برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیت فروشگاهی و تاریخچه ساخت آن
#1
[تصویر:  1536820143.jpg]

به طور کلی می توان گفت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، گیتی است متشکل از یک یا دو آنتن ساخته شده از آلومینیوم ، پلیمر،چوب ، شیشه و....... که در درب خروجی فروشگاه بر روی زمین نصب می‌شود که در صورت خروج تگ یا لیبل و ...... هشدار می دهد که به فروشنده و صاحب مغازه هشدار می دهد که اتفاقی افتاده است یا تگ جدا نشده ویا لیبل خنثی نشده یا سرقتی در حال وقوع می باشد .این را می توان توضیح کوتاهی در مورد لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  دانست.
حدود 10 الی 15 سال پیش که فروشگاهای کوچک در حال حذف بودند و یا کم تاثیر شدن در اقتصاد ، فروشگاه های برند و زنجیره ای و یا هایپرمارکت ها بسیار سریع در حال رشد بودند که فروشگه های زنجیره ای یا هایپرمارکت ها دارای چرخش مالی بسیار بالا و عجیبی بودند ولی هم زمان با سود و فروش با چالش های بسیاری با خود داشتن یکی از مهم ترین آنها سرقت از آنها بود (که شامل پرسنل و مشتریان آنها بود) که در مدت کوتاهی باعث کاهش شدید سود آنها شد ولی کارشناسان ، مدیران و برنامه ریزان فروشگاه های بزرگ از قبیل پوشاک و مواد غذایی به فکر راه حل جلوگیری از سرقت و یا کاهش دادن سرقت ها بودن که می توان گفت یکی از اولین راه کارهای آنها دوربین مدار بسته بود دوربین کمی از سرقت های آنها کاهش داد ولی نتوانست مانعی بزرگ در برابر آن باشد . زیرا شما به چند نفر احتیاج داشتید که همواره در حال کنترل و نظارت بر روی دروبین ها باشند که صد در صد به علت تکراری بودن کار احتمال خطا در آن بسیار بالا است و هماهنگ کردن وقت استراحت آنها هم بسیار مهم و حیاتی بود موضوع بعد شما نمی توانستید دوربین در اتاق پرو نصب کنید که ممکن است لباس جدید را زیر لباس اصلی خود بپوشد و یا در مورد مواد غذایی بسیار ریز می باشندو به راحتی برداشته می شوند و یا تا رسیدن به صندوق فروشگاهی معلوم نمی شود قصد پرداخت مبلغ آن را دارد ویا ندارد . و یا بعضی اوقات جنس به سرقت می رود بعدا متوجه آن می شویم یعنی وقتی کار از کار گذشته است .
در همین راستا تحقیقات باز هم ادامه یافت که به محصول کاربردی دیگری برسند آزمایشات و شکست های زیادی اتفاق افتاد تا نسل اول گیت های فروشگاهی و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به وجود امد و کاربردی شد که در اول هم بسیار مورد توجه قرار گرفت زیرا:
1-برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  مهم نیست این شخص آشنا است یا غریبه .
2-جنس در وسایل خریداری شده ایشان در وسایل خریداری شده مشتری پنهان شده یا خیر لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  آنرا به راحتی تشخیص می دهد .
3 – وقتی جنس از محدوده فروشگاه خارج شود گیت فروشگاهی آلارم می دهد ن زودتر در هنگام جابجایی و نه دیر تر هنگام اینکه کار از کار گذشته باشد .
4 – چک کردن کمتر و نظارت کمتر از طرف پرسنل می خواهد.
5 – گیت فروشگاهی یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  بسیار کم هزینه تر و کاربردی تر از دیگر محصولات حفاظتی می باشد.
همین دلایل بالا و دلایلی چند دیگر باعث شد که گیت فروشگاهی یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به سرعت در آمریکا و اروپا مخصوصا در فروشگاه های ذخیره ای شروع به نصب و راه اندازی شد و همین استقبال باعث شد که سرمایه زیادی برای تولید و توسعه گیت فروشگاهی یا دزدگیر به آن سرزیر شود که باعث تولید گیت ها در انواع مختلف و در شکلهای مختلف شد که باعث رشد و بالندگی صنعت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  یا دزدگیر پوشاک در مدت بسیار کوتاهی شد.
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: