برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 نکته مهم درباره ارتودنسی که شاید هرگز نمی دانستید!
#1
Lightbulb 
1-سن مناسب برای ارتودنسی
سن مناسب در دخترها قبل از ۱۳ سالگی و در پسرها قبل از ۱۵ سالگی است. زیرا این دوران، زمانی است که دخترها و پسرها فک و صورتشان در حال رشد است. اگر این زمان سپری شود تصحیح روابط به زمان و انرژی بیشتری نیاز خواهد داشت. هرچند در سنین بالاتر، معمولاً هدف از درمان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، مرتب کردن دندان ها و در سنین پایین تر بیشترین هدف، رفع مشکلات فک و دهان است.
2-ارتودنسی چه عوارضی می تواند داشته باشد
اگر می خواهید دندان هایتان را  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید کنید باید روی بهداشت دهان و دندان خود زمان بیشتری بگذارید. چون در شرایط قرارگیری پلاک های متحرک و به خصوص براکت و سیم های ثابت رعایت بهداشت دهان مشکل تر می شود و اگر بیمار دقت و تمرکز کافی در رعایت بهداشت خود نداشته باشد، دندان ها زیر براکت و سیم های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به سرعت دچار پوسیدگی می شوند.
مشکل بعدی احتمال برگشت درمان است. به اصطلاح «برگشت» بخشی جدایی ناپذیر از درمان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است. این وضعیت درصورتی که بیمار دستور لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را برای استفاده منظم از پلاک های نگهدارنده بعد از درمان ثابت نادیده بگیرد یا در بیمارانی که توسط دندانپزشک لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید درمان نشده اند، مشاهده می شود.
 
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: