برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب مجوز برای طراحی سایت
#1
کسب مجوز برای طراحی سایت

[/url]
این بدان معنی است که بسیاری از نتایج تکراری در طراحی سایت و طراحی وب سایت و همچنین یک میزبان از نتایج که ممکن است برای کاربر بسیار مفید باشد. قابلیت جستجو در طراحی سایت کمک می کند تا نتایج دقیق تر را با استفاده از به طور خودکار حذف نمادها، لیست مجموعه، صفحات مفید و رمز عبور صفحات محافظت شده در طراحی سایت به شما این امکان را می دهد تا علامت جعبه ای را حذف کنید تا فهرستی از نمادها و مجموعه ها را حذف کنید، به این دلیل که این عناصر حاوی محتوایی هستند که در مکان های مختلف در طراحی سایت شما تکرار شده اند، فقط چند مورد ممکن است مفید باشد. به عنوان مثال، اگر منوی ناوبری اصلی خود را یک نماد ساخته اید و کلمه وبلاگ در طراحی سایت را در آن قرار داده اید، هر پرس و جوی وبلاگ کلمه بازگشت می کند هر صفحه ای از طراحی سایت شما این تعطیلی های پیش فرض به شما یک مسیر طولانی را نسبت به یک نتیجه نسبتا پاک مجموعه، اما شما می خواهید به در نظر گرفتن حذف هر مجموعه کاملا کاربردی در طراحی سایت مجموعه هایی که برای مرجع یا فیلتر ایجاد کرده اید، اما دارای الگوهای طراحی سایت مجموعه غیر مفید هستند به عنوان مثال، خالی یا بدون محتوای محتوا، احتمالا باید حذف شود. به عنوان مثال در اوقات فراغت من، من یک سایت حفاری برای برجسته کردن طراحی سایت های جذاب، محتوا محور ایجاد می کنم. این طراحی سایت دارای مجموعه مرجع برای رنگ مورد استفاده است. من صفحات طراحی سایت را برای این رنگ ها طراحی کرده ام، اما در حال حاضر، آنها فقط یک نمونه کامل از رنگ با نام و در طراحی سایت هستند. به شدت مفید نیست، بنابراین ممکن است بخواهم از جستجو برای عناصر فراداده نمایش داده شده در حال حاضر حذف شود. در همان پروژه، هر صفحه اطلاعات طراحی سایت سرپرستی، یک جدول کوچک نشان می دهد که فونت، رنگ مورد استفاده و رتبه بندی به عنوان یک شکلک بیان می شود. در پیش نمایش نتایج جستجو در طراحی سایت ، من متوجه می شوم که این عناصر عجیب و غریب هستند و بدتر از آن، بدون زمینه ای که طراحی سایت ارائه می دهد، حس کمتری به دست می دهد.
[تصویر:  web-design-nonegar2.jpg]
بنابراین من احتمالا عنصر طراحی سایت حاوی این بیت از ابرداده را پاک می کند تا نتایج من را پاک کند. هر چیز دیگری که در نتیجه نتایج بدی دارد. چالش انگیز است که تمام مشکلات بالقوه در طراحی سایت را با حذف محتوا انتزاعی کنیم، پس فقط مطمئن شوید که بسیاری از درخواست های مختلف را در طراحی سایت خود امتحان کنید و هر چیزی را که از صفحه به ترجمه می شود را حذف کنید. پیش فرض را کلیک کنید، جستجوی طراحی سایت نمایش داده می شود صفحه لگن قسمت هایی از پس از دامنه برای هر نتیجه در نمایش لجستیک در جستجو کمک می کند تا کاربران بهتر درک ساختار طراحی سایت خود را به طور کلی، و مهمتر از همه، به آنها کمک می کند تا تصمیم بگیرند که کدام نتایج مناسب طراحی سایت برای نیازهای خود به عنوان مثال، اگر شخصی بخواهد تمام نوشته های وبلاگ شما را در استراتژی محتوا طراحی سایت پیدا کند، اما به مطالعات موردی علاقه ای ندارد که ذکر آن را داشته باشد، نگه داشتن اسلحه به خانه آنها در پست های وبلاگ کمک خواهد کرد.اگر راه حل جستجوی شما در طراحی سایت به طور پیش فرض این کار را انجام دهید. یا فقط، شما می دانید، از در نتایج خود از طراحی سایت استفاده کنید. نشان می دهد های صفحه و اصطلاحات جسورانه از شما کدامیک از اصطلاحات مورد نظر من در طراحی سایت مطابقت دارد و چطور کامل زیر عنوان صفحه نمایش داده می شود این جزئیات کمی برای کمک به پیدا کردن صفحه ای که به سؤالات من در طراحی سایت بیشتر پاسخ می دهد بسیار مفید است. یکی دیگر از ویژگی های مفید جستجو، اصطلاحات جستجو در نتایج طراحی سایت را برجسته می کند. در و گوگل، این به این معنی است که هر کلمه ای که شما جستجو کردید در لیست نتایج شما در طراحی سایت باشد. برجسته سازی به عنوان کاربردهای لجس کمک می کند تا کاربران را سریع تر در مورد نتایج مورد نظر خود قرار دهند. حالات برجسته، چشم انداز کاربران در طراحی سایت را جلب می کند، و این را تایید می کند که این محتوا در واقع با پرس و جو خود در طراحی سایت منطبق می شود.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: