برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین تجاری ترکیه
#1
قوانین تجاری ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه دارای شرایط خاص خود می باشد و زمینه های متفاوتی را شامل می شود. در واقع می توان بیان داشت که تجارت در ترکیه هم به صورت سنتی و بومی و هم به صورت نوین و مدرن جریان دارد.
رشد اقتصاد و تجارت در ترکیه به بخش های متفاوتی همچون کشاورزی، صنعت، معدن، خدمات فنی و مهندسی و هم چنین صنعت توریسم تقسیم می شود.
کشور ترکیه درای موقعیت جغرافیایی مناسبی می باشد زیرابه عنوان مرزی بین آسیا و اروپا به حساب می آید که سبب می شود تا به عنوان منطقه ای حساس از نظر اقتصادی نیز به شمار رود. از این کشور می توان برای ترانزیت محصولات، کالا و انرژی استفاده کرد.
سرمایه گذاری در ترکیه
افراد بسیاری امروزه در حال لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و استانبول هستند که در این میان، سرمایه گذاری در ترکیه راهکاری بسیار مناسب خواهد بود. سرمایه گذایر در ترکیه در حوزه های کاری متفاوتی همچون لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و … امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر این می توان در ساخت پروژه ها و طرح های توسعه ای سمایه گذاری کرد.
در این میان دولیت ترکیه برای جذب و تشویق افراد خارجی برای سرمایه گذاری مواردی را در نظر گرفته است.
[تصویر:  %D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%...-1-min.jpg]
مشوق های سرمایه گذاری برای افراد خارجی در ترکیه
برای تشویق افراد خارجی برای سرمایه گذاری تمهیداتی در نظر گرفته میشود که به شرح زیر خواهد بود:
در مناطق صنعتی و آزاد برای احداث کارخانه، زمین رایگان در اختیار قرار داده می شود.
افراد خارجی می توانند با سرمایه گذاری جهت اقامت در ترکیه و اقامت در استانبول اقدام کنند.
هم چنین با سرمایه گذاری از طریق لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و ترکیه و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  پس از دو سال زندگی به طور مداروم در این کشور، اقامت خود را دریافت خواهند کرد.
مالیات در نظام مالیاتی ترکیه
مالیات در ترکیه به دو دسته مالیات مستقیم و مالیات غیر مستقیم دسته بندی می شود. در این میان نیز تشویق های مالیاتی نیز وجود دارد.
تشویق های مالیاتی ترکیه
همانطور که واضح است با توجه به میزان سرمایه گذاری و هم چنین منطقه و نوع سرمایه گذاری، میزان تشویق برای سرمایه گذار نیز متفاوت خواهد بود.
مالیات بر واردات ترکیه با توجه به جدول تعرفه کالا و نوع کالا مشخص می شود. کالاهایی که در گردش آزاد هستند را می توان بدون حق گمرکی بین ترکیه و کشورهای اروپایی جا به جا کرد.
هم چنین در صورتی که فردی کالاها را از مناطق آزاد خریداری کند نیز نیازی به پرداخت مالیات ارزش افزوده نخواهد بود.
[تصویر:  Webp.net-resizeimage-6-3-1070x470-min.jpg]
برای اطلاع از شرایط لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، می توانید با مشاوران و کارشناسان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در تماس باشید.
همچنین آخرین اطلاعات کشور ترکیه را می توانید از سایت های رسمی وزارت خانه های این کشور نیز رسیدگی کنید که به شرح زیر می باشد:
وزارت اقتصاد کشور ترکیه به آدرس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
وزارت مستشاری تجارت خارجی کشور ترکیه به آدرس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
سازمان خصوصی سازی کشور ترکیه به آدرس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
سازمان تجارت خارجی کشور ترکیه به آدرس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
[تصویر:  sirket-gidahatti-min.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#2
موج گیری بدنه خودرو


روشهای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و سنجش رنگ خودرو برای خرید ماشین‌های دست دوم یکی از تخصص‌های افرادی است که در این حوزه فعالیت می‌کنند. تشخیص رنگ شدگی خودروهای دست دوم و کارکرده در ابتدا نیاز به تبحر و تجربه داشته و در مرحله بعدی استفاده از ابزارهای مخصوص و به‌روز می‌باشد. مجموعه بنویدی با استفاده از تجربه کارشناسان و کمک گرفتن از وسایل به‌روز برای مشاهده انواع رنگ شدگی و یا موجهای حاصل از رنگ شدگی در بدنه خودرو به متقاضیان کمک می‌کند تا خودروی سالم خریداری نمایند.


برخی از تصادفات منجر به قری یا زخمی شدن بدنه خودرو می‌شود، متخصصانی هستند که خودروها را با دقت و ظرافت تعمیر کرده اما موج رنگ در آن‌ها باقی می‌ماند. برخی دیگر از تعمیرکاران تخصص در موج گیری بدنه خودرو نیز دارند. کارشناسان رنگ بنویدی با استفاده از لوازم سنجش برای سالم بودن بدنه مثل دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال یا دستگاه ضخامت سنج می‌توانند برای رنگ شدگی‌های خودرو و تشخیص موج گیری بدنه خودرو به خریداران خودروهای دست دوم کمک کنند تا انتخاب باکیفیت‌تری داشته باشند.


برای تشخیص موج در بدنه خودرو نیاز است تا کارشناسی در نور کافی انجام گردد. خودرویی که دارای لکه‌های رنگ است یا روی بدنه و سقف ماشین موج رنگ باقی‌مانده است در نور کافی قابل تشخیص است. در صورتی که لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با دقت تعمیر نشده باشد با چشم عادی نیز می‌توان در نور کافی رنگ شدگی خودرو را تشخیص داد


سایر خدمات لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  :

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: