تالار گفتمان اسکریپت دات کام

نسخه‌ی کامل: مشکل نمایش مطلب قالب وردپرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران  و کاربران محترم اسکریپت

دوستان لطفا راهنماییم کنید . بنده از افزونه Shortcodes Ultimate درصفحه اول سايتم استفاده کردم ولی نشون نمیده برای دیدن باید رو ادامه مطلب کلیک کنم تا نشون بده

این لینک صفحه اصلی که فقط نوشترو نشون میده

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

واين لينكيه كه وقتي تو ادامه مطلب ميري نشون میده و درست  ميشه

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

خود قالبم واستون گذاشتم

ممنون میشم راهنماییم کنین

سپاس فراوان
با سلام

دوست عزیزم اصلا نیازی به افزونه نیست

شما باید مطلبتون رو بنویسید و از هر جایی به بعد که خواستین , از تگ more در ویرایشگر وردپرس استفاده نمایید

حال در قالب با تابع the_content اون رو فراخوانی کنید

به همین راحتی
ممنون از پاسخ گوییتون آقا وحید ولی فک کنم منظور منو متوجه نشدید این افزونرو من واسه افکت دادن به. نوشتم استفاده کردم ولی این افکتو تو صفحه اصلی نشون نمیده و فقط نوشته بدون افکتو نشون میده ولی وقتی به ادامه مطلب میرم نوشته با افکتو نشون میده در ضمن اینم بگم ادامه مطلب چه من مطلب بزارم وچه نزارم خود به خود اضافه میشه چه یک کلمه بنویسم و چه صد کلمه در واقع من میخام مطلبم تو صفحه اصلی سایت ثابت باشه ولی خود به خود واسش ادامه مطلبم اضافه میشه
با تشکر از شما
(امروز، )mavara نوشته است: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ممنون از پاسخ گوییتون آقا وحید ولی فک کنم منظور منو متوجه نشدید این افزونرو من واسه افکت دادن به. نوشتم استفاده کردم ولی این افکتو تو صفحه اصلی نشون نمیده و فقط نوشته بدون افکتو نشون میده ولی وقتی به ادامه مطلب میرم نوشته با افکتو نشون میده در ضمن اینم بگم ادامه مطلب چه من مطلب بزارم وچه نزارم خود به خود  اضافه میشه چه یک کلمه بنویسم و چه صد کلمه در واقع من میخام مطلبم تو صفحه اصلی سایت ثابت باشه ولی خود به خود واسش ادامه مطلبم اضافه میشه
با تشکر از شما

برای مشکل اینکه در هر دو صورت ادامه مطلب میاد , میتونید از کد شرطی زیر استفاده کنید 

کد php:
<?php
the_content
('Fancy Read More link');
if(!
strpos($post->post_content'<!--more-->')) :
?>
End of Article, <a href="<?php the_permalink(); ?>">Permalink</a>
<?php endif; ?>

در مورد اون یکی سوال هم باید بگم اگر افزونه کد بهتون میده , اون کد رو توی index.php قرار بدید تا در index هم انجام بشه 

اگر هم کد نمیده , توی تنظیماتش باید فعال کردن این قضیه رو داشته باشه

وگر نه کلا این افزونه ساپورت نمیکنه index رو

من خودم تاحالا با این افزونه کار نکردم
سپاسگزارم آقا وحید کارم تا حدود زیادی درست شد جسارتا یه سوال دیگم داشتم و اون این که میخاستم بدونم تاریخ انتشار و تعداد نظرات و دسته بندی یک نوشترو تو همین قالب چجوری میشه حذف کرد طوری که هر پست جدیدی که میزنی تو پست نشون داده نشه

سپاس فراوان