برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 5,855
» آخرین عضو: LucileCim
» موضوعات انجمن: 11,025
» ارسال‌های انجمن: 23,094

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
خرید و فروش دامنه طراحی س...
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
دیروز، 08:50 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
ورق آلومینیوم
انجمن: اخبار عمومی و متفرقه
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/30، 02:37 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
ارتودنسی متحرک برای چه دن...
انجمن: اخبار عمومی و متفرقه
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/30، 02:28 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
طراحی قالب وردپرس
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/30، 02:19 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
قیمت ساندویچ پانل دست دوم
انجمن: مطالب متفرقه
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/28، 04:21 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 21
پلاک بعد از ارتودنسی
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/28، 04:02 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 16
روش صحیح نصب و جا زدن بلب...
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: alomak1297854
1398/5/28، 10:28 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 9
انواع نوار نقاله مصرفی
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: alomak1297854
1398/5/28، 10:26 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
بازار اینترنتی و انواع آن
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/28، 10:16 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
ایجاد وبلاگ فروشگاهی با ه...
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/5/28، 10:05 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 10

 
  خرید و فروش دامنه طراحی سایت
ارسال کننده: azadehsadeghi - دیروز، 08:50 صبح - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

طراحی سایت بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، تفاوت های مختلف آرم را داشته باشید. به عنوان مثال ، همین شرکت ممکن است از یک آرم برای نامه الکترونیکی خود ، یک آرم برای گوشه وب سایت تلفن همراه خود و ترکیبی برای یک بیلبورد بزرگ خیابانی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده کند. با داشتن چندین آرم می توانید برای هر کجا که قرار دهید بهترین مورد را انتخاب کنید بنابراین برای خلاصه کردن طراحی سایت آن وقتی می بینید متن فکر می کنید وقتی می بینید.
فکر می کند تصویر طراحی سایت است و فراموش نکنید که می توان آنها را ترکیب کرد. و وقتی از شما سؤال شد کدام یک را می خواهید بسته به مکان و چگونگی برنامه ریزی برای استفاده از آرم خود می توانید بیش از یک نفر را انتخاب کنید. اکنون که تفاوت بین آرم ها و علائم تجاری طراحی سایت را پاک کردیم بیایید به تندی وارد شوید جوانب مثبت و منفی هر کدام چه نوع مارک هایی باید از آنها استفاده کنند و چگونه می توان آنها را به بهترین شکل لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید کرد.[تصویر: web-design-nonegar2.jpg]علائم تجاری طراحی سایت
آرم طراحی سایت چیست آرم ها شامل همه آرم هایی است که شامل متن یا حروف هستند ، خواه نام شرکت ، نام های اولیه شرکت مونوگرام یا گاهی امضای طراحی سایت شخص باشد. یک آرم تمایل به ارتقاء شناخت نام دارد و با رویکردهای سنتی و رسمی تر برای برندسازی همراه است. موفقیت یک آرم به این بستگی دارد که سبک تایپوگرافی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با هویت برند مطابقت دارد. حروف سیاه و پررنگ و جسورانه نشانگر یک برند قوی و پایدار است.
اما حروف تند و تیز رنگارنگ لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نشان دهنده یک شرکت سرگرم کننده تر و گاه به گاه است. اشتباه نکنید که فکر کردن روی آرم ها ساده تر از گزینه های دیگر است. در واقع ، شما می توانید استدلال کنید که طراحی آنها دشوارتر از نشانهای تجاری است هر دو به انتخاب طراحی سایت مانند ترکیب ، اندازه و رنگ احتیاج دارند ، اما آرم ها نیز باید در بالای این کار با انتخاب های چاپی مقابله کنند. آرم قبیله ، طراحی شده توسط جوانب لوگو طراحی سایت است.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  ورق آلومینیوم
ارسال کننده: mina - 1398/5/30، 02:37 عصر - انجمن: اخبار عمومی و متفرقه - بدون پاسخ

ورق آلومینیوم یکی از مصالح پر کاربرد در صنایع ساخت و ساز و دسته بندی است که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و یکی از انواع ورقه های استفاده شده در ساخت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می باشد.
از آنجایی که لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دارای سه لایه ی می باشند، در لایه ی درونی و بیرونی می توان از ورقه های متفاومت با ویژگی های متفاوت استفاده کرد.
یکی از انواع ورقه های قابل استفاده در ساخت لایه هایدرونی و بیرونی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، ورق آلومینیوم می باشد که شرکت تولیدی کارن پنل نیز در این زمینه از ورقه های آلومینیومی در ساخت بهره می برد تا رضایت مشتریان را در خصوص کیفیت و قیمت محصولات از آن خود کند.
ورق آلومینیوم چگونه ساخته می شود؟
در بین ورق های صنعتی موجود ورق آلومینیوم نوع خاصی از ورق های بسیار سبک است که با استفاده از ویژگی ها فلز آلومینیوم ساخته می شود. این نوع ورق ها ضخامتی بین ۲ تا ۳۰ میلی متر داشته که به دو صورت رولی و شیت تولید می شوند. البته آلیاژ های مختلفی در آن ها بکار برده می شوند.
نورد گرم و ریخته گری دو روش برای تولید ورق آلومینیوم است. این ورق ها بیشتر از روش نورد گرم تولید می شوند و و غلطک های سنگینی که دارای وزنی معادل ۱۰ الی ۲۰ تن دارند از روی آن ها عبور می کنند، تا باعث افزایش طول آن ها شوند.
سپس بعد از سرد شدن آلومینیوم برای آنکه مقاومت بالایی در برابر خوردگی پیدا کند به آن درصدی از عناصر مختلف را اضافه می کنند. اما در روش ریخته گری فلز ها پس از سرد شدن به صورت شمش در می آیند.
[تصویر: blog_resized_850_450_45_1562101632_alumi...ht-min.jpg]
 
انواع ورق آلومینیوم
ورقه های آلومینیومی نیز خود دارای انواع مختلفی است که به شرح زیر می باشد:
• ورق های لوزی یا امباس.
• ورق های ذوزنقه ای، کرکره ای و شادولاین.
• ورق های الکترواستاتیک.
• ورق های آجدار.
• ورق های آلومینیوم رنگی.
• ورق های کامپوزیتی.
• ورق های آلومینیومی بی رنگ.
• ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین.
• ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت.
• ورق های آلومینیومی آنادیز شده.
• ورق های آلومینیونی فرم دار.
[تصویر: pl15993775-ral_color_prepainted_galvalum...68-min.jpg]
 
ویژگی ورق آلومینیوم
همانطور که گفتیم به دلیل وزن پایینی که دارد در دسته ورق های سبک قرار گرفته است. قابلیت انعطاف پذیری و شکل پذیری بالا ویژگی بارز آن ها بوده و به راحتی می توانید به هر شکلی که بخواهید آن را در بیاورید. چون انعطاف بالایی دارند و می توان آن را به راحتی خم کرد، در نتیجه این نوع ورق ها گوشه ها و مکان هایی که فرم مشخصی ندارند را کاملا پوشش می دهند.
از این رو برای ساخت ساندویچ پانل ها در انواع مختلفی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بسیار مورد استفاده می باشد.
خیلی از افراد تصور می کنند که سبک وزن بودن آن ها نمی تواند در برابر عوامل فیزیکی مقاومت داشته باشند. اما کاملا غلط است. با اینکه سبک هستند ولی مقاومت بالای فیزیکی خوبی دارند.
یعنی در برابر خراشیدگی و آسیب هایی محیطی که ممکن است به سطح آن ها وارد شود از خود مقاومت بالایی نشان می دهد.
[تصویر: shakhes-aluminum-min.jpg]
از ویژگی های که ورق آلومینیوم دارد عدم زنگ زدگی و اکسیداسیون در برابر اکسیژن یا رطوبت هوا است. این یعنی می توانید در شرایط آب و هوایی که رطوبت بالایی دارند هم از این ورق ها استفاده کنید، بدون آنکه دچار زنگ زدگی یا اکسیداسیون شوند.
خوشبختانه با توجه به مکان مورد استفاده و سازه ای که می خواهید در آن استفاده کنید، ورق آلومینیوم در ابعاد مختلف تولید می شوند. البته توجه داشته باشید که آن ها دارای سطحی صاف هستند که در دو رنگ بی رنگ و رنگی تولید می شوند.
اگر می خواهید نمای سازه تان جذاب تر و زیبا تر جلوه کند، پیشنهاد ما به شما این است که از ورق آلومینیوم رنگی در ساخت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده کنید. اما ورقه های بی رنگ دارای سطح براقی و یکدست هستند.
در ساخت ساندویچ پانل تهران شما می توانید متناسب با نیاز و سلیقه ی خود بهترین ها را از شرکت تولیدی درخواست نمایید. برای اطلاع از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با ورقه های آلومینیوم با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
کاربرد ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم در مصارف عایق کاری بیشترین استفاده را دارند، چرا که مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون دارا می باشد.
در حقیقت ۷۵ درصد از تولیدات این نوع ورق ها صرف مصارف بسته بندی می شوند. بسته بندی لوازم آرایش، مواد غذایی و مواد شیمیایی می شوند. ۲۵ درصد باقی مانده آن صرف مصارف صنعتی و برای عایق کاری و پوشش کابل ها استفاده می کنند.
[تصویر: profile-sheets-for-home-roofing-500x500-min.png]
ورقه های رنگی آلومینیوم بیشتر در صنعت ساختمان سازی، ساخت دیواره و سقف با استفاده از ساندویچ پانل، برای تزیین و دکوراسیون و معماری بیرونی یا داخلی ساختمان استفاده می شود. برای مثال در کابینت سازی، سقف خانه ها یا کانکس ها یا سقف سالن ها کاربرد داشته و به حالت های موج دار یا شیت مورد استفاده قرار می گیرند.
علاوه بر این در صنعت خودروسازی، پوسته جت، مخازن سوخت هوا فضا، ریل های راه آهن، صنایع نظامی، صنعت داروسازی، ساختن پلاک، مخازن نگهدارنده سوخت در دمای پایین استفاده می کنند.
قیمت ورق آلومینیوم چقدر است؟
اگر سری به بازار آلومینیوم بزنید متوجه می شوید که این ورق ها به دو صورت رول و شیت موجود هستند. یعنی یا یک رول کامل بوده یا به صورت برگ برگ شده. در حالت رول فرم عرض آن ها ثابت است ولی می توانید هر میزان طولی که خواستید سفارش دهید.
قیمت ورق آلومینیوم با توجه به ضخامت آن ها و نوع ورق بستگی دارد. اینکه به صورت شیت باشد یا رولی. به دلیل نوسانات بازار قبل از آنکه ثبت سفارش کنید.
برای اطلاعات بیشتر جهت خرید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می توانید با مشاوران کارن پنل از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
[تصویر: aluminiumsheet-min.jpg]

چاپ این مطلب

  ارتودنسی متحرک برای چه دندان هایی است؟
ارسال کننده: mina - 1398/5/30، 02:28 عصر - انجمن: اخبار عمومی و متفرقه - بدون پاسخ

ارتودنسی از جمله درمان هایی است که علاوه بر زیبایی، سلامت را نیز به همراه خواهد داشت. به طور کلی ارتودنسی دارای دو نوع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می باشد که در این مقاله به این موضوع می پردازیم که ارتودنسی متحرک برای چه دندان هایی است؟
 
ارتودنسی متحرک
ارتودنسی متحرک از یک صفحه ی پلاستیکی با سیم تشکیل شده است که دندان هایتان را به طور ملایم حرکت می دهد. تفاوت ارتودنسی ثابت نسبت به ارتودنسی متحرک در این است که تغییرات در ارتودنسی ثابت را فقط لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید میتواند انجام دهد اما ارتودنسی متحرک را خود فرد در زمان غذا خوردن هم می تواند آن را از دهان خود خارج کند.
 
سن مناسب برای شروع درمان ارتودنسی
مناسب ترین زمان برای شروع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در دوره ایی است که دندان ها به صورت مخلوط هستند این دوره برای زمانی است که هنوز دندان های شیری کودکان باقی مانده است و چند دندان اصلی به آنها اضافه شده اند. سن حدود 7 تا 10 سالگی می توان استخوان های فک را به جایگاه صحیحشان انتقال داد.
[تصویر: blog-img-six-min.jpg]
 
چه کسانی می‌توانند از ارتودنسی متحرک استفاده کنند؟
به دلایل متفاوتی ارتودنسی متحرک برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد و می توان در بعضی مواقع با اعمال فشار پیش از درآمدن دندان های اصلی، از درمان به روش ارتودنسی ثابت پیشگیری کرد. زیرا با هدایت کردن آرام دندان ها در زمان رشد می توان با فشار کمتر به نتایج بهتری دست یافت.
گروه زیادی از افراد بزرگسال نیز برای درمان نناهنجاری دندانی خود از ارتودنسی متحرک استفاده می کنند. دلیل این امر نیز سهولت در استفاده و شکل ظاهری آن می باشد.
برخی نیز از این افراد نیز از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، به شیوه ای که براکت ها در قسمت داخلی دندان قرار می گیرد استفاده می کنند.
مدت زمان استفاده از ارتودنسی متحرک برای بزرگسالان چیزی در حدود 22 ساعت به صورت روزانه می باشد. اما برای غذا خوردن و مسواک زدن می توانند به راحتی آنها را از دهان خارج کرده و مجددا جایگذاری کنند.
 
ارتودنسی متحرک برای کدام دندان ها و ناهنجاری ها مورد استفاده می باشد؟
ارتودنسی متحرک برای دندان هایی که دچار نامرتبی هایی به صورت افقی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. این در صورتی است که برای دندان هایی که دچار چرخش شده اند نمی توان از این روش درمان ارتودنسی دندان استفاده کرد.
درواقع باید گفت که برای افرادی که دارای ناهنجاری های شدید فکی می باشند، استفاده از ارتودنسی متحرک اثر بخش نخواهد بود و می بایست درمان خود را با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید پیش ببرند.
هم چنین لازم به ذکر است که بدانید ارتودنسی متحرک برای افرادی که فک بالای آنها مشکل دارد مناسب است و مورد تجویز پزشک واقع می شود.
[تصویر: photo_2019-06-11_10-43-31-min.jpg]
 
مزایای ارتودنسی متحرک
از مزایای ارتودنسی متحرک می توان به قابلیت جا به جایی و سهولت در تمیز کردن آنها اشاره کرد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می تواند به عنوان عامل محرک رشد دندان ها در کودکان در حال رشد استفاده شود.
اعمال نیرو از سوی اجزای ارتودنسی متحرک می تواند به گروهی از دندان ها باشد. به همین منظور نتیجه ی مناسبی نیز دریافت خواهید کرد.
هم چنین از آنجایی که این اجزا دهان را پوشش می دهند می توانند به عنوان تکیه گاهی برای اجزای ارتودنسی در نظر گرفته شوند.
 
معایب ارتودنسی متحرک
از معایب روش ارتودنسی متحرک می توان بیان داشت به جهت جا به جایی راحت آن توسط بیمار، احتمال ترک درمان و یا سهل انگاری در استفاده از آن بیشتر خواهد بود.
جا به جایی دندان ها با این روش در مقایسه با ارتودنسی ثابت، خفیف تر می باشد.
ممکن است بیماران در گفتار دچار ناراحتی و مشکل شوند.
از ارتودنسی متحرک برای جا به جایی و درمان های چند منظوره ی دندان ها نمی توان استفاده کرد.
به دلیل سختی استفاده از ارتودنسی متحرک برای فک پایین برای درمان ناهنجاری های فک پایین مورد استفاده نمی باشد.
 
به طور کلی این نوع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برای دندان های فک پایین سختی هایی را برای بیمار نیز به وجود می آورد و فضای زیان را کم می کند.
نگهداری از این نوع ارتودنسی می تواند مشکل ساز باشد چرا که تمایل زبان به سمت دندان های آسیا می تواند بسته شدن فک را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل ارتودنسی به روش متحرک برای دندان های فک پایین پیشنهاد نمی شود و بیشتر برای فک بالا تجویز می شود.
[تصویر: -ارتودنسی-اینویزیلاین-min.jpg]

چاپ این مطلب

  طراحی قالب وردپرس
ارسال کننده: mina - 1398/5/30، 02:19 عصر - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

هر روز بیشتر و بیشتر افراد به دنبال راهی هستند تا بتوانند از پتانسیل نامحدود شبکه جهانی برای رشد شخصی و حرفه ای خود استفاده کنند بدون اینکه وقت زیادی برای نگهداری آن بگذرانند.در این مقاله به طراحی قالب وردپرس نیز می پردازیم:
وب سایت ها شرکت ها، خوانندگان و مشترکان متنوع فرصت ها و سادگی های مختلفی را ارائه می دهند، از مطالب شخصی و ارتباطات گرفته تا برنامه های آموزشی جهانی و مشارکت های تجاری بزرگ یا پروژه های خیریه.
با درک این نیاز رو به رشد ، سیستم عامل هایی وجود دارند که قابلیت های لازم را دارند: آنها به افرادی که مهارت های متوسط یا حتی ابتدایی استفاده از وب را دارند ، اجازه می دهند تا وب سایت یا وبلاگ خود را به سرعت و به راحتی شروع کنند. از آنجا که این موضوع از منظر طراحی و تجربه کاربری وب سایتهای ایجاد شده در این سیستم عامل ها قابل بحث است ، ما تصمیم گرفته ایم تا ایده های خود را به این بحث جهانی در اینجا در وبلاگ خود اضافه کنیم. به طور طبیعی ما با محبوب ترین گزینه شروع خواهیم کرد که به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و وردپرس نامیده می شود.
[تصویر: 2-min-2.jpg]
وردپرس چیست؟
WordPress یک لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید (CMS) است ، در حال حاضر مقام برتر را کسب می کند. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برنامه های وب هستند که برای ساخت و بهره برداری انواع مختلف محتوا از طریق بارگذاری، ویرایش و انتشار پست های حاوی کپی، تصاویر، فایل صوتی و تصویری و غیره ایجاد می شوند. بنابراین ، این پلتفرم چند منظوره برای وبلاگ نویسی ، هم به صورت شخصی است و هم ایجاد وب سایت برای مشاغل مختلف یا سازمان ها و جنبش های غیرانتفاعی.
امروزه تعدادی سیستم مدیریت محتوا وجود دارد که همگی مخاطبان گسترده یا باریک خود را دارند. با این حال ، در حال حاضر لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید رهبر بازار را باز می کند که فرصت های گسترده ای را برای تنظیم سریع وب سایت ها به سرعت فراهم می کند. بیایید نزدیک تر ببینیم فواید زیادی که مردم را در آن جلب می کند بیشتر است.
مزایای عمومی WordPress چیست؟
از مزایایی که واقعاً تأثیر مثبتی بر هر نوع وب سایت در این CMS دارد، موارد زیر را ذکر خواهیم کرد:
– ویرایشگر WYSIWYG (“what you see is what you get”) که به افراد امکان می دهد با سیستم کار کنند و با محتوا بدون دانش و مهارت کد نویسی در HTML یا سایر زبانها کار کنند. این بدان معناست که ، برای مثال ، نویسندگان حرفه ای یا روزنامه نگاران می توانند بدون نیاز به آموزش اضافی مستقیماً وارد این روند شوند. مهارت های اساسی کار با ویراستاران متن برای شروع انتشار کافی است. علاوه بر این ، این روش بسیار خوبی برای شروع افرادی است که می توانند خدمات و کالاهای خود را ارائه دهند اما واقعاً از هر نوع برنامه نویسی دور هستند.
– عملیات فردی و گروهی. یک حساب کاربری لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با ارائه یک وب سایت یا وبلاگ می تواند توسط یک کاربر سرپرست یا چندین کاربر کنترل و پر شود. این کار گروهی کارآمد را قادر می سازد که مخصوصاً برای منابع آموزنده بزرگ مورد قدردانی قرار می گیرد.
– شکل گیری URL و جستجوگر کپی URL به جستجوگرها محتوای به کار رفته در محصولات ایجاد شده بر اساس CMS می تواند به طور خودکار برای موتورهای جستجو بهینه شود که شانس بیشتری برای محتوای خوانندگان خود ایجاد می کند. علاوه بر این ، در داشبورد سرور نویسندگان این امکان را می دهند که حتی در بهینه سازی کلیه تصاویر آپلود شده در پست ها نیز کار کنند.
– وردپرس مستندات دقیق و پشتیبانی فنی را به کاربران خود ارائه می دهد ، که تعامل با سیستم عامل را بسیار آسان تر می کند.
– سیستم غنی پلاگین ها امکان سازگاری موثر وب سایت ها را با نیاز سازندگان آن و خوانندگان / کاربران نهایی فراهم می کند.
– تنوع تم ها (قالب های طراحی) کاربران را قادر می سازد تا طرحی را انتخاب کنند که مناسب ترین اهداف ، نیازهای مخاطبان هدف و همچنین سلیقه های خاص خود می باشد.
قطعاً ، مزایای بسیار دیگری نیز وجود دارد ، اما موارد ذکر شده از جمله محبوب ترین ویژگی های ایجاد احساس کاربرپسند و چند منظوره هستند.
[تصویر: 3-min-2.jpg]
طراحی قالب وردپرس چیست؟
قالب وردپرس مجموعه ای از قالب های طراحی است که مفهوم بصری کلی یک وب سایت و همچنین نحوه تعاملی رابط کاربری آن را تعیین می کند. در اصل ، این قاب طراحی شده از یک وب سایت است که بعداً با محتوا پر می شود. قالب ها راهی برای نمایش مطالب شما به شیوه ای جذاب برای بازدید کنندگان و خوانندگان نهایی است.
قالب را می توان از قسمت مدیر انتخاب کرد و روش های مختلفی برای استفاده وجود دارد:

 • – قالب را می توان در نوع اصلی خود بدون تغییر استفاده کرد.
 • – قالب را می توان با کمک افزونه ها یا اضافه کردن تغییرات به کد اصلی کمی تغییر داد.
 • – با تغییر در کد می توان قالب را به صورت گسترده تغییر داد.
قالب ها طرح وب سایت را در صفحات مختلف (به عنوان مثال صفحه اصلی ، صفحه ارسال ، درباره ما و غیره) ، ویژگی ها و عناصر طراحی (ترکیب رنگ ها ، تایپوگرافی ، نمادهای قالب ، دکمه ها و تصاویر و غیره) تعریف می کنند و شاید برخی از ویژگی های خاص (به عنوان مثال ، لغزنده ها ، مدل های پیش نمایش ، منوها ، گزینه های صفحه و سربرگ ، ابزارک ها و غیره) را نمایش دهند.
با جمع بندی ، با انتخاب یک قالب وردپرس، کاربران می توانند انتظار موارد زیر را داشته باشند:
 • – یک ظاهر طراحی فونت
 • – مفهوم کلی سبک شناسی طراحی وب سایت
 • – یک پالت رنگی که اغلب چندین ترکیب انتخاب می کند
 • – در دسترس بودن ابزارک ها و گزینه های مکان آنها
 • – طرح بندی صفحات وب
 • – یک راه حل سبک برای بایگانی وبلاگ یا وب سایت
قالب هایی وجود دارد که می توانند به صورت رایگان و مواردی که پرداخت می شوند انتخاب شوند. برخی از قالب ها را می توان جهانی تعریف کرد به این معنی که می توان آنها را برای انواع مختلف و انواع محتوا اقتباس کرد ، در حالی که برخی دیگر با هدف خاص تر مانند تجارت الکترونیکی ، وبلاگ نویسی شخصی ، ارائه مشاغل ، اوراق بهادار ، ارتباطات اجتماعی ، وبلاگ نویسی حرفه ای طراحی شده اند.
[تصویر: 4-min-2.jpg]
قالب وردپرس آماده یا اختصاصی
در واقع ، انتخاب قالب موضوع مهمی است. تصور بصری در واقع کارت دعوت است که به خوانندگان وبلاگ شما یا بازدید کنندگان وب سایت شما تصورات کلی در مورد هدف و ابزار آن می دهد و همچنین می تواند علاقه خود را برای کسب اطلاعات بیشتر درگیر کند. یک قالب با دقت انتخاب شده می تواند به معنای واقعی کلمه موفقیت کسب و کار را تعریف کند و همچنین احتمال جذب مخاطبان گسترده را کاهش دهد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  قیمت ساندویچ پانل دست دوم
ارسال کننده: mina - 1398/5/28، 04:21 عصر - انجمن: مطالب متفرقه - بدون پاسخ

ساندویچ پانل دست دوم
ساختار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دست دوم از دو لایه بیرونی درونی و لایه عایق میانی که هسته مرکزی آن است، تشکیل شده است. ساندویچ پانل ها بعد از آنکه بر روی سازه نصب شدند ممکن است بنا بر شرایطی آن سازه غیر قابل استفاده شوند، در نتیجه مصالح آن مانند ساندویچ پانل ها را از آن جدا کرده و به عنوان ساندویچ پانل دست دوم به فروش می رسانند.
بسته به میزان مدت زمان استفاده از آن، ضخامت، نوع فوم بکار رفته و میزان سالم بودن آن دارای قیمت های متفاوتی هستند. فقط توجه داشته باشید که گاهی ممکن است به هنگام جدا کردن ساندویچ پانل از سازه آن ها دچار آسیب شده و ورقه هایش از هم جدا شوند. برای استفاده از ساندویچ پانل دست دوم بهتر است از سالم ترین آن استفاده کنید تا مشکلی برای سازه تان پیش نیاید.
قیمت ساندویچ پانل به صورت دست دوم
قیمت ساندویچ پانل ها به نسبت دیگر انواع مصالح ساختمانی بسیار به صرفه تر می باشد و دارای هزینه ی مناسب تری است. از این رو می توان در روند انجام پروژه با هزینه ی معقول، بهترین کیفیت را انتظار داشت.
اما به طور کلی می توان بیان داشت که قیمت ساندویچ پانل در انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و حتی ساندویچ پانل دست دوم به مواردی وابسته است که می توان با تغییر هر یک از موارد در ساخت و تولید، قیمت متفاوتی را ارائه داد.
در این میان قیمت ساندویچ پانل دست دوم به میزان قابل توجهی کمتر از ساندویچ پانل نو می باشد.
[تصویر: DSC00099__80190.1426262044.1280.1280-min.jpg]
موارد تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل دست دوم
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دست دوم می تواند متناسب با نوع مواد و مصالح استفاده شده در ساخت، کیفیت محصولات و هم چنین طراحی خاص هر محصول متناسب با کاربرد آن تعیین شود.
از این رو می توان موارد تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل را بدین صورت نام برد:
ضخامت فوم عایق میانی
ضخامت ورقه های درونی و بیرونی در ساخت ساندویچ پانل
نوع ورقه های استفاده شده در ساخت (آلومینیوم، گالوانیزه، آلوزینک)
نوع جنس عایق هسته ی میانی (پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ)
کاربرد ساندویچ پانل ها (ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل کلین روم، ساندویچ پانل سردخانه ای)
کاهش هزینه ساندویچ پانل دست دوم
برای کاهش هزینه قیمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می توان مواردی را در نظر گرفت تا با کیفیت مناسب، اما هزینه ی پایین تری برای آن پرداخت شود. در این خصوص می توانید از مشاوران کارن پنل کمک بگیرید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند.
برای مثال می تواند ضخامت ساندویچ پانل را از ضخامت پایین استفاده کرد. زیرا ساندویچ پانل ها در ضخامت های متفاوت وجود دارند که به همین جهت، ساندویچ پانل با ضخامت کمتر هزینه ی پایین تری خواهد داشت.
هم چنین در صورتی که نیاز به ظاهر دو رو ورق ندارید، می توانید از ساندویچ پانل یک رو ورق استفاده نمایید و هزینه یاضافی برای ساندویچ دو رو ورق، در صورتی که نیازی به آن ندارید، نپردازید.
یکی دیگر از راهکارها می تواند خرید ساندویچ پانل دست دوم باشد. از این رو می توانید از ساندویچ پانلی که یک بار استفاده شده است اما فرد به دلایلی دیگر نیاز به استفاده از آن ندارد، بهره مند شوید.
اما برای خریداری ساندویچ پانل دست دوم همواره نکات اصلی را مدنظر داشته باشید و یا از کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید. زیرا در صورتی که آسیبی به ساندویچ پانل وارد شده باشد، از طول عمر آن می کاهد و در واقع نمی توان استفاده مفیدی از آن محصول را انتظار داشت.
[تصویر: ckyb96qxc3ihyqm8ngdwi388sp5bpc04-min.jpg]
مزایای استفاده از ساندویچ پانل دست دوم
اگر نسبت به برند سازنده لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اعتماد دارید و مطمئن هستید که از بهترین مواد اولیه و عایق استفاده می کنند؛ در نتیجه با اطمینان بیشتری می توانید از ساندویچ پانل دست دوم آن ها استفاده کنید؛ چرا که نه تنها باعث کاهش هزینه های تان می شود، بلکه عمر آن ها کاهش پیدا نمی کند و اطمینان دارید که مشکلی برای سازه به وجود نمی آید.
ساندویچ پانل های دست دوم هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی هستند که هر کدام که بخواهید می توانید به صورت دسته دوم استفاده کنید.
معایب استفاده از ساندویچ پانل دست دوم
زمانی که شما از بازار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را خریداری می کنید، آن ها به صورت آماده وجود ندارند، بلکه بر اساس متراژ مساحت مورد نیاز شما و ابعاد سازه ساخته شده و در نهایت به دست مشتری می رسد. اما اگر بخواهید به سراغ خرید ساندویچ پانل دست دوم بروید، چون از قبل ساخته و استفاده شده اند، ممکن است هم اندازه ابعاد مورد نظر تان پیدا نکنید یا خیلی به سختی پیدا شوند.
گفتیم که به دلیل ساختار با کیفیت و عایقی که دارد در برابر رطوبت و حرارت و غیره مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، اما ساندویچ پانل دست دوم و کار کرده ممکن است بعد از مدتی استفاده فوم از ورق جدا شود و دیگر قابل استفاده نباشند. این اتفاق زمانی می افتد که جنس و برند سازنده ساندویچ پانل از مواد خوبی استفاده نکرده باشد و یا اینکه عمر مفید آنان پایان یافته باشد.
ساندویچ پانل دست دوم چون از آن ها یکبار استفاده شده است، اگر بخواهیم دوباره در یک سازه دیگر استفاده کنید، عمر بالایی نخواهند داشت.
قیمت ساندویچ پانل دست دوم چقدر است؟
قیمت ساندویچ پانل دست دوم و کار کرده به مراتب کم تر است لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نو است. خیلی از افراد ترجیح می دهند برای کاهش هزینه های خود از ساندویچ پانل های دست دوم استفاده کنند. قیمت ساندویچ پانل های دست دوم هم بستگی به فوم استفاده شده در آن، ضخامت آن، و میزان تمیزی و سالم بودن ساندویچ پانل بستگی دارد. هرچقدر ضخامت آن بیشتر باشد و از عایق بهترین در آن استفاده کرده باشند قیمت آن بالاتر خواهد بود. علاوه بر این هرچقدر سالم تر و قابل استفاده تر باشد و مدت زمان استفاده از آن کمتر باشد، آنگاه قیمت ساندویچ پانل دست دوم بالاتر می رود.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با مشاوران کارن پنل از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
[تصویر: 705523_Sc12Sy_r_m-min.jpg]

چاپ این مطلب

  پلاک بعد از ارتودنسی
ارسال کننده: mina - 1398/5/28، 04:02 عصر - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

در درمان ارتودنسی برای اینکه دندان به محل سابق خود برنگردد از پلاک بعد از ارتودنسی استفاده می کنند که استفاده از این نوع پلاک به مدت 24 ماه طول می کشد.نتیجه نهایی در ارتودنسی به استفاده از پلاک بعد از ارتودنسی بستگی دارد و بایستی توصیه های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را در این زمینه جدی گرفت.پلاک بعد از ارتودنسی وسیله‌ای متحرکی است که دندانها را پس از برداشتن بریس در موقعیت جدید نگه می‌دارد.همچنین پلاک بعد از ارتودنسی برای درمان مشکلات جزیی نامرتبی دندانها نیز به کار برده می‌شود.پلاک بعد از ارتودنسی از پلاستیک شفاف و سیم‌های فلزی ساخته می‌شود و سطح خارجی دندان‌ها را می‌پوشاند.
 
ضرورت استفاده از پلاک بعد از ارتودنسی :
برای جلوگیری از برگشت دندانها به موقعیت اولیه از پلاک بعد از ارتودنسی استفاده می شود. به علاوه دندانها معمولا پس از مدت طولانی جا‌به‌جا می‌شود به این علت که پس از ارتودنسی و مرتب شدن دندانها تا زمان عادت کردن استخوان‌ها، لثه‌ها و ماهیچه‌ها به این تغییرات در موقعیت جدید خود جا نمی‌افتند.
 
انواع پلاک بعد از ارتودنسی :
انواع مختلفی از پلاک بعد از ارتودنسی وجود دارد. انتخاب نوع پلاک بعد از ارتودنسی به عوامل مختلفی وابسته است و متخصص ارتودنسی بسته به شرایط بیمار بهترین پلاک بعد از ارتودنسی را انتخاب می نماید.گاهی ممکن است به بیمار بیش از یک نوع پلاک بعد از ارتودنسی توصیه شود تا از این طریق احتمال بازگشت دندانها به حالت اولیه کاهش یابد.

 • پلاک بعد از ارتودنسی هاولی :
  این پلاک بعد از ارتودنسی از سیم های فلزی و آکریلیک ساخته شده است تا دندانها را در موقعیت جدید خود نگه دارد.این نوع از پلاک بعد از ارتودنسی به طور سفارشی با قالب گیری از دندان‌های بیمار تهیه می‌شود تا به خوبی روی دندان‌ها و سقف دهان بنشیند و سیم‌ها یا بدنه آکریلیکی نیز دندان‌ها را ثابت نگه دارد. بیمار در صورت تمایل می‌تواند رنگ و یا طرح آکریلیک را انتخاب کند.
 • پلاک بعد از ارتودنسی شفاف :
  پلاک بعد از ارتودنسی بر روی کل قوس دهان قرار می‌گیرد تا دندانها صاف و مرتب بمانند.این نوع از پلاک بعد از ارتودنسی همانند پلاکهای نامرئی هیچ سیمی ندارند. همچنین می توان از این نوع پلاک برای درمانهای دیگری همانند جابجایی دندانها و بریج نیز از آن استفاده کرد.
 • پلاک بعد از ارتودنسی ثابت :
  این نوع از پلاک بعد از ارتودنسی به سطح داخلی دندانهای نیش‌ پایین چسبانده می‌شود و از آنجایی که همیشه در دهان وجود دارد،امکان برگشتن دندان به موقعیت اولیه وجود ندارد.بیماران باید مراقب باشند که این نوع پلاک بعد از ارتودنسی شکسته نشوند.
 
مراقبت از پلاک بعد از ارتودنسی :
پلاک بعد از ارتودنسی بایستی به خوبی تمیز شود و تمام میکروبها و آلودگی ها از روی آن پاک شود. پلاک بعد از ارتودنسی با مسواک معمولی قابل تمیز شدن هستند ولی پرزهای مسواک سبب می شود که سطوح پلاکهای نگهدارنده دچار خراش شوند.پلاکهای بعد از ارتودنسی را می توان با پاک کننده‌های دندان مصنوعی و پاک کننده‌های مخصوص ریتینر می‌توان تمیز نگه داشت.تمیز نگه داشتن نگه‌دارنده ثابت نیز بسیار مهم است. هنگام مسواک زدن حتما بایستی  سطح داخلی دندانهای پایین و سیم پلاک را کاملا تمیز کرد. اگر پلاک بعد از ارتودنسی در طول دوره درمان شکست، بایستی بلافاصله با پزشک متخصص ارتباط برقرار کرد تا مشکل برطرف گردد.
 
هزینه پلاک بعد از ارتودنسی :
هزینه‌ی پلاک بعد از ارتودنسی از عوامل زیر نشات می گیرد:
 • محل درمان
 • دستمزد متخصص ارتودنسی
 • نوع پلاک بعد از ارتودنسی و اینکه نیاز به پلاک بعد از ارتودنسی در کدام فک بیشتر است.
همچنین بخوانید:  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  روش صحیح نصب و جا زدن بلبرینگ
ارسال کننده: alomak1297854 - 1398/5/28، 10:28 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ها از قطعات پر مصرفی هستند که در انواع دستگاه ها چه صنعتی چه دستگاهای مورده استفاده در روز مره استفاده می شوند و از دقت بالایی برخوردار هستند ، برای استفاده از  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در حداکثر کارایی این قطعه باید از ساختار و طراحی مناسبی برخوردار باشد که با خصوصیات اجزای که با آنها در ارتباط هستند کاملا هماهنگ باشد.
بعد از طراحی مناسب لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، روانکاری مناسب و صحیح ، سوار و پیاده کرده اصولی بلبرینگ ، نشت بندی و نگهداری بلبرینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در طول عمر بلبرینگ بسیار موثر است  .
تحقیقات انجام شده در زمینه میزان خرابی انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نشان دهنده این موضوع است که بیش از 16 در صد خرابی های زودرس در انواع بلبرینگ و رولبرینگ به دلیل عدم رعایت انطباقات و استفاده از روش های نادرست نصب می باشد.
در هنگام جا زدن و نصب بلبرینگ ها رعایت نظافت در هنگام جا زدن بلبرینگ بسیار هائز اهمیت می باشد همچنین  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و رولبرینگ ها که با عنوان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نیز شناخته می شوند قطعاتی بسیار دقیق هستند که در هنگام نصب آنها باید از ابزار مناسب و روش های صحیح استفاده نمود.
 
ابزار های جا زدن بلبرینگ و رولبرینگ
بسته به نوع و سایز انواع بلبرینگ و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  روش ها و ابزارهایی که برای جازدن و درآوردن صحیح آن استفاده می شود در سه گروه زیر تقسیم می گردد:
1. مکانیکی (یا روش سرد)
2. هیدرولیکی
3. گرمایی
  انتخاب روش نصب مناسب به ما کمک می کند تا طول عمر سرویس لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را افزایش و متعاقبا هزینه های منتج از خرابی زودرس بیرینگ ها که بخودی خود پتانسیل صدمات بزرگتر هستند را کاهش دهیم.
 
جهت هرگونه استعلام  خرید و قیمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و همچنین مشاوره می توانید با گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.
 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  انواع نوار نقاله مصرفی
ارسال کننده: alomak1297854 - 1398/5/28، 10:26 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

در کشورهای مختلف لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در بخش های صنعتی ، بسته بندی و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد . عمده وظیفه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر می باشد . با توجه به شرایط و نوع اجسام قابل جابجایی ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می تواند به صورت افقی و یا شیب دار منتقل شود .از دیگر نام هایی که نوار نقاله با آن شناخته می شود کانوایر می باشد
انواع نوار نقاله
نوار نقاله را می توان در طول های مختلف و در ابعاد استاندارد 50-60-80-100-120 تهیه کرد. در حالت کلی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ها در دو نوع نوار نقاله ثابت و نوار نقاله متحرک هستند
 
 
نوار نقاله زنجیری
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با داشتن قطعات انعطاف پذیر، می تواند با توجه به نیاز و فضای مود استفاده به اشکال مختلف طراحی و ساخته شود.
اساس کارکرد آن زنجیر و پره هایی است که می تواند وسایل را به انتهای دستگاه منتقل کند.
 
نوار نقاله رولیکی
برای انتقال وسایل سنگین از نوارنقاله رولیکی یا کانوایر رولیکی استفاده می شود. این دستگاه از رولیک های تو خالی تشکیل شده است که تعداد لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ها به طول نوار نقاله بستگی دارد. محصولات بر روی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ها قرار داده می شوند و با حرکت رول ها جابجایی صورت می گیرد.
 
نوار نقاله دستچین
از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دستچین در مواقعی استفاده می شود که محصول ضمن حرکت، فرآیند دیگری مانند حک تاریخ، جدا سازی و پاک سازی و یا اضافه شدن محصولی دیگر به محصول فعلی صورت گیرد. این کانوایر مانند سینی متحرکی است که کاربر کالا را بازبینی، و پردازش مد نظر را اعمال می کند.
 
نوار نقاله بارگیری
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در دو نوع ثابت و متحرک به کمک چرخ ساخته می شود و با توجه به شرایط محل، نحوه بارگیری و زاویه بار زدن مراحل طراحی آن صورت می پذیرد. با اتصال کانوایر بارگیری به انتهای خط تولید ضمن بی نیازی از دستگاه لیفتراک، می توان هزینه های این بخش را کاهش محسوسی داد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ,لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  بازار اینترنتی و انواع آن
ارسال کننده: mina - 1398/5/28، 10:16 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

مفهوم یک بازارچه به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد بر میگردد ، زمانی که یک بازار فقط مکانی فیزیکی بود که فروشندگان می توانستند کالا را معامله کنند و بفروشند.
چند هزاره به عصر اینترنت بروید و مکانهای بازار کاملاً تغییر کرده اند.در این مقاله به مفهوم بازار اینترنتی می پردازیم:
بازار اینترنتی چیست؟
بازار اینترنتی یک وب سایت یا برنامه موبایل است که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند. بازارهای اینترنتی به روزهای اولیه اینترنت برمی گردد. Ebay ، Craigslist و Angie’s List همگی در سال ۱۹۹۵ تاسیس شدند زیرا اینترنت تازه به دست آورد.
بازارهای اینترنتی راه طولانی را طی کرده اند و هیچ وقت متوقف نشدند. در اینجا، انواع مختلفی از بازارها، به مزایایی که بازارها دارند و نمونه هایی از بهترین بازارهای اینترنتی که امروزه به آن دامن می زنند ، می پردازیم.
 
[تصویر: 2-min-1.jpg]
 
انواع مدلهای تجاری بازار اینترنتی
در حالی که بازارهای اینترنتی زیادی وجود دارد ، تقریباً هر یک از آنها در یکی از مدلهای تجاری زیر قرار می گیرند.
بسته به اینکه روش شما بازاریابی omnichannel یا بازاریابی چند کانال است ، در اینجا بهترین مدل ها برای سایت های فروش اینترنتی ارائه شده است.
۱- بر اساس آگهی / پرداخت هزینه برای قرار دادن یا ویژگی ها
غالباً ، بازار دارای لیست های رایگان برای تأمین کنندگان در لیست های موقت است. به عنوان مثال ، اگر از Yelp بازدید کرده و رستوران ها را جستجو می کنید ، لیستی از ۱۰ رستوران برتر منطقه که به سفارش الگوریتم آنها سفارش داده شده است ، به شما ارائه می دهد. مشاغلی که مایل به پرداخت حق بیمه هستند می توانند فضای تبلیغی را در صدر نتایج خریداری کنند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرند.
۲- معامله
بازارهای معاملاتی هنگام معامله درآمد کسب می کنند. این نوع بازارها معمولاً درصدی از کل معاملات را در بر می گیرند. فایده در اینجا این است که تأمین کنندگان فقط وقتی می توانند کسب درآمد داشته باشند که برای آن پرداخت انجام داده باشند.
۳- lead generation
برخی از بازارها اطلاعات را از طرف تقاضا ضبط می کنند و سپس آن اطلاعات- را به عرضه کنندگان می فروشد.
 
[تصویر: 3-min-1.jpg]
 
بازارهای عمودی و افقی
وقتی صحبت از بازارهای اینترنتی می شود ، طیفی وجود دارد که نشان می دهد در مقابل دامنه بازار چقدر گسترده است.
در یک طرف طیف ، اماکن افقی وجود دارد – که طیف گسترده ای از محصولات یا خدمات را پوشش می دهد. بازار آمازون وسیع تر از همه است ، جایی که هر کسی می تواند تقریباً هر کالای پوشیدنی را بفروشد.
بازارهای عمودی ، از طرف دیگر طیف ، منحصراً روی یک طاقچه کوچک تمرکز می کنند. به عنوان مثال Uber ، روی حمل و نقل تمرکز دارد.
همانطور که در شکل بالا مشاهده می شود ، بازارهای افقی در اوایل اینترنت وقتی که مشکل اصلی مصرف کننده کشف کننده بود ، در روزهای نخستین مورد توجه قرار گرفت. هر بازیکنی که بتواند تمام عرضه را جمع کند ، معمولاً برنده می شود. با پیشرفت زمان و فرصت های کمتری ، شرکت های بیشتری شروع به عمیق تر شدن در بازار عمودی کردند و این توانایی را داشتند که بیشتر قسمت های چرخه خرید را در اختیار داشته باشند.
 
[تصویر: 5-min.jpg]
 
مزایای بازارهای اینترنتی برای خریداران
اماکن بازار به طور معمول نه تنها یک مزیت بلکه چندین مزیت را برای خریداران ارائه می دهند تا بتوانند وجود داشته باشند. موارد زیر برخی از مزایایی است که از بازارها برای جذب مشتری استفاده می کند.
۱- سهولت استفاده:
تقریباً هر بازار تجربه ای راحت تر از همتای آفلاین ارائه می دهد. به عنوان مثال ، رزرو هتل از طریق Snaptravel طی چند دقیقه از طریق مسنجر قابل انجام است.
۲- کشف و مقایسه بهتر:
بسیاری از بازارها مقایسه و تضاد خریداران را آسان می کنند. Tripadvisor به شما امکان می دهد تا قبل از رزرو مقصد سفر ، فیلترها ، مقایسه و خواندن نظرات را مطالعه کنید. Yelp همین کار را برای رستوران ها و مشاغل محلی انجام می دهد. نیازی به مراجعه به چندین وب سایت یا برقراری تماس تلفنی نیست.
۳- قیمت گذاری مناسب:
برخی از بازارها دارای تأثیرات شبکه هستند که به آنها امکان می دهد قیمت کمتری به خریداران بدهند. به عنوان مثال ، هزینه Uber یا اسنپ به مراتب ارزان تر از گرفتن یک کابین تاکسی در اکثر شهرها است.
۴- کیفیت بالاتر:
بسیاری از بازارها معمولاً به صورت بررسی ، بازخورد مشتریان را جمع می کنند. این امر به بازار اجازه می دهد گزینه هایی را انتخاب کند تا خریداران همیشه گزینه ای را انتخاب کنند که از آن راضی باشند.
علاوه بر این ، بسیاری از مکان های بازار کارهایی مانند بررسی های پس زمینه و مجوز را انجام می دهند و آن اطلاعات را برای خریداران نمایش می دهند.
 
[تصویر: 6-min.jpg]
 
مزایای بازارهای اینترنتی برای فروشندگان
یک بازار همچنین باید یک ارزش قوی را به فروشندگان ارائه دهد – و به طور معمول ، این گزاره ارزش از نظر اقتصادی است. در اینجا چند مورد از این مزایا آورده شده است.
۱- درآمد افزایشی
بیشتر بازارها میزان افزایش درآمد را برای فروشندگان فراهم می کنند. یک هتل ممکن است برای پذیرش رزرو از طریق Expedia هزینه ای را بپردازد. با این حال ، اگر آنها در Expedia نیستند ، آنها از این درآمد چشم پوشی می کنند.
۲- افزایش بهره برداری
آخرین نسل از بازارها از افزایش بهره برداری استفاده کرده اند. بهره‌برداری زمانی است که یک شرکت در واقع در مقابل کل زمان تحمل هزینه، درآمد کسب می کنند.
به عنوان مثال رستوران ها اوقاتی دارند که در آن مشتری های زیادی ندارند. با این حال ، آنها هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه های حاشیه ای مانند کارکنان و هزینه های ثابت – مانند تجهیزات آشپزخانه دارند. در نتیجه باید در مواقع دیگر به کسب درآمد و بهره برداری بپردازند تا در این مورد دچار مشکل نشوند.
۳- سهولت استفاده
بسیاری از بازارها مزایای راحتی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، افراد متخصص شما معمولاً وقت ندارند یا نمی دانند چگونه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید انجام دهند یا برای خرید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اقدام کنند.
[تصویر: 7-min.jpg]
شرکتلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  ایجاد وبلاگ فروشگاهی با هدف کسب درآمد
ارسال کننده: mina - 1398/5/28، 10:05 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

راه اندازی وبلاگ برای رشد در تجارت:
یکی از بزرگترین چالشی که مشاغل جدید با آن روبروست ، ایجاد مخاطب برای محصولاتشان است. از طرف دیگر ، وبلاگ نویسان اغلب به صورت عقبگرد کار می کنند، ابتدا مخاطبان را با قرار دادن مطالب خوب و با استفاده از مطالب مناسب و سپس کشف راه هایی برای کسب درآمد از ترافیک خود می سازند.
اگر فقط می خواهید از آن لذت ببرید ، راه اندازی یک وبلاگ آسان است. اما اگر فکر می کنید که به عنوان وبلاگ نویسان در کنار هم درآمد کسب کنید ، باید در مورد چگونگی تنظیم این موفقیت استراتژیک باشید.
این راهنما نگاهی کامل به آنچه برای شروع وبلاگ و رشد آن به منبع ترافیک و درآمد نیاز دارید ، می دهد. و اگرچه این برای افرادی که هنوز شغل راه اندازی نکرده اند ، برای هر مشاغلی که مایل به ورود به بازی وبلاگ نویسی هستند نیز مهم است.
وبلاگ چیست؟
وبلاگ یک صفحه وب برای محتوایی است که مرتباً به آن افزوده و به روز می کنید. برخلاف سایر نشریات و مقالات، وبلاگ ها معمولاً لحن شخصی تری به خود می گیرند که به آنها کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط عمیق تری برقرار کنند.
مردم وبلاگ ها را به دلایل مختلفی شروع می کنند ، از جمله:

 • به اشتراک گذاشتن نظرات ، احساسات و یا نگاه گذرا به زندگی آنها
 • آنچه را که می دانند به دیگران آموزش دهند
 • ایجاد لیست ایمیل
 • نام تجاری شخصی خود را به عنوان یک متخصص توسعه می دهند
 • فروش محصولات یا خدمات
 • ترکیبی از همه موارد فوق
به همین دلایل ، وبلاگ نویسی می تواند بسیار جالب باشد – خصوصاً وقتی افراد غریبه شروع به استفاده از محتوای شما می کنند – اما این یک تعهد نیز محسوب می شود.
محتوا را چه روزانه ، هفتگی یا ماهانه منتشر کنید ، مهم است که ممکن است تا حد ممکن سازگار باشید ، نه فقط در هر زمان که چاپ می کنید ، بلکه به نوع محتوایی که منتشر می کنید نیز هست.
این بسیار نادر است که وبلاگ نویسان بلافاصله نتایج را ببینند ، بنابراین بخاطر داشته باشید که چرا این کار را می کنید تا در مراحل اولیه با انگیزه بمانید.
نحوه شروع یک وبلاگ
سخت ترین قسمت در مورد وبلاگ نویسی ، پیدا کردن وقت و ایده هایی است که برای انجام آن به طور مداوم لازم است. با این حال، شروع کار کاملاً ساده است.
شروع یک وبلاگ با پتانسیل برای تجارت ، به مراحل زیر نیاز دارد، که ما به تفصیل به بررسی آن می پردازیم:
 • فرصت های مختلف برای کسب درآمد را در نظر بگیرید.
 • مخاطب را برای خدمت انتخاب کنید.
 • یک سکوی وبلاگ نویسی، یک نام دامنه انتخاب کنید و وبلاگ خود را بسازید.
 • مقدمات توزیع را فراهم کنید.
 • برنامه ریزی استراتژی محتوا و انتشار آنها
اگر نمی دانید چرا ما ابتدا در مورد کسب درآمد صحبت می کنیم ، به این دلیل است که ما باید بیشتر از یک وبلاگ نویسی مانند یک کارآفرین فکر کنیم تا این سرمایه گذاری سودآوری شود.
روش های مختلف برای ایجاد بلاگ برای درآمد
بسته به نوع وبلاگی که تصمیم به شروع کار دارید ، روشهای مختلفی برای کسب درآمد از وبلاگ شما وجود دارد. اما مردم معمولاً به دلایلی ابتدا به تبلیغات فکر می کنند.
حقیقت این است که روش های بهتر و سریع تری برای درآمدزایی با وبلاگ خود وجود دارد که نیازی به حجم گسترده ای از بازدیدهای روزانه ندارد. اگر بتوانید مخاطب وفادار بسازید، نه فقط یک مخاطب بزرگ، دو برابر درست است.
می توانید با استفاده از وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید:
 • فروش پوشاک و محصولات پوشیدنی
 • فروش محصولات دیجیتالی مانند رزومه، عکس، یا طرح هایی که یک بار ایجاد می کنید و دوباره می فروشید.
 • فروش خدمات مانند نوشتن محتوا، مشاوره و طراحی.
 • انتشار کتاب و فروش آن به عنوان کالای فیزیکی یا دیجیتال.
 • تبدیل شدن به یک شرکت وابسته برای یک برند دیگر و هر بار که محصول آنها را می فروشید کمیسیون ایجاد کنید.
 • اشتراک با سیستم عامل هایی دیگر.
 • انجام بازپرداخت های پرداخت شده / تبلیغات برای برند ها.
فرصت های کافی برای کسب درآمد از وبلاگ شما وجود دارد ، اما برای موفقیت باید از آنچه در مورد وبلاگ نویسی انجام می دهید، لذت ببرید.
مهمترین دغدغه شما – بیشتر از درآمدزایی – این خواهد بود که مخاطبان شما چه کسانی هستند و می خواهید به آنها خدمت کنید.
انتخاب یک بستر وبلاگ نویسی متناسب با نیازهای شما
اینجاست که بسیاری از وبلاگ نویسان متوقف می شوند. آنها دقیقاً مطمئن نیستند که در کدام بستر باید وقت و هزینه خود را سرمایه گذاری کنند.
این انتخاب معمولاً بر روی یک سیستم عامل میزبان انجام می شود:
خود میزبانی یا self-hosted:
این پلتفرم ها به طور کلی گزینه های سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهند، اما شما هنوز هم مجبورید ماهانه هزینه ای را برای میزبانی سایت خود بپردازید و نیاز به تنظیم اولیه دارد. اگر در نظر دارید مسیر خود میزبان را در نظر بگیرید ، WordPress.org یک سکوی حرکت است.
میزبان یا hosted:
این سیستم عامل ها به شما اجازه می دهند بلافاصله شروع به کار کنید و برخی از آنها مخاطبان داخلی را در خود جای داده اند. برخی از آنها مانند Blogger و WordPress.com رایگان هستند و برخی از آنها پرداخت می شوند.
هنگام انتخاب یک سکو ، به آینده فکر کنید و چگونه می خواهید در نهایت از وبلاگ خود کسب درآمد کنید. همه سیستم عاملها همه چیزهایی را که شما نیاز دارید به شما نمی دهند ، در حالی که برخی از آنها بیشتر از آنچه شما نیاز دارید به شما می دهند.
برخی از وبلاگ نویسان سیستم عامل های میزبان رایگان مانند Medium و Tumblr را انتخاب می کنند، زیرا به شما امکان دسترسی به اجتماع مشغول سایر وبلاگ نویسان و خوانندگان این سیستم عامل را می دهند. اما می توانید در این سیستم عامل ها مجدداً استفاده کنید تا از مخاطبان آنها استفاده کنید – برای استفاده از آنها نیازی نیست که وبلاگ اصلی خود را بر روی این سیستم عامل های رایگان بسازید.
انتخاب یک نام و مضمون برای وبلاگ خود
پس از انتخاب پلتفرم خود ، باید به خرید یک نام دامنه و یک موضوع (نگاه و چیدمان وبلاگ خود) توجه کنید.
خرید یک دامنه زمان خوبی برای فکر کردن در مورد آنچه می خواهید به وب سایت خود بزنید ، است.
مگر اینکه سعی در ایجاد یک برند شخصی یا یک سایت نمونه کارها داشته باشید، توصیه می کنم از نام خود به عنوان دامنه استفاده نکنید. ساختن یک برند آسان تر است وقتی با یک نام خلاق ظاهر می شوید که نشانگر هویت وبلاگ شما باشد.
پس از آن باید یک موضوع انتخاب کنید.
یک “موضوع” فقط الگویی برای چیدمان، ظاهر و ویژگی های وب سایت شما است. تعداد زیادی تم رایگان در دسترس است. اما اگر از این گزینه ها راضی نیستید، هزینه یک مبلغ پرداختی را در نظر بگیرید زیرا این تأثیر بزرگی بر تجربه کلی کاربران در وب سایت شما خواهد داشت.
مواردی که سبب می شود زمینه را برای رشد بلاگ فراهم کند:
۱-جمع آوری ایمیل در اسرع وقت
۲-به دنبال فرصتهایی باشید که بتوانید از پس ترافیک موتورهای جستجو برآیید.
۳-استراتژی رسانه های اجتماعی خود را تنظیم کنید.
۴-محتوای خود را کاهش داده، استفاده مجدد کنید و دوباره از آن استفاده کنید.
۵-برای درک مخاطبان خود، تحلیلی را درک کنید.
شرکتلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب