برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشرفت های Dell EMC
#1
صنایع Dell EMC که بستر های نرم افزاری زیرساخت فوق همگرا  (HCI) را در اختیار دارند، با ایجاد قابلیت های Dell  HCI  در سرورهای جدید  نسل چهارده Dell  PowerEdge  که برنده ی جوایزی نیز شده است، بصورت قابل توجهی ترقی کرده است.
با استفاده از این جدیدترین پلتفرم سرور PowerEdge که برای HCI طراحی و بهینه سازی شده است، مشتریان بزرگ و کوچک می توانند عملکردی با قدرت بیشتر و قابلیت پیش بینی بالاتر را با قابلیت تنظیم گسترده تری برای میزبانی طیف وسیعی از برنامه های کاربردی نرم افزاری مهم در Dell  VxRail و دستگاههای سری XC انتظار داشته باشند.
"به گفته ی Chad Sakac رئیس بخش راه حل ها و پلتفرم های همگرا در Dell  " مشتریانی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید که در پی تحولاتی در فناوری اطلاعات خود هستند به طور فزاینده ای در حال روی آوردن به زیرساخت های فوق همگرا به عنوان فنداسیونی ایده آل برای ساده سازی فناوری اطلاعات امروز و آینده اند. با استفاده از HCI به عنوان یک زیرساخت نرم افزاری، دستیابی به عملکرد نهایی و قابلیت اطمینان متکی بر ایجاد  نرم افزار همراه با سخت افزاری بهینه و تنظیمات آن است. دستگاههای HCI کلید در دست، معتبر و آزمایش شده و پیش یکپارچه ی  HCI، مشتریان را قادر به ایجاد زیرساخت فناوری اطلاعات مقیاس پذیر و معتبر ساخته، با اعتماد و عملکرد قابل اطمینانی که به سازمان های فناوری اطلاعات کمک میکند تا به راحتی نیازهای روزافزون کسب و کار خود را براورده سازند."
با توجه به تحقیقات IDC، HCI  با سرعت بسیار بالایی در میان دیگر زیرساخت های همگرا در حال رشد است و درآمد جهانی آن با رشد 48.5 درصدی سالانه  در سه ماهه دوم 2017  در حال افزایش است و در حال حاضر تقریبا 25٪ از کلیه راه حل های زیربنایی فروخته شده را ازآن خود کرده است. تحقیقات IDC نشان می دهد Dell لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در سیستم های HCI جهانی رتبه اول دارد و 29 درصد از کل درآمد بخش در سه ماهه ی دوم و رشد سالانه درآمدی برابر با 149 درصد را دارد. Dell  VxRail  یکی از سریعترین دستگاههای  HCI در سطح جهان است با جذب مشتری بالا که بیش از 275٪ رشد درآمد سالانه که بیش از 5.7 برابر بیش از نرخ رشد بازار است را دارا میباشد.


 

Dell EMC  در حال حاضر ترکیبی از سادگی، چابکی و مقیاس پذیری پرتفولیوی HCI که پیشرو در صنعت خود است می باشد که قدرت و انعطاف پذیری سرورهای نسل بعدی را دارا است و برای HCI طراحی و بهینه سازی شده است. این امر موجب عملکرد و قابلیت اطمینان بیشتری برای پاسخگویی میکروتیک به خواسته های مشتریان را فراهم می کند، زیرا HCI به دیتاسنترهای اصلی حرکت می کند و برای اجرای طیف گسترده ای از برنامه ها و حجم کارها قابل اطمینان است.
سرورهای نسل چهاردهم PowerEdge که مبتنی بر پردازشگر Intel® Xeon® Scalable Family هستند، شامل 150 مورد از الزامات خاص برای ذخیره سازی نرم افزاری (SDS) است که منحصرا برای HCI بهینه شده اند. این شامل پشتیبانی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید پیشرفته برای SSD ها در استقرار های scale-out  و راه اندازی سریعتر و مدیریت ساده ی ذخیره سازی اطلاعات و خنک سازی بهتر درایو برای افزایش قابلیت اطمینان؛ و رابط کاربر مشترک و اختیاری در سراسر سرور و پلتفرم های HCI برای قابلیت های مدیریتی سیستم های  Dell می باشد.
به روز رسانی پورتفولیوی  Dell HCI به مشتریان دسترسی بسیار سریعتری به برنامه ها و داده ها ، بسامد ساعت بالاتر، کانال های حافظه بیشتر و حافظه سریع تری را داده که منجر به قدرت پردازشی 1.7 برابر و  62٪ پهنای باند داخلی بالاتری می شود.
دستگاههای Dell HCI عبارتند از خانواده Dell EMC VxRail Appliance که توسط  VMware vSAN ™ طراحی شده با همکاری وی ساخته شده است و سری Dell XC برای مشتریانی که به دنبال انتخاب هیپنوتیزورها هستند، از جمله Microsoft Hyper-V ویا محیط های multi-hypervisor. این دستگاه های HCI کل چرخه عمر لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را با اتوماسیون پیشرفته ساده سازی کرده است- با نرم افزار منحصر به فردی که استقرار، مدیریت، مقیاس سازی، پشتیبانی و نگهداری را برای مشتریان از روز اول آسان تر می کند.
 دستگاههای Dell EMC VxRail در سرورهای نسل چهاردهم PowerEdge عملکردی قدرتمند و قابل پیش بینی در میلیون ها گزینه پیکربندی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به هر مورد استفاده از HCI و حجم کاری ماموریت بحرانی را در محیط های VMware ارائه می دهد.  انتظاراتی که مشتریان VxRail می توانند داشته باشند عبارتند از: 
•    عملکرد بهتر برای برنامه های پرطرفدار با 2 برابر IOPS  بالاتر (عملیات ورودی / خروجی در هر ثانیه)، و بیش از 2 برابر زمان پاسخ سریعتر
•    عملکرد بسیار قابل اعتماد با 9 برابر زمان پاسخ دهی سریعتر و قابل پیش بینی تر در کمتر از یک میلیونیوم ثانیه 
•    گزینه های بیشتر برای استقرار کاملا مناسب با میلیون ها گزینه ی تنظیم لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بیشتر از جمله گزینه های بیشتر پردازنده، SATA    SSD های جدید، گزینه های اتصال به شبکه های اضافی، و گسترش بیشتر GPU برای مطابقت با نیازهای HCI مشتری 
•    پشتیبانی از  NAS با استفاده از نرم افزار با Dell EMC Isilon SD Edge برای مدیریت از راه دور و یا راه اندازی فایل های edge-to-core ، پیوستن به همسان سازی از راه دور VxRail ، ذخیره سازی ابری و قابلیت های مدیریت

سری Dell EMC XC  در سرورهای PowerEdge نسل چهاردهم کارایی بالاتری را برای حجم کاری، سرعت های شبکه ای سریع تر و تنظیمات جدید NVMe / SSD فراهم می کند. به طور خاص، با دستگاههای جدید Dell EMC XC سری، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند:
•    افزایش کارایی برای محاسبه حجم کار فشرده با حداکثر 50٪ هسته اضافی در هر دستگاه
•    تا 93٪ افزایش توانایی محاسبه برای حجم کاری با تراکم ذخیره سازی به عنوان یک نیاز اولیه
•    موارد استفاده گسترده در محیط های VDI برای نیازهای محاسباتی پیچیده با 50٪ قدرت بیشتر GPU
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: