برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت سقف نورگیر حبابی
#1
برای استفاده ی بهینه از فضای پاسیو و استفاده از نور مناسب می توان سقف آن را پوشاند در سال های اخیر استفاده از شیشه به عنوان پوشش سقف نورگیر دیگر منسوخ شده است. امروزه به کار بردن لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید از جنس فایبر گلاس و ورقه های پلی کربنات و... رواج یافته است. با این حال شاید مهم ترین عامل جهت انتخاب نوع پوشش پاسیو قیمت سقف لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  حبابی باشد.


محاسبه قیمت نورگیر حبابی

نورگیر های حبابی به طور کلی از سه قسمت اصلی پایه، حباب ها و وسایل مورد نیاز برای اتصال آن ها تشکیل شده است. پس طبیعی است که قیمت سقف لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بر اساس هزینه ای که برای هر یک از اجزا آن باید پرداخت کرد محاسبه شود. این قیمت ها براساس نوع متریال به کار رفته، متراژ محدوده ای که میخواهیم آن را مسقف کنیم و اینکه طراحی سقف به چه صورت است محاسبه می شود.
این حباب ها در رنگ های متنوعی موجود است که تفاوت رنگ در آن ها منجر به هزینه ی متفاوتی نمی شود.


[تصویر:  22.jpg]
نورگیر حبابی مقرون به صرفه


با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  سقف شما از آببندی بسیار خوبی برخوردار خواهد بود. این پوشش مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و حرارت داشته و در عین حال میزان نور دهی مناسبی را فراهم می کند. با و جود همه ی این مزایا می توان به نحوی این نوع نورگیر را با قیمت مناسبی برای فضای مورد نظر تهیه کرد. در قیمت نورگیر سقف حبابی تعداد حباب ها در ارزیابی هزینه بسیار مهم است.

اگر در ساخت نورگیر از حباب هایی با سایز های کوچک تر استفاده کنیم در مجموع تعداد حباب های بیشتری لازم داریم. مسلم است هر چه تعداد حباب ها بیش تر باشد هزینه ی ساخت آن بالا تر می رود. هم چنین برای ساخت پایه ها و اتصال آن ها نیز میزان لوازم بیشتری مورد نیاز است که همین امر سبب بالا رفتن هزینه ها می شود. در نتیجه برای داشتن نورگیر حبابی مقرون به صرفه تا حد امکان از حباب های بزرگتر استفاده می کنیم.
[تصویر:  4758-min.jpg]


مزایای نورگیر حبابی


امروزه از نورگیر های حبابی برای پوشاندن سقف قسمتی از ساختمان که نورگیر است مثل حیات خلوت و پاسیو استفاده می شود. این نوع پوشش ها نورگیر بودن محیط را حفظ می کنند و باعث می شوند تا در عین مسقف کردن محل مورد نظر از نور طبیعی بتوان استفاده کرد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید محیط را در برابر گرد و خاک و باد و باران محفوظ نگه می دارد و به این شیوه می توان مثلا فضای پاسیو را به طور مفید مورد استفاده قرار داد و به یک اتاق تبدیل کرد. این پوشش ها سبک و ساده بوده و در مقابل ضربه و حرارت مقاومت بالایی دارند. شفافیت زیادی دارند که همین امر سبب می شود که محیطی که در آن از نورگیر حبابی استفاده می کنیم تاریک نشود.

در نورگیر حبابی می توان قسمتی را به صورت بازشو طراحی کرد تا در مواقع لزوم مانند پنجره آن را باز کنید تا هوای محیط تهویه شود. این نورگیر ها را باید از جای معتبر تهیه کرد و توسط افراد متخصص نصب شوند تا کار بر اساس اصول ساختمان سازی انجام شود. در این صورت سقف به درستی آببندی شده و استحکام و مقاومت لازم در مقابل فشار هایی که به آن وارد می شود مثل ضربه یا تردد از روی سطح آن را خواهد داشت.
جهت اطلاع از شرایط نصب نورگیر های حبابی و سقفی و همچنین قیمت سقف نورگیر حبابی، با مشاوران ما از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ارائه دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین نورگیر ها

[تصویر:  4-min3-min.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: