برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مکان های مناسب برای قرار دادن دوربین مداربسته در دفاتر
#1
این روزها، دوربین های مداربسته اصلی ترین وسیله جهت تامین امنیت می باشند. اما اگر شما اقدام به نصب سیستم دوربین مداربسته در دفترتان نمایید، پس می توانید نتایج خیلی بهتری از آنها دریافت نمایید.در واقع، بسیاری از صاحبان دفاتر تصمیم به نصب دوربین مداربسته در دفاتر خود دارند، اما آنها نمی دانند که این دوربین ها را در کدام قسمت های دفتر برای رسیدن به نتایج بهتر نصب کنند. خوب، اگر شما در وضعیت مشابه ای هستید و از جای قرار دادن دوربین ها در دفترتان مطمئن نمی باشید، پس در این مقاله چند پیشنهاد وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

در محل کار


 هنگامی که شما اقدام به نصب دوربین های مداربسته در دفترتان می نمایید،بیشترین زمان شما صرف نظارت بر کارمندانتان می گردد.شما هرگز نمی توانید مطمئن شوید که آیا کارکنانتان به درستی برای شما کار می کنند یا نه .گاهی اوقات آنها ممکن است به خوبی و بدون نیاز به هر نوع نظارتی کار کنند و در زمان های دیگر ممکن است اصلا کار نکنند.اگر شما با استفاده از دوربین های مداربسته به نظارت کارکنانتان بپردازید،دیگر درمورد آنها نگرانی باقی نمی ماند و آنها به اتلاف وقت خود نخواهند پرداخت.در نتیجه ، شما می توانید دوربین های مداربسته را در هر جایی که کارکنان قرار دارند،نصب کنید.این کار قطعا کمک خواهد کرد تا شما به آسانی از کارمندانتان نتایج خوبی دریافت نموده و همچنین به آنها هشدار دهید که تحت نظارت می باشند. تا آنجا که به بخش حقوقی مربوط می شود، اگر کارکنانتان از وجود دوربین مداربسته آگاه باشند پس دیگر از نظر مسائل حقوقی نگرانی وجود نخواهد داشت.

 
درهای ورودی

ممکن است شما مایل باشید که بدانید کارکنانتان چه موقع می آیند و می روند.بنابراین یک ایده خوب نصب دوربین مداربسته در مقابل تمام درهای ورودی می باشد.همچنین می توانید دوربین ها را در تمام نقاط ورودی و خروجی دفتر خود مانند ورودی یا خروجی زیرزمین،پشت بام و... نصب نمایید.با این کار دفتر شما در برابر ورود غریبه ها کاملا ایمن خواهد شد.

 
دفتر شما در هر کجای دنیا که باشد،باز هم در معرض خطر خرابکاری یا سرقت می باشد.به خصوص اگر در ساعات خاصی در دفترتان نباشید،بنابراین احتمال مورد حمله قرار گرفتن دفتر شما در ساعات غیبت شما بسیار بیشتر می باشد.در چنین مواقعی دوربین های مداربسته به شما کمک خواهند کرد.براساس برخی آمارها،دفاتر و مغازه هایی بدون دوربین مداربسته تا 2.7 برابر بیشتر در خطر مورد حمله سارقان قرار گرفتن،می باشند.حتی اگر شما از پرسنل امنیتی برای محافظت از سازمان خود استفاده می کنید،باز هم نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید تا از عدم ورود سارقان به ساختمانتان از طریق دیوارهای بدون حفاظ یا راه های دیگر، اطمینان پیدا کنید.

در قسمت پذیرش


پذیرش شما یکی دیگر از مکان های مهم در دفترتان می باشد که باید تحت پوشش دوربین مداربسته قراربگیرد. هنگامی که شما دوربینی را در قسمت پذیرش دفتر خود نصب کنید، پس از آن قادر خواهید بود تمام افراد غریبه که به آنجا می آیند را نظارت کنید.این قطعا در تامین امنیت بیشتر دفترتان کمک خواهد کرد.

 
در اتاق سند

اگر شما یک اتاق سند دارید و یا در برخی از اتاق های دیگرتان وسایل گرانبها یی نگه داری می کنید ، پس بدون شک نصب دوربین در این اتاق ها ضروری می باشد.با پوشش این مناطق خاص بوسیله دوربین،دیگر افراد بدون آنکه تصویرشان ضبط شود نمی توانند وارد این اتاق ها شوند.نصب دوربین در این اتاق ها منافع زیادی برای شما خواهد داشت که قطعا شما را تشویق به استفاده از دوربین در دفترتان خواهد کرد.

 
مکان های کم تردد

 این نکته مهم دیگری است که شما باید در زمان نصب دوربین مداربسته در دفترتان یادتان بماند. در هر دفتری ممکن است بعضی از نقاط وجود داشته باشند که در آنجا تردد کمتر می باشد.چنین مکان می توانند راهروهای باریک و یا گوشه ای از دفترتان را شامل شوند. بنابراین، اگر شما می خواهید احساس امنیت را در کارکنانتان بوجود آورید، می توانید این مناطق خاص را بوسیله دوربین های مداربسته تحت پوشش قرار دهید.

 
نصب و راه اندازی یک سیستم دوربین مداربسته می تواند احساس امنیت را در کارکنان افزایش دهد.برخورداری از ایمنی یک نیاز اساسی می باشد و با نصب دوربین مداربسته امنیت کارمندانتان را تامین می کنید.سعی کنید در جلسات و کنفرانس های خود درباره برقرای امنیت صحبت کنید و اجازه دهید کارمندانتان نیز نظراتشان را بیان کنند.
[تصویر:  y3l4_84thgg.jpg]
لینک منبع:لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: