برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت تور نروژ
#1
اطلاعات مهم درباره وقت سفارت نروژ
چنانچه طبق مراحلی که سفارت نروژ گفته پیش بروید می توانید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  را راحت و بدون مشکل دریافت کنید. لازم به ذکر است که مدارک لازم برای دریافت ویزا برا هر نوع از ویزا متفاوت است و حتی به نسبت تقاضا نیز مربوط می باشد. برای انجام سریعتر و راحت تر کارهای خود بهتر است ابتدا اطلاعات کافی برای اخذ وقت سفارت نروژ و ویزای آن کسب کنید سپس اقدام کنید.
[تصویر:  Norway-Embassy-Appointment-1.jpg]
دربارهٔ وقت سفارت نروژ
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و ایران توافق نامه های خوبی در زمینه های تجاری و علمی دارند، که امروزه نیز بدون وقفه ادامه دارد. منابع زیادی در پی این توافق نامه به اشتراک دو کشور درآمده که اقامت نروژ و تعیین وقت سفارت نروژ مربوط به بخش کنسولگری می باشد که برنامه های بسیاری در این زمینه برای جلب رضایت مردم اجرا شده است.
کم کردن مراحل رزرو وقت سفارت نروژ حضوری ، یمی از همین برنامه های راهبردی می باشد که فبدبک های مثبتی نیز داشته است.
دانستنی های لازم در مسافرت به نروژ
درخواست کنندگانی که وقت سفارت نروژ را رزرو دارند بدون مشکل کار خود را انجام می دهند زیرا کنسولگزی ظرفیت های پاسخگویی و پیگیریی امور ویزا را بالا برده است.
سفارت نروژ آمادگی خود را برای پاسخگویی به سوالات متقاضیان اقامت موقت و دائم می باشد. اگر می خواهید اقامتی بدون دردسر و دغدغه در نروژ داشته بشید در نهایت دقت تهیه و تکمیل شود.
چنانچه قوانین سفارت نروژ مرتبط با مدارک را به درستی رعایت کنید با هر قصد و هدفی که به نروژ سفر کنید موفق می شوید و اقامت خوبی خواهید داشت. البته ناگفته نماند که سفارت شما را در طول اقامت تنها نخواهد گذاشت و ششما را راهنمایی خواهد کرد.
چگونگی ارتباط با سفارت نروژ
شما از طریق وبسایت و یا ایمیل قادر خواهید بود درخواست های کتبی خود را ارسال کرده و از طریق تماس تلفنی سوالات و مشکلات خود را ومطرح کنید و درخواست خود را پیگیری کنید.
چنانچه قصد تمدید پاسپورت خود را دارید باید حضوری به سفارت مراجعه کنید.اگر قصد اقامت کوتاه مدت و چند روزه را در نروژ دارید کشور مناسبی را برگزیده اید و براحتی می توانید از طریق سفارت اقدام کنید. برای پیگیری امور مهاجرت می توانید از بخش وزارت امنیت اقدام کنید و مرحله به مرحله از تکمیل مراحل کار خود اطمینان حاصل فرمایید.
منبع : لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: