برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب قدرتمند برای محتوای طراحی سایت چگونه ایجاد می شود
#1
در مقالات مختلف به اهمیت ایجاد محتوای خوب تأکید کرده ایم و نیز اشاره کرده ایم که زمانی نکات مطرح شده توسط ما اثر بخش و نافض خواهند بود که شما اولین و مهم ترین پیش نیاز آن را رعایت کنید و این پیش نیاز همان قدرت بخشش است. زیرا در این روش ها و سایر روش هایی که در مقالات دیگر توضیح داده ایم به نوعی قانون نا نوشته ای در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است که اول باید به سایرین لینک بدهید و از نام آنها و سایتشان استفاده کنید تا آنها نیز شما را کمک کند و بتوانید لینک به دست بیاورید.

بالا بردن ضریب مشارکت کاربران در محتوای طراحی سایت

برای اینکه دیگران را در محتوای سایت خود سهیم سازید و درگیر کنید راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از راهکارها این است که از آنها بخواهید پست ها و مطالب شما را Share نمایند و یا حتی در زیر مطالب شما نظر خود را ابراز کنند. شما باید در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خود زمانی که متنی را در مورد سئو سایت می نویسید از میان راه هایی که می توانید انتخاب کنید بهترین راه این است که در گام اول از مدیران سایت های بزرگ نظر خواهی کنید و از آنها بخواهید در این راه شما را راهنمایی کرده و مواردی که برای ارسال این پست به نظرشان می رسد با شما در میان بگذارند.

عکس العمل های مشارکت کنندگان در تولید محتوای طراحی سایت

افرادی که در مورد بالا اشاره کردیم به طور معمول پاسخ شما را می دهند و شما قادر خواهید بود که از نظرات و پیشنهادات آنها در پست ارسالی خود بهره ببرید. باید دقت کنید که در هنگام ارسال مطلب به نام کسانی که به شما کرده اند اشاره ای نکنید و صرفاً بگویید که در مطلب و در قسمت های خاصی به طور خاص نظرات حرفه ای صاحب نظران استفاده شده است. در نهایت هم از آنها به خاطر همکاری و بیان نظراتشان تشکر کنید. پس از ارسال پست شما عملاً پست خود را کاملاً اعتبار بخشیده اید و نام بردن از بزرگان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید باعث می گردد که بازدید کنندگان پست شما را به عنوان منبع شناسایی و استفاده نمایند.
شما قادرید که اقدامات بیشتری نیز انجام بدهید و مثلاً از کسانی که از آنها سوال پرسیده اید تشکر کنید و با ارسال ایمیل و پیام ضمن تشکر به اطلاع آنها برسانید که پست را انتشار داده اید و از اظهار نظر آنها در زیر مطالبتان استقبال کنید و از آنها خواهش کنید که در صورتی که مایلند مطلب شما را به اشتراک بگذارند اینگونه است که می توانید در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید یک بک لینک بسیار با کیفیت و خوب را به دست آورید هر چند تمامی آنها نیز به درخواست شما پاسخ ندهند.

منبع : لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: