برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساندویچ پانل ارزان
#1
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ارزان یکی از موضوعاتی است که برای کارفرمایان و مدیران پروژه قابل اهمین می باشد. ساندویچ پانل ها به جهت تفاوت در کاربرد، از مصالح و مواد مختلفی تشکیل می شوند که هر یک متفاوت از دیگری خواهد یود تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در شرکت کارن پانل با توجه به مواد استفاده شده بسیار مناسب و مورد رضایت مشتریان واقع شده است.
ساندویچ پانل چیست؟
دو لایه ورقه که بین آن را یک لایه عایق از مواد مختلف تشکیل داده است را ساندویچ پانل می گویند. لایه میانی که حکم عایق را دارد از پشم سنگ، پشم شیشه، فوم EPS و فوم XPS تشکیل شده است. اما ورقه های آن می تواند از جنس ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک و یا آلومینیوم باشد.
[تصویر:  aviacionnye_angari_b-min.jpg]
 
انواع ساندویچ پانل ها
ساندویچ پانل ها با توجه به فوم بکار رفته در لایه میانی در دو نوع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  تولید می شوند که خود در دسته هایی تقسیم بندی می شوند از جمله:
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
تفاوت این ساندویچ پانل ها در نوع لایه میانه آنهاست که تعیین کننده میزان مقاومت و عایق بندی ساندویچ پانل ها را تعیین می کند.
قیمت ساندویچ پانل ها بسته به موادی که در آنها برای ساخت استفاده می شود متفاوت می باشد. ساندویچ پانل ارزان یکی از مسائلی است که همواره مدیران پروژه برای دستیابی به آن جستجوی فراوانی انجام می دهند.
تیم کارن پانل با ارائه ساندویچ پانل های با کیفیت و مرغوب قیمت مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته اند تا رضایت مشتریان را نیز جلب نمایند.
[تصویر:  %D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%...84-min.jpg]
 
کاربرد انواع ساندویچ پانل ها چیست؟
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  مصالحی هستند که در ساخت و ساز ساختمان های صنعتی یا غیر صنعتی کاربرد دارند. دلیل عمده استفاده از این مصالح وزن سبک و عایق بودن آن هاست. در پوشش دیواره ها و سقف های هر سازه ای برای استحکام بالای آن از این نوع مصالح استفاده می کنند. حتی ساندویچ پانل سردخانه ای نیز وجود دارد که تنها برای استفاده از سردخانه های بکار می روند.
لازم به ذکر است که ساندویچ پانل ها در برابر مصالح سنتی دارای مزیت های فراوانی می باشد که از جمله آنها می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. به همین جهت ساندویچ پانل ارزان از ویژگی های این گونه مصالح ساختمانی به شمار می روند.
[تصویر:  aslisandwich-min-1.png]
 
ویژگی ساندویچ پانل ارزان چیست؟
همه ساندویچ پانل ها ویژگی های مشترکی دارند و تنها تفاوت آن ها در نوع عایق و ورقه های استفاده شده در لایه درونی و بیرونی می باشد. تفاوت در عایق باعث می شود تا ویژگی کلی آن ها افزایش یا کاهش پیدا کند.
اما به طور کلی همه آن ها دارای ویژگی های مشترکی هستند. انعطاف پذیری بالا، عایق صوتی، عایق حرارتی، مقاومت در برابر عوامل طبیعی مثل باد، زلزله، آتش سوزی های ناگهانی، مقاومت در برابر خورده شدن توسط حشرات موذی، افزایش عمر سازه، بالا بردن استحکام ساختمان، نصب آسان، حمل و نقل آسان به دلیل وزن سبک، دارای تنوع طرح و رنگ مختلف و … همگی از ویژگی هایی هستند که در تمامی انواع ساندویچ پانل ها دیده می شوند.
قیمت ساندویچ پانل چگونه محاسبه می شود؟
به طور کلی نمی توان قیمت ثابتی برای ساندویچ پانل ها در نظر گرفت. چون لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  بستگی به نوع کاربردشان، رنگ و طرح سفارش شده، ضخامت و کیفیت ساندویچ پانل ها بستگی دارد. در نتیجه نمی توان به طور قطع گفت که ساندویچ پانل ارزان یا گران قیمت داریم. بلکه ارزان بودن آن ها نسبت به هم دیگر و میزان مواد تشکیل دهنده آن ها بررسی می شوند. فوم عایقی که در بین لایه میانی آن ها قرار دارد و میزان ضخامت آنان دو فاکتور مهم در تعیین قیمت ساندویچ پانل ها می باشد.
لازم به ذکر است که ساندویچ پانل ها در عرض یک متر و طول متناسب با ساره طراحی و تولید می شود و متناسب با هر متر مربع قیمت گذاری ساندویچ پانل صورت می گیرد.
برای اطلاع از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  با مشاوران کارن پنل از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و یا با شماره تماس ۷۲۴۵۴-۰۲۱ ذر تماس باشید.
[تصویر:  contact-us-min.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: