برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش الگوریتم گوگل پاندا در طراحی وب سایت و ورود به ایران
#1
خبری که جدیداً در بحث لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید انتشار یافت و عده ای را ذوق زده و عده ای را غصه دار ساخت ورود الگوریتم جدید گوگل به ایران به نام پاندا بود. در این مقاله در مورد گوگل پاندا و نقشش در تغییر فضای طراحی وب سایت نکاتی را که تجربه دوستان و همکاران و متخصصین عزیز کارشناس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورتی که با مطالعه این مقاله و چند مقاله مرتبط دیگر در سایت نتوانستید به سوالات خود جواب دهید می توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

الگوریتم گوگل پاندا از شایعه تا واقعیت و تغییر دنیای طراحی وب سایت

چند صباحی از خبری که گوگل در مورد الگوریتم گوگل پاندا منتشر کرد گذشته است و با این خبر مثل اکثر خبرها بازار حدس و گمان ها نیز داغ شد. تعدادی عقیده داشتند که این هم یکی از برنامه های گوگل است که شروع خواهد شد اما مانند بیشتر مواقع موفقیتی کسب نخواهد کرد. برخی دیگر هم نسبت به این الگوریتم و ورود آن به دنیای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خوشبین نگاه می کردند و اظهار می کردند که احتمالً این مورد متفاوت باشد. به هر حال پس از به روزرسانی جدید گوگل برای بسیاری از کارشناسان طراحی وب سایت محاسبات تغییر کرد. بروزرسانی جدید گوگل همان چیزی بود که باید می بود، چون به اصل محتوا که در مقالات مختلف بر ان تأکید داشتیم مهر تأییدی زد. هر چند در ابتدا چندان ملموس نبود اما هر چه گذشت ملموس تر شد.

تأثیرات گوگل پاندا بر روی طراحی وب سایت در ایران

وقتی که از ورود گوگل پاندا به ایران یقین حاصل کردیم مشاهده شد که تعداد زیادی از سایت های فارسی با موضوع تفریحی بازدیدهای گوگلشان کاهش یافت و کمتر از قبل گوگل به بررسی آنها می پرداخت. در نهایت بررسی ها به این نتیجه رسید که تمامی مشکلات پیش آمده در این سایت ها مانند هم بوده است و مهم ترین مشکل و در ولقع مشکل مشترک همه این سایت ها کپی کردن محتوا در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خود بوده است. برای اینکه با مشکلاتی که این سایت ها در طراحی وب سایت خود داشتند آشنا شوید چند مورد را بیان می کنیم. مواردی مانند کپی کردن مطالب و محتوای سایت از یکدیگر، تبلیغات بیش از اندازه به صورت های مختلفی مانند بنری و متنی، استفاده بی جا از تگ های بسیار زیاد و علی الخصوص عنوان های مشابه برای پست ها که همگی عناوینی طولانی داشتند.

منبع : لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: