برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
پرداخت خلافی خودرو
#1
علاوه بر استعلام و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، امکان استعلام و پرداخت جریمه طرح ترافیک و عوارض آزادراهی نیز در همراه کارت وجود دارد. تمامی این امکانات در بخش «خدمات خودرو»، قابل دستیابی است.
نکاتی درباره استعلام و پرداخت جریمه‌های رانندگی در همراه کارت
 • در بخش «خدمات خودرو» می‌توانید پلاک چندین خودروی مختلف را اضافه کنید؛ استعلام و پرداخت‌های موردنظر خود را برای هر کدام از آنها انجام دهید.
 • برای گرفتن استعلام و پرداخت خلافی خودرو، جریمه طرح ترافیک و عوارض آزادراه ها در همراه کارت باید شماره پلاک و بارکد پستی پشت کارت خودروی موردنظر خود را وارد کنید.
 • این اپلیکیشن، امکان استعلام ریز خلافی خودرو را برای شما فراهم می‌آورد که علاوه بر مبلغ جریمه، اطلاعاتی مانند نوع خلافی و محل وقوع را هم به شما نمایش می‌دهد. پس از مشاهده گزارش خلافی، در صورت تمایل می‌توانید آنها را پرداخت کنید.
 • اگر بعد از پرداخت جریمه‌های رانندگی از طریق همراه کارت، در این اپلیکیشن استعلام بگیرید، بدهی شما تسویه شده است. اما در صورتی که از روش‌های دیگر اقدام به دریافت جرایم رانندگی کنید تا 72 ساعت کاری طول می‌کشد تا اطلاعات در سامانه مرکزی پلیس راهور درج شود.
 • همراه کارت، امکان انتخاب و پرداخت گروهی چند خلافی با هم را برای شما فراهم می‌کند. نکته قابل توجه در اینجا این است که از رمز پویا نمی‌توان برای پرداخت گروهی قبوض استفاده کرد؛ چرا که این رمز یکبار مصرف است و تنها برای پرداخت یک قبض مورد استفاده قرار می‌گیرد.
علاوه بر این لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دیگر مانند قبض آب، برق، گاز، قبض دائمی ایرانسل و همراه اول نیز در همراه کارت امکان پذیر است.
 
روش‌های دیگر استعلام و پرداخت خلافی خودرو
وبسایت پلیس راهور ناجا
یکی از روش‌های اینترنتی استعلام و پرداخت خلافی خودرو، مراجعه به وبسایت پلیس راهور ناجا به آدرس rahvar120.ir است. به علاوه، از طریق این سایت می‌توانید از نمره منفی گواهینامه نیز مطلع شده و از سابقه تصادفات یک خودرو هم استعلام بگیرید.
 
پرداخت خلافی خودرو مراجعه به دفاتر پلیس + 10
علاوه بر موارد گفته شده در بالا، برای پرداخت و چاپ خلافی خودرو می‌توانید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنید. لازم به ذکر است که باید کارت، سند یا بیمه نامه خودرو موردنظر را به همراه داشته باشید.
توجه داشته باشید که تنها در صورتی می‌توانید از این روش استفاده کنید که مجموع خلافی خودروی شما کمتر از یک میلیون تومان باشد. پس حتما قبل از مراجعه به دفاتر پلیس + 10 به کمک یکی از روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، خلافی خودرو خود را استعلام بگیرید و اگر مبلغ آن کمتر از 1 میلیون تومان بود به این دفاتر مراجعه کنید. در صورتی که مبلغ خلافی شما یک میلیون تومان یا بیشتر بود، بایستی به اداره راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید.
 
استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک
در این روش، کافی است کد 17 رقمی VIN که بر روی سند و کارت خودرو درج شده است را به شماره 1101202020 پیامک کنید. سپس، مبلغ کل خلافی خودرو مورنظر شما، شناسه قبض و شناسه پرداخت برای شما ارسال می‌شود که پس از دریافت این پیامک می‌توانید با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز یا سایر روش‌های ذکر شده در بالا، جریمه رانندگی خود را پرداخت کنید.
 
کد دستوری
روش دیگری که برای استعلام خلافی خودرو وجود دارد، استفاده از کد دستوری USSD است. در این روش، کافی است کد #110* را شماره گیری کنید که دو گزینه به شما نمایش داده می‌شود که شامل موارد زیر می‌شود:
 • خدمات قابل ارائه
 • خدمات در دست اقدام
برای دریافت خلافی خودرو بایستی عدد 1 را ارسال کنید. در مرحله بعد، گزینه استعلام خلافی خودرو به شما نشان داده خواهد شد که طبیعتا باید آن را انتخاب کنید. در گام بعدی، کد VIN خودرو موردنظر خود را که با IR شروع می‌شود وارد کنید تا از مبلغ جریمه خودرو مربوطه مطلع شوید.
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: