برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت ریسپانسیو
#1
 لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  همانطور که می دانید طراحی سایت ریسپانیو یا واکنشگرا در چند سال اخیر مورد توجه طراحان سایت قرار گرفته است. طراحی سایت ریسپانسیو به شما کمک می کند تا قالب طراحی شده با انواع رزولیشن ها و دستگاه ها سازگار باشد و تجربه کاری خوبی را به بازدیدکننده ها القا کند. در گذشته کاربران موبایل برای وب سایت های طراحی شده با متدهای قدیمی با مشکل مواجه بودند و می بایست برای مشاهده هر قسمت سایت بزرگنمایی انجام شود. طراحی سایت ریسپانسیو این مشکل را حل کرده است و رابط کاربری را برای این نوع کاربران بهبود بخشیده است.
استفاده از یک وب سایت واکنشگرا مزایای زیادی دارد که گاهی ریسپانسیو یا واکنش گرا نبودن یک وب سایت ضرر زیادی به یک کسب و کار آنلاین می تواند وارد کند.

 مزایای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ریسپانسیو
از مزایای طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 سازگار با تمام دستگاه ها
از مهم ترین مزایای طراحی سایت ریسپانسیو این است که در انواع دستگاه ها و با ابعاد مختلف به صورت اتوماتیک قابل تغییر است و قابلیت تطبیق با صفحه نمایش دستگاه را دارد.
 مدیریت آسان
با توجه به تحقیقات ثابت شده است یکی از راهکارهای نمایش نسخه بهینه برای موبایل، طراحی چند قالب مختلف برای دستگاه های مختلف بوده است. استفاده از این روش ها کار مدیریت و بروزرسانی وب سایت ها را دشوار می کرد زیرا نیاز به سایزبندی در پلتفرم های ایجاد شده داشت. اما در طراحی سایت ریسپانسیو این مشکل وجود نداشته و در اصل یک قالب گرافیکی با قابلیت پاسخگویی به دستگاه های مختلف ایجاد می گردد.
 تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان دائمی
با توجه به تحقیقات راجع به سایت های ریسپانسیو می توان به این پاسخ دست یافت که کاربرانی که با استفاده از تلفن همراه وب سایت را تماشا می کنند، نوعی نیاز را در این وب سایت می بینند که باعث تبدیل بازدید کننده به مشتری می شود.
 تجربه کاری مناسب
خیلی از ما زمانی که به دنبال سایتی می گردیم به وب سایت هایی برخورد می کنیم که از نظر ریسپانسیو ظاهر مناسبی ندارند که این شرایط برای بازدید کننده جذاب نیست و بلافاصله سایت را ترک می کند. با متد جدید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ریسپانسیو این مشکلات دیگر وجود نداشته و تجربه کاری خوبی را به کاربر القا می کند.
 

 اگر وب سایت طراحی شده ریسپانسیو باشد باز هم به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟
 
اپلیکیشن های موبایل اگر بخواهند اطلاعات خود را از طریق سایت دریافت کنند نیاز دارند که به سایت شما متصل شوند. بنابراین اپلیکیشن موبایل داینامیک نیاز به سایت دارد، اما سوالی که برای خیلی از کاربران مطرح می شود این است که اگر ما سایت ریسپانسیو داشته باشیم باز هم نیاز به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید داریم؟ برای اینکه به این سوال پاسخ بدیم بهتر هست مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل را با هم بررسی کنیم:
اپلیکینش های موبایل باعث بیشتر دیده شدن شما می شوند و شما را به مخاطب های بیشتری معرفی می کنند
اپلیکیشن های موبایل کاربردی ساده تر نسبت به سایت دارند
پهنای باند مصرقی اپ موبایل نسبت به سایت کمتر است
امکان ایجاد ارتباط دو طرفه در اپلیکیشن از طریق پوش نوتیفیکیشن وجود دارد

امکان استفاده از حسگر های موبایل در اپلیکیشن وجود دارد
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: