برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ کاتالوگ حرفه ای
#1
چاپ کاتالوگ حرفه ای
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید امروزه برای جذب مشتری و معرفی محصولات برای بسیاری از شرکت ها استفاده می شود . چاپ کاتالوگ باید به گونه ای باشد که مشتری را به خواندن کاتالوگ جذب کند. کاتالوگ باید در بردارنده اطلاعات کافی و لازم برای معرفی محصول مورد نظر باشد. کاتالوگ در واقع مانند یک راهنماست . وقتی مشتری برای خرید سردرگم می شود و نمی تواند انتخاب کند کاتالوگ شما محصولات را به شکل سازمان یافته به مشتری نشان می دهد . کاتالوگ یک راهنماست که کارخانه برای معرفی کالاهای خود در اختیار مشتری می گذارد. در کاتالوگ علاوه بران که مشتری به طور کامل محصولات را می بیند نحوه استفاده از ان را نیز اموزش می بیند. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به دو صورت تک محصولی و چند محصولی به معرفی کالاهای یک شرکت می پردازند. تک محصولی برای معرفی یک محصول از کلیه محصولات تولید شده . چند محصولی برای معرفی چند محصول جدید با عملکرد جداگانه . عوامل بسیاری در چاپ کاتالوگ موثرند از جمله : صفحه آرایی اصولی ، نظارت ، نوع صحافی ، برش ، بسته بندی کاتالوگ و …
طراحی و چاپ کاتالوگ
در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید چون صفحات زیادی داریم علاوه بر معرفی محصول سازمان مورد نظر و نشان دادن اهداف ان سازمان می توانیم ریز اطلاعات از محصول را در اختیار مشتری قرار دهیم . چاپ کاتالوگ با ساختار گرافیکی مناسب نقش مهمی در جذب مشتری و موفقیت سازمان دارد. ما در چاپ افراگرافیک پیشنهاد می دهیم خلاقیت و کیفیت را در طراحی و چاپ کاتالوگ مهمترین اصل قرار دهید. شرکت افراگرافیک با مشاوران زبده و با به کارگیری به روز ترین تکنولوژی خدماتی در زمینه چاپ کاتالوگ به شما ارائه می دهد که شمارا به مقصد نهایی که جذب مشتری است می رساند. کاتالوگ از مهمترین ابزار های تبلیغاتی است به همین علت طراحی ، سایز و جنس جهت چاپ کاتالوگ از اهمیت ویژه ای برخوردار اند. سایز وجنس های مختلفی برای چاپ کاتالوگ داریم حال انکه سایزی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد A4 است می توانیم این سایز را افقی یا عمودی اعمال کنیم .اما اگر کاتالوگ فانتزی می خواهید از سایز های دیگر استفاده کنید .
 
تعداد صفحات کاتالوگ بستگی به مطالب و میزان تصاویر دارد حال انکه باید بین تصاویر ومطالب هماهنگی وجود داشته باشد و مطالب طوری در صفحات قرار گیرند که فشرده وریز نباشند و یا صفحات خالی و کم مطلب نباشد. برای چاپ کاتالوگ از کاغذ های گلاسه ( مات یا براق ) ، کتان ،حریر، کالک استفاده می شود . در شرکت افراگرافیک معمولا برای چاپ کاتالوگ از کاغذ گلاسه استفاده می شود.
قیمت چاپ کاتالوگ
در نظر گرفتن لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید یکی از عوامل مهم در طراحی و چاپ کاتالوگ است که باید قبل از هرگونه اقدامی به آن توجه داشت. باید بودجه و میزان هزینه ای که برای چاپ کاتالوگ در نظر گرفته اید را مشخص کنید تا در فرآیند چاپ کاتالوگ مشکلی ایجاد نشود چرا که  آگاهی از هزینه ها و قیمت  چاپ کاتالوگ کمک شایانی به شما خواهد کرد. باید بدانید ابعاد موردنظر برای کاتالوگ ، نوع کاغذ ، گراماژ کاغذ ، تعداد رنگ ، خط تا ، تعداد تیراژ ، روکش ، نوع صحافی و هزینه بسته بندی و ارسال کاتالوگ از عوامل تاثیرگذار در چاپ کاتالوگ هستند.  است . به دلیل اهمیت بالای قیمت چاپ کاتالوگ و دقت در بررسی آن جهت محاسبه هزینه و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با ویژگی های موردنظرتان و در تیراژ و ابعاد مختلف با شماره 02166120694 تماس حاصل نمایید .
استعلام قیمت چاپ کاتالوگ
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ارائه دهند با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در سریع ترین زمان تاکنون توانسته با کیفیت ترین و زیباترین کاتالوگ ها را به مشتریان عرضه کند. می توانید برای دیدن کیفیت طراحی و چاپ کاتالوگ ما از نمونه کارها دیدن فرمایید . ما امده ایم تا یاریتان کنیم بهترین و ارزان ترین معرفی نامه از شرکت خود را برای مخاطبتان اماده کنید . افراگرافیک به تمام مسئولیت های خود متعهد است و سفارش چاپ کاتالوگ شما را در کوتاه ترین زمان و ارزان ترین قیمت ممکن به پایان می رساند . جهت استعلام قیمت چاپ کاتالوگ با ما تماس بگیرید.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
افراگرافیک ارائه دهنده کلیه خدماتلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ،به شما عزیزان می باشد.


پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: