برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی اداری چیست؟
#1
امروزه بیشتر مردم با کامپیوتر سرو کار دارند. برخی از افراد زمان بیشتری پشت میز کامپیوتر می نشینند تا اینکه بخوابند. پس انتخاب یک صندلی کامپیوتر بسیار می تواند در زندگی ما تعثیر داشته باشد.

امروزه صندلی های بسیار زیادی در بازار های داخلی و خارجی وجود دارد و انتخاب را برای یک صندلی کامپیوتر مناسب بسیار سخت کرده است. در تلاشیم با جمع آوری مطالب از سرتاسر اینترنت، بتوانیم مطالب مفیدی برای انتخاب یک صندلی کامپیوتر مناسب تولید کنیم.ویژگی های صندلی کامپیوتر مناسب 

نشیمنگاه صندلی مناسب - قطعات صندلی با کیفیت بالا - تکیه گاه مناسب - روکش باکیفیت صندلی.نشیمنگاه صندلی

نشیمنگاه صندلی کاپیوتر باید بزرگ تر از لگن شما باشد تا امکان جابه جایی به سادگی انجام شود

قطعات صندلی

قطعات صندلی تعثیر بسیار زیادی برروی قیمت صندلی دارد. در نظر داشته باشید که اگر کیفیت قطعات صندلی کامپیوتر مثل جک یا مکانیزم صندلی پایین باشد، به سادگی نمی توان آن را تشخیص داد.

تکیه گاه صندلی

یکی از مهمترین قسمتی های یک صندلی کامپیوتر، تکیه گاه یا پشتی صندلی است. پشتی صندلی کامپیوتر باید گودی کمر شما را کامل پر کند.

روکش صندلی

اگر روکش صندلی کامپیوتر، حال چه چرم چه پارچه ای کیفیت پایینی داشته باشد. باعث می شود عرق کند و در کمترین زمان ممکن پوسیده یا پوسته پوسته شود

صندلی کامپیوتر ارگونومیک

اگر با درنظر گرفتن نکات بالا و اینکه صندلی که خریداری می کنید با اندام شما متناسب باشد و در مدت زمان طولانی گردن و یا کمر شما درد نگیرد، می توان گفت که شما از یک صندلی ارگونومیک استفاده می کنید.

همانطور که در بالا اشاره شد، مهمترین قسمت صندلی تکیه گاه آن است که باید کامل گودی کمر شما را پر کندکار راحت و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  با مش مش مش سیاه و سفید برای پشتیبانی و تنفس

تنظیم ارتفاع صندلی پنوماتیک؛ صندلی 2 اینچ ضخیم برای راحتی اضافه شده است

ظرفیت وزن 250 کیلوگرم

ابعاد 22.5 اینچ عمیق به 21.5 اینچ عرض تا 30.5 تا 34.5 اینچ؛ 1 سال گارانتی محدود

دو نکته مهم: 

1- هر صندلی کامپیوتر وارداتی متناسب با ابعادبدنی افراد آن کشور می باشد و شما باید هنگام خرید صندلی کامپیوتر به این نکته توجه کنید که آیا این صندلی متناسب با ابعاد بدنی و وزن شما می باشد یا خیر؟! 

2- شما نباید خود را با صندلی کامپیوتر مطابقت دهید، بلکه صندلی باید با کاربر مطابقت کند و همه ابعاد و قطعات مناسب را برای کار کردن راحت کاربر در یک روز سخت آماده سازد.
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: