشد .
5-بعد از جراحی زیبایی بینی تورم و کبودی وجود دارد که تنفس را مشکل خواهد کرد و ترشحات بینی را تنفس را سخت می کند که با شستشو رفع خواهد شد .
6-گچ روی بینی به مدت یک هفته بعد از جراحی زیبایی بینی برداشته خواهد شد .در این مدت گچ را تمیز نگه دارید .
7-تا چند روز بعد از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ترشح خونی و خونابه خواهید داشت و اگر خونریزی شدید داشتید سریعا به پزشک مراجعه کنید .
8-از کمپرس سرد استفاده کنید و کبودی اطراف چشم و صورت را می توانید به وسیله کمپرس سرد از بین ببرید.
9-بخور سرد می تواند تنفس شما را راحتتر کنید . از بخور سرد بعد از جراحی زیبایی بینی استفاده کنید .
10-تورم بعد از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید طبیعی می باشد و از شش ماه تا دو سال متغیر خواهد بود .صبور باشید .
11-چسب زدن روی بینی می تواند تورم بینی را تا حد زیادی کاهش دهد . روش صحیح چسب زدن را از پزشک جراح خود یاد بگیرید .
12-از ضربه زدن به بینی خودداری کنید و مراقب باشید ضربه ای حتی ناچیز به بینی وارد نشود .و در هنگام خواب طاق باز بخوابید و از مصرف سیگار خودداری کنید .

منبع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: