برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
ویژگی بی نظیر پوشش نورگیر ساختمانی
#1
پوشش نورگیر ساختمانی یکی از پرمصرف ترین لوازم و تجهیزات در بسیاری از ساختمان ها می باشد که امروزه می توانید انواع بسیار متنوعی از آن را در بسیاری از ساختمان مشاهده کنید. از مهمترین انواع پوشش های نورگیر ساختمانی می توان به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ثابت و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید تهویه ای اشاره داشت که هر یک از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند.


پوشش نورگیر ساختمانی


آیا شما نیز به دنبال استفاده از پوشش نورگیر ساختمانی هستید؟ آیا می دانید ویژگی های پوشش های نورگیر ساختمانی چیست؟


یکی از مهمترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز در ساختمان استفاده از پوشش های نورگیر می باشد که امروزه توسط بسیاری از شرکت ها و برندها طراحی و تولید می شود که شما می توانید انواع بسیار متنوعی از این محصولات را از وب سایت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید مورد مشاهده قرار دهید.


نورگیر برای استفاده در بسیاری از قسمت های ساختمان مناسب می باشد که در ابعاد و اندازه های بسیار گوناگونی تهیه و طراحی شده و جای خود را در بسیاری از ویترین ها گرفته است. استفاده از نورگیر ساختمانی بر روی پشت بام ها می تواند روشنای و نور مورد نیاز مکان را تامین کنید.


در بسیاری از مواقع امکان ایجاد درب یا پنجره در یک اتاق یا قسمتی از خانه مانند آَشپزخانه یا اتاق ها امکان پذیر نمی باشد چرا که معماری و موقعیت قرار ساختمان به طوری است که این امر را امکان ناپذیر نموده و افراد نیز برای جبران این مشکل به وجود آمده به دنبال راهکارهای بسیار بی نظیری از جمله استفاده از پوشش نورگیر ساختمانی هستند.


درادامه مقاله راجع به انواع و ویژگی های مهم پوشش نورگیر ساختمانی مطالب بیشتری را به حضورتان ارائه خواهیم داد.


[تصویر: 56570-1-min.jpg]
انواع پوشش نورگیر ساختمانی


همانطور که در قسمت دیگر نیز به این امر اشاره کردیم، شما می توانید انواع پوشش های نورگیر ساختمانی را در بسیاری از فروشگاه ها و کارگاه ها مورد مشاهده قرار دهید. از جمله معتبرترین شرکت های ارائه دهنده انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می توان به شرکت پوشش ساز اشاره کرد که می توانید با خیالس آسوده و با اطمینان خدمات و محصولات مرغوبی از این شرکت تهیه نمایید. برای دریافت مشاوره می توانید با مشاورین ما در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.


از مهمترین انواع این پوشش های نورگیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:


1- پوشش نورگیر ثابت:


این مدل از پوشش ها به خاطر ثابت بودن هیچگونه امکانی را برای تهویه هوا و جا به جایی آن ندارند و جنس بسیاری از آنها از شیشه بوه و چهارچوب آنها نیز از استیل و آلومینیوم می باشد. از نورگیرهای ثابت معمولا برای راه پله ها استفاده می شود.


2- نورگیر تهویه ای:


از دیگر مدل های پوشش نورگیر ساختمانی نورگیر تهویه ای می باشد که امکان خروج هوا و تهویه آن وجود دارد به طوری که شما می توانید برای سرویس بهداشتی، آشپزخانه یا حمام خود از این نوع پوشش ها استفاده کنید.
حال شما نیز میتوانید با توجه به ویژگی های هر یک از این پوشش ها و همچنین در نظر گرفتن محل نصب آن، یکی از بهترین آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.


[تصویر: 56570-2-min.jpg]
اجرای پوشش های نورگیر ساختمانی


یکی از مهمترین و قابل تامل ترین موضوعاتی که در مورد پوشش نورگیر ساختمانی وجود دارد، مراحل اجرای نورگیرها می باشد که از دو مرحله تشکیل شده است و عبارتند از:


- بازدید محل نصب توسط افراد متخصص


- کلاف کشی آهنی


توجه داشته باشید که شما نمیتوانید از پوشش های نورگیر در هر بخشی از ساختمان استفاده کنید به هین جهت نظر کارشناسان متخصص در این زمینه می تواند بسیار موثر واقع شود و شما بتواند با کسب آگاهی و اطلاعات لازم از نظر متخصصان یکی از بهترین اجرای پوشش های نورگیر را اعمال کنید.


برای کلاف کشی آهنی نیز می توانید از متریال های قابل قبول در این زمینه استفاده کنید و حتما از استانداردهای لازم برای این کلاف کشی پیروی کنید چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات و خطرات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد.


[تصویر: 56570-3-min.jpg]
ویژگی های پوشش های نورگیر ساختمانی


افرادی که به دنبال خرید و استفاده از انواع بسیار متنوعی پوشش های نورگیر ساختمانی هستند می توانند با آشنایی کامل از ویژگی های آنها، تصمیم راحت تری را برای خرید خود اخذ نموده و با آگاهی بیشتری این سازه ی ساختمانی بهترین و بی نظیرترین تصمیم را داشته باشید. از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های پوشش نورگیر ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • - بادوام و قابل شستشو
 • - ايمني بالا در برابر خطر خـــرد شدن و شکستن
 • - مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • - قابليت عبور نور یکنواخت و زیاد
 • - عايق رطوبت، صوت و حرارت
 • - مقاوم در برابر هرگونه زنگ زدگی و پوسیدگی
 • - سبک بودن و راحت در نصب آن
 • - جلوگيري از ورود اشعـه‌هاي زیان بار نور خورشید
 • - مقاومت بسیار بالا فیزیکی و شیمیایی بـالا
 • - مستحکم در برابر هرگونه عوامل طبیعی

خرید انواع پوشش های نورگیر ساختمانی


شما نیز می توانید با توجه به محل نصب، بودجه در اختیار، ابعاد و اندازه مورد نیاز خود یکی از بهترین انواع و مدل های پوشش نورگیر ساختمانی را انتخاب کرده و طراحی و نصب آن را به تیم با تجربه پوشش ساز بسپارید تا بتوانید از نور طبیعی روز نهایت استفاده را داشته باشید. برای اخذ راهنمایی های لازم در خصوص انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.


[تصویر: IMG_20170801_161353.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: