اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead - Line: 272 - File: inc/plugins/imeiJalaliDate.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 272 preg_replace
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 210 imeiJGconvert
/inc/class_plugins.php 139 imeiJalaliDate
/inc/functions.php 506 pluginSystem->run_hooks
/global.php 459 my_date
/showthread.php 24 require_once
Warning [2] preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead - Line: 272 - File: inc/plugins/imeiJalaliDate.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/global.php 460 my_date
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 103 imeiJGconvert
/global.php 466 my_date
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 104 imeiJGconvert
/global.php 466 my_date
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 105 imeiJGconvert
/global.php 466 my_date
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 185 imeiJGconvert
/global.php 466 my_date
File Line Function
/global.php 818 my_date
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 103 imeiJGconvert
/inc/functions_post.php 163 my_date
/showthread.php 1063 build_postbit
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 104 imeiJGconvert
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 105 imeiJGconvert
File Line Function
/inc/plugins/imeiJalaliDate.php 185 imeiJGconvert
File Line Function
/inc/functions_post.php 365 my_date

برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی ثبت طراحی سایت در مرورگر ها

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران من نشستم و از طراحی یک طراحی سایت به سمت برنامه نویسی در یک مرورگر برگشتم. به نظر می رسید طراحی سایت سخت و شاید حتی غیر ممکن است. من ترسیده بودم. آیا می توانم این کار را انجام دهم؟ اما چقدر سخت است من این را قبلا انجام داده ام من خیلی به طراحی سایت ها در فتوشاپ کار می کردم که نمی دانستم کجا شروع کنم. سپس متوجه شدم که من در گذشته از ابزارهای بسیار بدتری استفاده کرده ام و آنهایی که اکنون استفاده می کنیم. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید طراحی گرافیکی نیست. این ممکن است شامل برخی از عناصر طراحی گرافیک باشد.
اما این یکسان نیست. پس چرا ما شروع به طراحی سایت ها در فتوشاپ کردیم؟ چه اتفاقی برای طراحی سایت شده است؟ برای پیدا کردن پاسخ، ما باید به تعریف و هسته طراحی سایت برگردیم. بر طبق ویکی پدیا، اصطلاح طراحی سایت به طور معمول برای توصیف روند طراحی مربوط به طراحی جلویی سمت سرویس گیرنده طراحی سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شود. هنگامی که من علاقهمند به طراحی سایت شدم، همه چیزهایی که ما داشتیم، بودیم تا با آن کار کنیم. ما اصول اولیه و طراحی سایت های طراحی شده را فقط با آن یاد گرفتیم. بعدا همراه شد، بنابراین ما آموختیم و شروع به استفاده از آن کردیم. چه چیز دیگری نیاز دارید؟ به آن سادگی نیست.

اهمیت طراح طراحی سایت
ما طراح وب را کشته ایم ما او را با یک طراح گرافیک جایگزین کردیم که مجبور بود طراحی سایت را در فتوشاپ بسازد و آن را به یک توسعه دهنده وب ارسال کند تا را به و تبدیل کند. در نتیجه، طراح وب فراموش کرد که چگونه کد و شروع به طراحی بیشتر از زمان. او تمام صفحات طراحی سایت و تمام تعاملات و عناصر طراحی سایت را در فتوشاپ جلب کرد. او خطوط، زمینه، متن تصاویر و سایر عناصر تایپوگرافی را به خود جلب کرد. او همه چیز را جمع کرد. پس از استارت کردن این ابزار، یک طراحی سایت زیبا در فتوشاپ را طراحی کنید. توسعه دهندگان وب برای ایجاد طراحی سایت، بر اساس آن نقشه ها بود. ما با یک فرایند بسیار پیچیده روبرو شدیم که یا بهترین نتیجه را به دست نیاورد یا زمان زیادی برای انجام دادن نداشت.
طراحی سایت ها شروع به تکامل کردند. بیشتر و بیشتر، ما شروع به استفاده از گرافیک برای افزایش طراحی سایت ها و زیبایی آن ها کردیم. سرعت پهنای باند بالا امکان پذیر است. به زودی و انیمیشن های فلش همه بخشی از طراحی سایت که امروز می دانیم، تبدیل شد. برای طراح وب بیش از حد زیاد است که تمام دانش لازم برای ساخت یک طراحی سایت از ابتدا داشته باشد. بنابراین ما نقش را اینگونه تقسیم کردیم.
ضرورت استفاده از طراحان طراحی سایت حرفه ای
ما هرگز نباید طراح وب را جایگزین کرد. ما باید طراحان، طراحان و کپی رایتندرهای دیگر را به تیم طراحی سایت اضافه کرد، اما طراح وب را نگه داشته است. این چیزی است که ما با طراحی در مفهوم مرورگر انجام می دهیم. ما نقش طراح وب را که مورد استفاده قرار می گیرد، باز می گردانیم. و اکنون، اگر طراح کد نباشید، شما یک طراح طراحی سایت نیستید. شما ممکن است یک طراح باشید که می داند چگونه برای استفاده از فتوشاپ برای طراحی رابط های کاربری و طراحی سایت ها از فتوشاپ استفاده کند. اما شما یک طراح وب نیستید. برای تبدیل شدن به یک، یادگیری ، و حداقل پایه. سپس یک طراحی سایت با ابزار ویرایش متن خود ایجاد کنید.
لازم نیست کامل باشد اولین طراحی سایت که تا کنون ساخته شده بود، متن کامل، پیوندها و تصاویرعمدتا انیمیشنهای متحرک در پس زمینه تاریک بود. اما من یاد گرفتم که چگونه طراحی سایت ها کار می کنند. شما نمیتوانید چیزی را طراحی کنید اگر واقعا نمی فهمید که چگونه کار می کند. فقط طراحی سایت در فتوشاپ طراحی نشده است. شما چیزی با این کار ساختید آنچه شما انجام می دهید، دستورالعمل هایی را برای توسعه دهندگان دنبال می کنید. شما قرعه کشی می کنید، شما ساخت ندارید و قطعا شما طراحی نمی کنید. به نظر می رسد که معماری طرح هایی برای ساختمان ها را بدون دانستن اینکه چه مواد استفاده می شود، در طراحی سایت تهیه کرد.
تولید فریم های با کیفیت در طراحی سایت
وقتی که من با طرحها راضی بودم، تصمیم گرفتم که بعضی از فریم های با کیفیت بالا را تولید کنم. و از فتوشاپ برای انجام این کار استفاده کردم و متوجه شدم که سریعتر از هر ابزار دیگر در طراحی سایت است. اما هدف این است که به سادگی به سرعت نقاشی های نقاشی در فتوشاپ بسیار آسان است که تمرکز خود را روی جزئیات انجام دهید که مهم نیست. به همین دلیل این مرحله باید به سرعت انجام شود مخصوصا اگر از فتوشاپ، تصویرگر یا هر ابزار ویرایش گرافیکی دیگر در طراحی سایت استفاده کنید.
منظور از طراحی سایت پاسخگو هنگامی که اینترنت به تلفن همراه تبدیل شد، ما در نهایت متوجه شدیم که طراحی سایت ها در فتوشاپ ایده آل نیست. عمدتا به این دلیل است که دستگاه های زیادی با اندازه های مختلف روی صفحه نمایش وجود دارد و طراحی یک طراحی سایت برای هر یک واقعا اتلاف وقت است. ما می خواستیم یک راه حل برای سرعت بخشیدن به روند طراحی سایت و ایجاد یک محصول سازگار که بدون در نظر گرفتن دستگاه کار کند.
نمونه اولیه در طراحی سایت
گام بعدی، که از نقطه نظر مهم است، ایجاد یک نمونه اولیه است. در حال حاضر، من در حال حاضر ایده ای از چگونه طراحی سایت نگاه خواهد شد. در حال حاضر من مجبور شدم بفهمم که چگونه از آن استفاده می کند. و از آنجایی که تصمیم گرفتم برای اولین بار به تلفن همراه بروم، یک نمونه اولیه برای آیفون ساختم. از استفاده کردم که در فتوشاپ ساختم و آنها را به آپلود کردم. یک ابزار عالی است که به شما امکان می دهد تا به سرعت نمونه های اولیه را از تصاویر یا فایل های در طراحی سایت ایجاد کنید. پس از آزمایش نمونه اولیه، تصمیم گرفتم چند تغییر ایجاد کنم. طراحی سایت به همان اندازه که من پیش بینی کردم، به آسانی حرکت نکرد.
به همین دلیل شما یک نمونه اولیه را در اوایل فرایند ایجاد می کنید. همچنین می توانم نمونه اولیه را به طور مستقیم در مرورگر ایجاد کنم، اما من فکر می کنم که برنامه مارول آن را در این مورد بسیار سریعتر در طراحی سایت ساخته است. طراحی سایت ویژوال در فتوشاپ در طرح من برای طراحی مجدد طراحی سایت، ابتدا یک وظیفه به نام داشتم. بعد از ایجاد نمونه اولیه، برنامه ریزی شد. ایده این بود که هر صفحه را در فتوشاپ بکشیم و از جزئیات مراقبت کنیم. اما ذهنم عوض شد من این کار را لغو کردم و به برنامه نویسی رفتم.
رمزگذاری در طراحی سایت
من با یک سند خالی شروع کردم. من تصمیم گرفتم در ابتدا با تایپوگرافی با محتوای واقعی تمرکز کنم. بنابراین یک مقاله قدیمی نوشتم و آن را در طراحی سایت قرار دادم. من سعی کردم از ترکیبات مختلف نوع و اندازه ها استفاده کنم. هیچ آرم، گرافیک و هیچ عنصر ناوبری وجود نداشت. من می خواستم بر روی نحوه محتوا بودن طراحی سایت در صفحه های مختلف نگاه کنم، بسیار مهم است که تیم براون در اینجا توضیح می دهد. زمانی که با تایپوگرافی خوشحال شدم، عناصر دیگر را اضافه کردم. پس زمینه عکس در قسمت بالا، لوگو و ناوبری اولین عناصر اضافی بود.
این زمانی است که متوجه شدم که طرح اصلی یک صفحه و یک مقاله همیشه باید همان باشد و برخلاف چیزی که در جعبه ها و نمونه اولیه در طراحی سایت انجام داده ام. و به همین دلیل است که مستقیما به برنامه نویسی واقعا سازنده است. شما می توانید تغییرات را در اسروقت متوجه شوید که یک مشکل وجود دارد و احتمال دارد که این مشکلات را دیرتر پیدا کنید، زیرا شما در حال کار بر روی محصول واقعی، در طراحی سایت کار می کنید.
چالش های نهایی و ادغام CMS در طراحی سایت
در نهایت تصمیم به جست و جوی جست و خیز، زمان زیادی را برای من در طراحی سایت صرف کرد. طراحی هر یک از صفحات بسیار وقت گیر خواهد بود نه به ذکر است که کمال گرا بودن من به من اجازه نمی دهد تا چیزی را تا نیمه راه انجام دهم. بنابراین در عوض تمرکز بر جزئیات در فتوشاپ، من به جزئیات دقیق در مرورگر تمرکز کردم. بعد از اینکه طراحی سایت اول تلفن همراه را همانطور که می خواستم ساخته بودم، همه چیزهایی که من مجبور بودم انجام دهم این است که آن را برای صفحه های بزرگتر تنظیم کنم و آن را با CMS ادغام کنم. من تصمیم گرفتم به جای را امتحان کنم. من این تجربه را با شما به اشتراک می گذارم.
تماس های نهایی در طراحی سایت من فتوشاپ را برداشتم و ذخیره شده من برنامه ریزی کردم که طراحی سایت خود را در نیمه دوم ماه مارس راه اندازی کنم. اما چون من طراحی سایت را در فتوشاپ انجام دادم و مستقیما به مرورگر رفتم و برنامه نویسی کردم، آن را در تاریخ 2 مارس راه اندازی کردم. تصمیم گرفتم هر صفحه ای را در فتوشاپ حذف کنم، حداقل دو هفته را نجات دادم. طراحی سایت تهران و سئو حرفه ای از بهترین و کارآمدترین خدمات وب سایت سایتکد می باشد که با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان برای مشتری های عزیز قابل ارائه می باشد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن: