برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۰ ژست عکس کودک متفاوت برای گرفتن عکسهای شیک
#1
انتخاب ژست مناسب از جمله مهمترین مواردی است که میتواند یک عکس زیبا را برای شما ثبت کند. هر چند ژستهای مختلفی برای عکاسی در فضاهای مختلف وجود دارد. اما انتخاب ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  کار چندان آسانی نیست. زیرا کودکان دوست دارند راحت باشند و در بیشتر موارد گرفتن ژستهای مختلف برایشان کار دشواری است.
یکی از مهمترین عواملی که باعث میشود کودکان از رفتن به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  اجتناب کنند ژست گرفتن است. احتمالا شما هم متوجه شدهاید که بیشتر کودکان درعکسهایی که در خانه از آنها گرفته میشود خوشحال و خندان هستند. اما در عکسهای آتلیهای قیافهای غیر طبیعی به خود میگیرند. بنابراین ما بزرگترها باید حساسیت بیشتری در انتخاب ژست عکس کودک خود به خرج دهیم. و در نهایت ژستی را انتخاب کنیم که علاوه بر راحتی، حس خوبی برای کوچولوی ما داشته باشد. در این مطلب ۱۰ ژست عکس کودک متفاوت را برای شما گردآوری کردهایم. اگر شما هم به دنبال ایدههایی برای ژست عکس کودک خود هستید در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین و مناسبترین ژستهای کودکانه را با هم ببینیم.
۱۰ ژست عکس کودک برای گرفتن عکسهای خاص و متفاوت
۱) ژست عکس خیره به گل
اگر فرشته کوچولوی شما دختر است. مطمئنا عاشق گل و عکس گرفتن با آن است. بنابراین این ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  میتواند برای او بسیار مناسب باشد. البته نکتهی قابل توجهی که باید قبل از انتخاب این ژست مد نظر قرار گیرد سن کودک شما است. زیرا اگر کوچولوی شما زیر سه سال داشته باشد گرفتن این ژست برای او کار چندان آسانی نیست. بنابراین اگر محدوده سنی دختر خانمتان بین سه الی ده سال است. بر روی این ژست عکس تمرکز کنید.
البته این ژست میتواند برای آقا پسرها هم مورد استفاده قرار گیرد. اما مطمئنا پسر کوچولوی شما قادر نخواهد بود این حجم از لطافت و نرمی را در ژست عکس خود جای دهد.
۲) ژست پرش
به نظر من ژست پرش یکی از محبوبترین ژستهای ممکن برای عکسهای یادگاری است. زیرا آمیختهای از شادی و هیجان را در خود جای داده است. در این ژست از سوژه خواسته میشود که بدن خود را طبق دلخواه خود نگه داشته و با دستهای باز یا نیمه باز به سمت بالا بپرد. سپس عکسهای متعددی از فرآیند پرش او گرفته میشود. که معمولا یکی از آنها به عنوان بهترین عکس انتخاب میشود. برای گرفتن این عکس لنز دوربین قوی مورد نیاز است. به علاوه عکاس این ژست از عکس هم باید با اصول عکاسی آشنایی داشته باشد.
۳) ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  با عروسک خرسی
این ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید میتواند برای دختر خانمها و آقا پسرها مناسب باشد. برای گرفتن عکسی با ژست خرس عروسکی میتوانید از کودک خود بخواهید خرس عروسکی خودش را همانطور که دوست دارد بغل کند. البته اگر کودک شما کم سن و سال باشد، احتمالا نشستن در کنار خرس عروسکی ایدهی مناسبتری باشد.

۴) ژست بوسه
همه کودکان هنگام بوسه فرستاده یا بوسیدن از راه دور افرادی که دوستشان دارند. یک ژست طبیعی به خود میگیرند. این ژست میتواند یکی از بهترین فیگورها برای سوژه عکاسی شما باشد. تنها نکتهای که در این ژست عکس باید مورد توجه قرار گیرد تکان نخوردن کودک است. بنابراین از کودک خود بخواهید که پس از فرستادن بوسه حالت ثابتی به خود بگیرد که عکاس بتواند از این صحنه عکس مناسبی تهیه کند.
۵) ژست قاصدک
همه ما در دوران کودکی خود بارها و بارها اتفاق افتاده است که گل قاصدک را فوت کنیم. زیرا پخش شدن گلهای ریز قاصدک برای کودک بسیار لذت بخش است. همین کار میتواند یک ژست عکس مناسب برای کودک شما باشد. این ژست عکس کودک بهتر است در فضای باز عکاسی شود. بنابراین در صورت مراجعه به آتلیه از آنها بخواهید که عکاسی را در فضای باز یا باغ آتلیه انجام دهند.

۶) ژست عکس دو نفره
این ژست عکس برای خانوادههایی که دو فرزند دارند مناسب است. اگر پسر شما از دخترتان بزرگتر باشد این عکس فوقالعادهتر نیز خواهد بود. برای گرفتن عکسی با ژست دو نفره برای کودکان ایدههای مختلفی وجود دارد. اما بهترین و سادهترین ژست ممکن این است که خانم کوچولوی شما در صندلی کوچکی مستقر شود. پسر کوچولوی شما نیز می‎تواند به صورت زاویهدار یا معمولی در کنار او بنشیند و به او خیره شود. در این عکس میتوان از المانهای عکاسی مختلفی مثل گل و عروسک و ... نیز استفاده کرد.
۷) ژست عکس ساده
اگر کوچولوی شما کم سن و سال است احتمالا گرفتن ژست هنگام عکاسی برای او بیمعنی خواهد بود. بنابراین بهتر است عکس سادهای را به کمک المان‎های عکاسی از او بگیرید. توجه داشته باشید که المان عکاسی انتخابی شما با لباسهای او باید همخوانی داشته باشد.

۸) ژست عکس شنا در آب
معمولا بیشتر بچهها عاشق آب بازی هستند. از این رو استخر یا حوض معمولا گزینه مناسبی برای تهیه یک عکس شاد و سرزنده از آنها است. برای این نوع عکس نیاز به ژست عکس خاصی نیست. تنها کافی است کودک خود را در استخر یا حوض آب قرار دهید. بشاش بودن قیافهی او بهترین ژست ممکن برای عکس او خواهد بود. فقط حتما مراقبتهای لازم را در این نوع عکس انجام دهید تا آسیبی به دلبند شما نرسد.
۹) ژست عکس فشن
دختر خانمها برای این ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  مناسبتر هستند. زیرا به صورت ذاتی ناز و عشوهای در آنها وجود دارد که زیبایی و لطافت خاصی به آنها میبخشد. قرار دادن دستها در کمر با عقب و جلو بودن پاها میتواند الفبای این ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید باشد.
۱۰) ژست ستاره چینی
برای این ژست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  باید فرزند خود را در جای بلندی مثل صندلی یا نردبان قرار دهید. البته این صندلی یا نردبان نباید زیاد بلند باشد تا آسیبی به کودک نرسد. سپس از فرزندتان بخواهید که دستش را برای چیدن ستاره بلند کند. میتوانید از المان ستاره و ماه برای طبیعی جلوه دادن این ژست عکس نیز استفاده کنید.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید -لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: