برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
نکات طراحی ضروری برای طراحی برنامه موبایل
#1
نکات طراحی ضروری برای طراحی برنامه موبایل
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 آنچه باعث شگفت انگیزی می شود این است که در سال جاری، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید تعداد کاربران گوشی های هوشمند 1.75 میلیارد دلار خواهد بود. این تعداد مبهم به 2.6 میلیون برنامه در فروشگاه برنامه (iOS، Android، Blackberry و Windows phones combined) منجر شد. 


اگر یک مورد خاص در مورد این آمار عظیم وجود داشته باشد، توسعه و طراحی نرم افزار موبایل یک معدن طلای بزرگ و تازه کشف شده برای شخم است. فرصت های زیادی برای توسعه دهندگان وجود دارد که برنامه های تلفن همراه همچنان در حال رشد هستند، زیرا سن گوشی های هوشمند در بازار تسخیر می شوند. 
[تصویر: 0.jpg]


پس از گفتن، ما به موضوع روز می رویم. وقتی گفتم که توسعه برنامه هنوز یک معدن طلا نسبتا جدید و غیرقابل استفاده است، ممکن است ابروهای خود را بالا برده باشید. شما ممکن است تصور کنید رفتن به میدان جنگ طراحی و توسعه است. 


اما قبل از رفتن به جنگ، من به شما برخی از چیزهایی را که باید باید اجتناب کنید. 
1 را توضیح دهید. علامت گذاری بیش از حد بسیاری از موارد روی صفحه

این یک یادآوری دوستانه برای طراحان برنامه است. شما برای یک صفحه نمایش گوشی هوشمند طراحی کرده اید، نه یک مانیتور دسک تاپ 1366 x 768. فقط به این معنی است که فضاهای محدودی برای قرار دادن محتوا وجود دارد. 


سعی نکنید همه چیز را در یک مکان قرار دهید تلاش برای فشرده سازی اطلاعات در یک صفحه کوچک به معنای خودکشی خواهد بود. شما باید بدانید که چگونه از عناصر به طور مناسب به نفع خود استفاده کنید. 


[تصویر: 6.jpg]


نکاتی برای پاک کردن رابط کاربری تلفن همراه: 
2. استفاده از فونت های قابل خواندن در برنامه های موبایل شما

[تصویر: 12.jpg]


خوانایی متون از نگرانی های دیگر فراتر می رود. اگر یک برنامه ایجاد کنید که هیچکس نمیتواند آن را بخواند، بی ارزش خواهد بود. تایپوگرافی همیشه نگرانی عمده در هر زمینه طراحی دیجیتال است. اطمینان حاصل کنید که فونت ها و متن را می توان به درستی درک کرد. 
3. قابلیت خواندن طراحی برنامه موبایل

هنگامی که ما درباره «درک صحیح» صحبت میکنیم، معنای این است که متن همیشه باید قابل خواندن باشد. 
بسیاری از برنامه ها گاهی متن ها را نادیده می گیرند، اما ذهن شما مهم هستند، زیرا عامل اصلی تحویل پیام های برنامه های شما هستند. 


نکاتی برای بهبود خوانایی موبایل: 
4. هنگام طراحی برنامه تلفن همراه خود با رنگها مراقب باشید

رنگ ها نقش مهمی در طراحی برنامه ایفا می کنند. برخی از طراحان برنامه تمایل دارند فقط رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس برنامه را طراحی کنند. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید رنگ باید همیشه کمک و منظور افزایش تعامل و تداوم بصری در هر برنامه. 
تگهای


هنگام انتخاب رنگ برای برنامه خود، مطمئن شوید که آنها با هم متحد هستند. در اینجا یک لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است که میتواند به شما در ترکیب رنگ ها کمک می کند. 


[تصویر: 18.jpg]
بیش از رنگ رنگی-لباس-در-سبز-بنفش- آینه عینک آفتابی-با-خواندن-عینک-188x282src = "23.jpg


تمرکز بر تنوع رنگ در شرایط مختلف. بعضی از طراحان برنامه کم تجربه معمولا با قرار دادن کنتراست کافی در پس زمینه نوار ناوبری و کاشی نوار کاست، اشتباه نمی کنند. این باعث می شود که دکمه ها به راحتی تشخیص داده شوند. 


نکاتی برای انتخاب رنگهای مناسب: 
5. قرار دادن آگهی های بد در طراحی برنامه موبایل

[تصویر: 24.jpg]


اکنون، بگذارید درباره تبلیغات صحبت کنیم. ما به عنوان طراحان و طراحان، ما لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را دوست داریم. آنها برنامه های ما را بدون ارسال بار به کاربران می برند. اما برای کاربران منظم که هیچ فکری درباره طراحی و توسعه برنامه های موبایل ندارند، تبلیغات ممکن است اشکالات بسیار زیادی را در UI ایجاد کنند. 


برخی از تبلیغات فقط پاپ و شازام !، شما به فروشگاه App هدایت می شوید. در حال حاضر، این یک اشتباه رایج برای سازندگان برنامه جدید است. پس چه کار میکنی؟ 
6. ایجاد کاربر صبر در برنامه شما

[تصویر: 30.jpg]


هیچ کس نمی خواهد صبر کند اما برخی از برنامه ها نیاز به چند لحظه برای بارگذاری دارند. اما باید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در مورد این. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید عناصر خطرناکی هستند که در برنامه شما قرار می گیرند. 


آنها معمولا مزاحم هستند، زیرا شما در حال دسترسی به محتوا هستید، در حالی که کسی منتظر شما یا دستگاه است. اگر روی یک صفحه ی چلپ چلوپ قرار دهید، آنرا کوتاه کنید. در حالی که شما در آن هستید، آن را لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ایجاد کنید. 
7 بیش از حد بسیاری از اعلان های برنامه موبایل

[تصویر: 34.jpg]


به عنوان طراح، شما می خواهید برنامه خود را متوجه و استفاده شده توسط مردم، درست است؟ بنابراین ممکن است فکر کنید که همیشه باید آنها را به یاد بیاورید که از زمان استفاده از این نرم افزار استفاده نکرده اید؟ درست؟ آیا شما از این فکر کرده اید؟ 
خوب، اگر حتی در مورد انجام این کار فکر می کنید، نه. اعلانها، مگر اینکه آنها برای کاربران ضروری باشند، دومی را از برنامه شما متوقف کنید. 


فکر می کنید از این موضوع شبیه به این است: مهم نیست که چقدر سعی می کنید که باشد، همیشه یک مرد است که فکر می کند بهترین دوست شما است و هر ساعت یک بار ایمیل های خود را در مورد زندگی اش می فرستد. آیا شما حتی دوست پسر تصادفی را دوست دارید؟ جهنم نه، درست است؟ سپس اگر افراد ناراحت کننده ای را که به طور مداوم به شما یادآوری می کنند دوست ندارند، از شما خواسته اند، آنها را در برنامه های خود قرار ندهید. 
نکاتی برای اطلاعیه برنامه: 


یا شاید، شما ممکن است سقوط طعمه به این برنامه مسدود کننده <هدف> = "_ خالی" "href =" لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید - ٪ E2٪ 80٪ 9Cnotifications٪ E2٪ 80٪ 9D-152204778.html؟ ref = gs "> تنظیمات .
نگرانی های نهایی در مورد طراحی یک برنامه موبایل

طراحی برنامه پیاده روی در پارک نیست مانند طراحی وب، مشکلی دارد. اگر همچنان مرتکب این اشتباهات نشوید و از آنها یاد نگیرید، برنامه شما هیچ کار خوبی نخواهد کرد. 
به خاطر داشته باشید که باید از این اشتباه ها یاد بگیرید و بعدا یک برنامه بهتر ایجاد کنید. طراحی مبارک! 

src = "38.jpg
مقالات مرتبط
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
[/url]
[url=http://magbot.ir//%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8][تصویر: %D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9...%D8%A8.jpg]

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

پاسخ }
سپاس شده توسط
#2
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

یکی از بهترین گزینه هایی که برای یک تعطیلات ارزان با شرایط خوب می توان داشت، خرید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است. شاید تا بحال این واژه را خیلی شنیده باشید اما دقیقا ندانید که فایده این تور چیست و چه فرقی با یک تور معمولی دارد

استقبال از تور کیش بدین صورت است که همه ساله غریب به دو میلیون نفر از گردشگران داخلی و خارجی با برگزیدن تور کیش، به سمت این جزیره که به مروارید خلیج فارس معروف است راهی می شوند و از زیبائی ها بی شمار آن دیدن می کنند

از قسمت تفریحاتی که بگذریم نوبت به مکان ها دیدنی و آثار باستانی تور کیش، همچون شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، کشتی یونانی، نمايشگاه خزندگان و بسیاری دیگر می رسد

درباره لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

در واقع آژانس های مسافرتی و آژانس هایی که برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی هستند، به خاطر تکمیل نشدن صندلی های هواپیما یا خالی ماندن اتاق های تعدادی از هتل ها، در لحظات آخر تصمیم می گیرند تور را با قیمت بسیار ارزانی به فروش برسانند تا بتوانند ظرفیت های خالی را تکمیل کنند که این کاهش نرخ می‌تواند شامل بلیط هواپیما یا کل پکیج مسافرتی باشد. در واقع طرف برنده ی تور لحظه آخری مسافر است چون توانسته با قیمت بسیار پایینی که گاهی تا ۷۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی تور هم می آید، آن را خریداری کند

همانطور که در بالا گفته شدلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به دلیل مزیت ویژه ای که دارد، متقاضی های زیادی هم دارد


برای اطلاعات بیشتر لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید کلیک کنید


خدمات شرکتلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید :

غواصی در کیش

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: