برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 6,913
» آخرین عضو: SamMcEwan2
» موضوعات انجمن: 11,469
» ارسال‌های انجمن: 23,612

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
بهترین رقص های ایرانی
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: ronaksherafati
7 ساعت پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
طراحی سایت دوستیابی آنلای...
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
11 ساعت پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
فیزیوتراپی در منزل
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: hadiam
1398/8/25، 12:45 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 33
پنالتی شدن سایت توسط گوگل
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/8/25، 11:28 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 32
تفاوت سئو on-page و سئو o...
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/8/25، 10:54 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 17
داستان کوتاه
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: somayeh12
1398/8/25، 01:07 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 25
نحوه نصب کولرگازی بوش
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: ehsanlolayi
1398/8/24، 11:13 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 20
Бесплатные девушки без р...
انجمن: انتقادات و پیشنهادات
آخرین ارسال توسط: hadiam
1398/8/23، 09:37 عصر
» پاسخ: 1
» بازدید: 1,735
راه‌های درمان بواسیر چیست...
انجمن: مطالب متفرقه
آخرین ارسال توسط: vidasadeghi
1398/8/22، 09:36 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 48
سئو Off-Page و اهمیت آن
انجمن: مطالب سرگرمی و جالب
آخرین ارسال توسط: mina
1398/8/22، 04:09 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 91

 
  بهترین رقص های ایرانی
ارسال کننده: ronaksherafati - 7 ساعت پیش - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

آیا می دانید بهترین رقص های ایرانی کدامند؟

کشور ایران دارای مردمان شاد و سرزنده ای است. مردم ایران در مراسمات شادی مانند جشن های عروسی و دیگر جشن ها شادی خود را با رقص نمایان می کنند. بهترین رقص های ایرانی رقص های محلی این کشور است. هر استان و هر منطقه ای از ایران وابسته به فرهنگ و تمدن خود مدل رقص های متفاوتی دارد. ترک ها، لرها، کردها، بلوچ ها، آذری ها و حتی کرمانجی ها و جنوبی ها رقص های منحصر به خود را دارند.

رقص سیستانی

در سیستان نوع رقص زنان با مردان متفاوت است. زنان سیستانی دایره ای را تشکیل می دهند و با کوبیدن دست ها به هم و کوبیدن پاها بر زمین به صورت دایره وار می چرخند. رقص مردان سیستانی با استفاده از شمشیر یا چوب انجام می شود که به آن رقص شمشیر می گویند. رقص سیستانی به نوبه خود می تواند از زیباترین و بهترین رقص های ایرانی باشد.
[تصویر: 53378-1-min.jpg]
رقص ترکی آذری

در این نوع رقص، پا مهمترین عضو بدن است زیرا بیشتر حرکات با پا انجام می شود. رقص آذری از بی نقص ترین، چشم نواز ترین و بهترین رقص های ایرانی است. تنوع در این رقص بسیار زیاد می باشد.

رقص آسما کسمه در عروسی ها مورد استفاده است که مخصوص رقص عروس می باشد. رقص آواری که از شور و هیجان بالایی برخوردار است به صورت موجی انجام می شود. ابتدا آرام و بعد از مدتی ریتم آهنگ تند تر می شود. معمولا این رقص را مردان انجام می دهند.

رقص اوزون دره که بیشتر در عروسی انجام می شود و عروس و داماد در کنار هم می رقصند. این رقص با ریتمی آرام و با پنجه پا انجام می شود.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید از بهترین کادر آموزشی تشکیل شده است و تخصص بسیاری در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دارد که شما می توانی با شرکت در این کلاس ها این رقص زیبا را آموزش ببینید.

رقص های آموزش داده در گروه اوتلار بسیار حرفه ای بوده و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته صورت می گیرد.

[تصویر: 53378-2-min.jpg]
رقص لری و رقص کردی

این رقص اکثرا به مردم کردستان، کرمانشاه، لرستان و چهارمحال و بختیاری مربوط است. موسیقی در زندگی مردمان لر نفوذ زیادی داشته است. به گونه ای که آواز خواندن و رقصیدن از کارهای روزانه آنها است.

حرکات بدن آنها وابسته به ریتم آهنگ است. با قسمتی از آهنگ که ریتم تند تری دارد تندتر می رقصند و با ریتم های آرام، آرام تر می رقصند. در میان قوم لر رقص نشان دهنده استواری و مقاومت است. لرها حتی با استفاده از رقص بازی هایی انجام می دهند که از بهترین رقص های ایرانی است. کرد ها در جشن ها نیم دایره ای در حالتی که پنجه های دست هایشان در یکدیگر قفل هستند تشکیل می دهند.

نفر اول از سمت راست را سرچوپی کش می خوانند. سرچوپی وظیفه تنظیم و هماهنگی گروه را به عهده دارد و اکثرا افرادی که به این رقص مسلط هستند نفر اول می ایستند. نفر آخر هم وظیفه ای مشابه دارد که به آن گاوانی می گویند.

[تصویر: 53378-3-min.jpg]
رقص کرمانجی

در رقص کرد های کرمانجی زنان و مردان به صورت حلقه دست های یکدیگر را می گیرند و می رقصند. از بین زن ها و مردها هر کدام در رقص ماهر باشند نفر اول می ایستند که به آن سرچوپی می گویند. رقصنده در پشت سرچوپی همیشه بیشتر در چشم دیگران می رود.

با تکان دادن دستمالی که در دست راست خود گرفته است هیجان خاصی به رقص می بخشد. سرچوپی کش گاهی می تواند برای جذاب تر شدن رقص از دسته جدا شود و به صورت ماهرانه رقص تکی را با استفاده از دو دست خود به نمایش بگذارد. کرمانجی یکی دیگر از بهترین رقص های ایرانی است.

رقص گیلانی

در گیلان بعد از پیروز شدن یک کشتی گیر مردان گیلانی با سرنا و نقاره به رقص در می آیند. شخص رقصنده کف دو دست خود را بر کمر گذاشته و با جلو عقب کردن پاها می رقصد که این رقص به پا بازی معروف است. رقص زنان که اکثر به شکل قاسم آبادی است دو استکان در دست گرفته و با ریتم موسیقی آنها را به یکدیگر می کوبند.

و دیگر مدل رقص زنان گیلانی با استفاده از چراغ نفتی است که آن را به دهان می گیرد و با حالتی خاص شروع به رقصیدن می کند. رقص شمالی نیز از بهترین رقص های ایرانی است. در گیلان زنان و مردان به صورت فردی می رقصند.

در مازندران رقصی به نام لاکسری سما وجود دارد که از رایج ترین رقص های مازنی و بهترین رقص های ایرانی است. این رقص که معمولا مخصوص زنان است اما گاهی مردان هم در آن شرکت می کنند. این رقص دارای ریتم تندی است.

این رقص به دو صورت فردی و گروهی انجام می شود که در رقص گروهی هیچ رقصنده ای به دیگری کار نداشته و هر کس به صورت جداگانه رقص خود را انجام می دهد.

 
شما می توانید برای آموزش انواع رقص ها همچون لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با گروه اوتلار بهترین ها را تجربه کنید. علاوه بر این، گروه اوتلار دارای تیم ماهری می باشد که در مراسمات شما حضور می یابند و رقص گروهی آذری را اجرا می کنند.
برای اطلاع از دوره های آموزشی و هم چنین هزینه دوره ها با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در تماس باشید.


[تصویر: 53378-4-min.jpg]

چاپ این مطلب

  طراحی سایت دوستیابی آنلاین
ارسال کننده: mina - 11 ساعت پیش - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

ما در عصری زندگی می کنیم که به طور فزاینده ای به فناوری برای معاشرت وابسته می شویم. در حال حاضر اینترنت افرادی را تحت تاثیر قرار می دهد که مدت کوتاهی دارند و سرعت زندگی پویا ندارند. سایت ها و برنامه های دوستیابی آنلاین نمونه های کاملی از چنین فناوری هایی هستند که به افراد کمک می کنند تا یکدیگر را پیدا کنند تا همسر و یا حتی شریک زندگی خود را پیدا کنند.
برای افرادی که زیاد خارج از خانه نیستند و یا یک برنامه فوق العاده شلوغ دارند ، پیدا کردن یک همدم دشوار است ، جایی که قرار ملاقات آنلاین می رود. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ها و برنامه های دوستیابی آنلاین تعداد زیادی از افراد را به هم وصل کرده اند و همین امر باعث افزایش محبوبیت آنها در سراسر جهان شده است.در ادامه به مبحث طراحی سایت دوستیابی آنلاین نیز می پردازیم:
مدل کسب و کار یک وب سایت دوستیابی آنلاین
طراحی سایت دوستیابی به طور معمول متعلق به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است؛ به همین دلیل در طراحی این مشاغل باید به تعامل انسان و نیازهای کاربر توجه ویژه ای شود. یک وب سایت دوست یابی عمدتاً روی ارتباط دو نفر با اولویت های مشابه تمرکز دارد. همچنین به کاربران کمک می کند تا با مطابقت های بالقوه ارتباط برقرار کنند. در اینجا توضیح گام به گام از فرآیند اساسی که کاربر باید در وب سایت دوست یابی دنبال کند گفته شده است:
مرحله ۱: در وب سایت یا برنامه ثبت نام کنید
مرحله ۲: تنظیمات اصلی خود را انتخاب کنید
مرحله ۳: موارد برگزیده دیگران را برای یافتن مطابقت بالقوه بررسی کنید
مرحله ۴: تمام مطابقت های بالقوه را جستجو کنید و بهترین مورد را برای خود پیدا کنید.
[تصویر: 03-8.jpg]
با یک برنامه دوستیابی چقدر می توانید درآمد داشته باشید؟
۱- مدل درآمدی یا The Revenue Model
بسیار مهم است که یک مدل درآمد برای وب سایت داشته باشید تا بتواند یکنواخت عمل کند و به هدف نهایی مالک برسد. مالک می تواند از بین مدل های زیر برای کسب حداکثر سود در کنار رضایت مشتری استفاده کند.
۲-عضویت پرداخت شده یا Paid membership
در حالی که بیشتر وب سایت ها و برنامه های دوستیابی رایگان هستند ، برخی از کاربران خود ترجیح می دهند ماهانه یا سالانه خدمات خود را بپردازند. کاربران یک وب سایت / برنامه دوستیابی پولی معمولاً به دنبال کیفیت بالاتر خدمات و نوع جدی تر آشنایی هستند.
۳-استفاده رایگان یا Free-to-use
معمولاً ، وب سایت ها و برنامه های دوست یابی ترجیح می دهند دسترسی رایگان به خدمات خود را در اختیار کاربران قرار دهند زیرا این امر باعث تشویق ورود به سیستم می شود. این مدل باعث افزایش تعداد کاربران می شود اما درآمد خودکار به همراه ندارد. بنابراین ، در اصل برای این وب سایت ها یا برنامه ها مهم است که یک جریان درآمد را به سیستم خود وارد کنند و باعث شود به طور مداوم سود کسب کنند.
۴-تبلیغات یا Advertising
این رایج ترین روشی است که هر وب سایت یا اپلیکیشن، درآمد کسب می کند. اکثر وب سایت ها و برنامه های دوست یابی از تبلیغات به عنوان منبع درآمد برتر خود استفاده می کنند.
تبلیغات به تنهایی موفقیت برنامه را تضمین نمی کند. در عوض، نمایش تبلیغات مناسب، این کار را می کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات مرتبط با دوستیابی در برنامه شما نمایش داده می شود.
۵-هدیه دیجیتال یا Digital Gifting
یکی از بهترین و جدیدترین راه های کسب درآمد در وب سایت دوست یابی این است که به کاربران اجازه دهید هدیه دیجیتالی یکدیگر را ارسال کنند. این روش درآمدی مشخص است زیرا به کاربران امکان می دهد ضمن برقراری ارتباط، خود را معرفی می کنند. هدایای دیجیتال ممکن است از کارتهای تبریک گرفته تا استیکرها تا کوپن های شرکای تبلیغی متفاوت باشد.
۶- Add-ons
یکی از راه های کسب درآمد اضافی در یک وب سایت / برنامه دوستیابی ، دسترسی به ابزار یا محتوای اضافی با هزینه ای ناچیز است. برای موفقیت در این مدل درآمد ، وب سایت ها / برنامه ها باید گزینه های پرداخت چندگانه را حفظ کنند.
مثال: به کاربر اجازه دهید مبلغی را برای نمایش در حداکثر جستجوها در وب سایت یا برنامه پرداخت کند و به آنها این امکان را بدهد که اطلاعات بیشتری درباره مسابقات احتمالی پیدا کنند.
۷-عضویت VIP
برخی از وب سایت ها و برنامه های دوستیابی، عضویت های دو طبقه ای را ارائه می دهند که در آن کاربران می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند و از ویژگی های اصلی استفاده کنند یا از عضویت VIP استفاده کنند که مزایای دیگری را برای آنها فراهم می کند. وب سایت های دوستیابی باید اطمینان حاصل کنند که آنها امکانات VIP کافی را برای توجیه هزینه عضویت ارائه می دهند.
[تصویر: 02-7.jpg]
ویژگی های مهم برای یک وب سایت دوستیابی آنلاین موفق
قبل از شروع یک وب سایت، یک کارآفرین باید ویژگی های وب سایت های رقبا را بررسی کند. هیچ گونه کمبودی برای بازدید از وب سایت ها و برنامه ها در بازار وجود ندارد، اما موفقیت فقط نسیب آنهایی می شود که دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که توجه بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.
ویژگی های اساسی
۱-بررسی اولویت
هدف اصلی یک وب سایت / برنامه دوستیابی آنلاین برتر یافتن شریک زندگی مطابق با گزینه های مدنظر کاربر است. بنابراین، وب سایت/برنامه شما باید دارای یک فرم برنامه ریزی شده باشد که به کمک آن در تنظیمات برگزیده کاربر با سایرین مطابقت داشته باشد. برخی از سؤالات اساسی که فرم شما باید شامل باشد جنس ، سن ، نوع رابطه مورد علاقه و غیره است.
چند وب سایت دوستیابی دارای یک پرسشنامه تفصیلی مربوط به اولویت هستند. به عنوان مثال ، سؤالاتی پرسیده می شود تا شخصیت کاربر و شخصیت ایده آل آنها را بشناسد تا بهترین نتیجه را برای آنها پیدا کند.
۲-پیام رسانی فوری
یک کانال ارتباطی یکی از مهمترین موارد در یک وب سایت / یک برنامه دوست یابی است. برای پیدا کردن یک مسابقه بالقوه ، فرد باید قادر به ارسال پیام برای شروع گفتگو باشد. پیام های فوری به اعضای وب سایت شما ارتباط برقرار می کنند و افرادی را که به آنها علاقه مند هستند می شناسند.
در حالی که بسیاری از وب سایت ها ویژگی پیام رسانی فوری را ارائه می دهند ، برخی از برنامه ها و وب سایت ها فقط به دختران اجازه می دهد اولین حرکت را برای شروع مکالمه انجام دهند. اگر دختر تصمیم به پینگ بازی بالقوه نداشته باشد ، راه دیگری برای برقراری ارتباط وجود ندارد.
۳- بررسی بازدید کنندگان و لایک ها
همه افراد نمی توانند همیشه در یک وب سایت دوست یابی فعال باشند؛ به همین دلیل می خواهند بررسی کنند که چند نفر پروفایل آنها را بررسی کرده اند یا از آنها خوشش آمده است. در کل ، تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی ایده آل برای گفتگو و قرار گذاشتن است بهترین چالش با وب سایت دوست یابی است.
فقط تعداد معدودی از وب سایت ها و برنامه های دوست یابی مانند OkCupid و Match اجازه می دهد تا کاربران بررسی کنند که پروفایل آنها را بررسی کرده یا دوست داشته است.
۴-مکان خاص
افراد ترجیح می دهند شریک زندگی خود را در نزدیکی خود پیدا کنند تا بتوانند آنها را به صورت رو در رو ملاقات کرده و زمان لازم را برای درک خوب از یکدیگر بدست آورند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت یا برنامه شما از ویژگی های موقعیت مکانی برخوردار است.
۵-غربالگری ضد تقلب
برای اطلاع از اینکه شخص مالک یک حساب کاربری واقعی یا جعلی است، یک وب سایت دوست یابی باید با جمع آوری دسترسی به جزئیاتی مانند نام ، شناسه ایمیل و عکس ، هویت هر کاربر را تأیید کند. اطمینان حاصل کنید که همه اعضای وب سایت / برنامه شما با ویژگی اضافی تأیید اعتبار ۲ مرحله ای واقعی هستند ، زیرا به تصمیم گیری در مورد سرنوشت پورتال شما کمک می کند.
تعداد بسیاری از وب سایت ها و برنامه های دوست یابی هر کاربر را نمایش نمی دهند اما بیشتر این موارد به کاربران اجازه می دهد تا با مشخصات Facebook خود ثبت نام کنند ، که این یکی از راه های بررسی صحت شخص است. جدای از این ، کاربران باید بتوانند اعضایی را که آنها را بعنوان سوال برانگیز می کنند مسدود کنند.
[تصویر: 04-8.jpg]
۶-ادغام رسانه های اجتماعی
امروزه با حضور کمتر از ۲ میلیارد نفر در رسانه های اجتماعی ، این یک ایده عاقلانه است که وب سایت خود را با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ادغام کنید. این باعث می شود ثبت نام سریع و راحت تر برای کاربران انجام شود. ادغام رسانه های اجتماعی همچنین جمع آوری داده های مربوط به لایک و دوست نداشتن را تسهیل می کند. این به شما کمک می کند تا آنها را با شخصی که علاقه های مشابه شما دارد ، مطابقت دهید ، از این طریق یک رابطه بالقوه موفق برقرار می شود.
۷-مطابقت پیشرفته
برخی وب سایت ها الگوریتم جستجوی داخلی برای شناسایی افرادی دارد که به پیدا کردن یک مطابقت براساس تنظیمات برگزیده کاربران کمک می کند.
-گالری عکس و فیلم (خصوصی و عمومی)
یک وب سایت دوست یابی خوب باید به کاربران خود اجازه دهد در صورت تمایل، عکسی به پروفایل خود یا یک گالری کامل عکس اضافه کنند. حتی می توانید ویژگی گالری ویدیو را به سایت یا برنامه خود اضافه کنید و به اعضای خود اجازه دهید یک کلیپ کوتاه در مورد خود اضافه کنند. به اعضا اجازه دهید مطابق اولویت خود، آن را به صورت خصوصی یا عمومی حفظ کنند.
خصوصیات پیشرفته
۱-عکسهای هوشمند
یکی از چندین راه برای شناسایی یک شخص، تصویر آنهاست. بنابراین، یک سایت دوستیابی باید یک ویژگی را فراهم کند که در آن کاربران بتوانند چندین عکس خود را بارگذاری کنند. یکی از راه های قضاوت در مورد اینکه آیا شما این شخص را دوست دارید یا نه، تصویری است که آنها آپلود می کنند و توضیحی که درباره خودشان می نویسند. برای کاهش تلاش کاربر، یک وب سایت / برنامه می تواند الگوریتمی را که تصاویر شما را سازماندهی می کند را فعال کند تا بهترین چهره شما را به جلو ببرد.
۲-ناپدید شدن فیلم کوتاه
برای اینکه یک برنامه دوست یابی محبوبیت پیدا کند، مالک باید به برخی از ویژگی ها فکر کند. ویژگی ای که کاربر را به خود جلب می کند چیزی است که برای موفقیت یک وب سایت / برنامه دوست یابی لازم است. به کاربران اجازه دهید ویدیوهای سبک فوری را در پروفایل خود بارگذاری کنند – یک فیلم کوتاه که بعد از چند ساعت (به طور معمول بعد از ۲۴ ساعت) ناپدید می شود. چنین فیلمهایی می توانند شخصیت و سبک زندگی کاربر را تحت تأثیر قرار دهند و ضمن حفظ حریم خصوصی آنها، در طی چند ساعت از بین بروند.
۳-ساختمان اتصال واقعی
همه می خواهند دوستیابی آنلاین را از مجازی به واقعی تغییر دهند. به ویژگی هایی دسترسی پیدا کنید که کاربران هر بار اعضایی از زندگی در زندگی واقعی، به عنوان مثال، در یک مرکز خرید، اعلان دریافت می کنند.
معایب طراحی سایت دوستیابی آنلاین
هر مشاغل معایب خود را دارد. نحوه کارآفرینی با توجه به معایب آن، سرنوشت شغل خود را تعیین می کند. یکی از رایج ترین کاستی هایی که کارآفرینان برای شروع یک وب سایت آشنایی آنلاین نیاز به پرداختن دارند ، این است:
پروفایل های جعلی
هر پرتال دوستیابی هویت کاربر را تأیید نمی کند. حتی اگر این کار را انجام دهد ، فقط اطلاعات اساسی مانند نام ، علایق ، وضعیت روابط و خصوصیات جسمی را درخواست می کند ، که همیشه اگر کسی بخواهد می تواند جعل شود. کاهش این چالش به یک سایت دوستیابی نیاز دارد تا چند قدم سریع برداشته شود:
وقتی شخصی با وب سایت یا برنامه ثبت نام کرد ، از شناسه شخصی بخواهید
گزینه ای را برای کاربران فراهم کنید تا یک پروفایل جعلی را گزارش دهند
این رقابت با تعداد زیادی وب سایت که در حال حاضر سعی در پاسخگویی به نیازهای دوستانه افراد دارند ، زیاد است. با این وجود ، خلاقیت و تخیل محدودیتی ندارد. هرچه بیشتر بتوانید به ایده های نوآورانه فکر کنید ، احتمالاً کسب و کار شما به موفقیت تبدیل می شود.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  فیزیوتراپی در منزل
ارسال کننده: hadiam - 1398/8/25، 12:45 عصر - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

 

سلام
من از وقتی که ازدواج کردم مشکلات زیادی تو زندگیم شروع شد بعضی وقتا آنقدر داخل خانه کار میکردم حوصله بلند شدن و راه رفتن تو خونه رو نداشتم چون شوهرم شبا ساعتای 9 میرسید خونه من اکثرا خواب بودم این تایم تا جایی ک به مشکلات زیادی برخورد کردمو ب جایی رسید که میخواستیم جدا شیم ولی توی اینترنت با گروهی آشنا شدم که کار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را انجام میدادن با خودم گفتم بزار امتحان کنم تا بتونم وقت بیشتری رو برای شوهرم داشته باشم اون شرکت کارلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید هم انجام میدادن بعد از حدود یه هفته و پول خرج کردن ب نتیجه رسیدم وحال دلمون خوبه نظر شما چیه شمام ب این مشکلات خوردین؟چه جوری حلش کردین؟حل مفید بودن دارین تو زندگیتون؟   
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  پنالتی شدن سایت توسط گوگل
ارسال کننده: mina - 1398/8/25، 11:28 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

چرا بیشتر نمایندگان مشاغل وب سایتهای خود را شروع می کنند؟ این یکی از بهترین راه ها برای پیشبرد تجارت انبوه و کمک به توسعه آن است. اما چه ناامید کننده است که متوجه شوید که برخی مشکلات در وب سایت شما وجود دارد، به خصوص اگر توسط Google مجازات شود.
بلافاصله سوالات زیادی در ذهن شما ظاهر می شوند: آیا این مجازات گوگل است ، چرا سایت مجازات شد و چگونه می توان آن را بازیابی کرد و در آینده از این مشکلات جلوگیری کرد. در اینجا پاسخ سوالات مهم و مرتبط با مجازات های گوگل آورده شده است.در ادامه ی این مقاله به پنالتی شدن سایت توسط گوگل نیز می پردازیم:
پنالتی گوگل چیست؟
مجازات های Google شامل حذف کامل یا جزئی سایت از فهرست گوگل است یا افت قابل توجهی در رتبه بندی جستجوی سایت وجود دارد. مورد دوم معمولاً نتیجه تشخیص اسپم خودکار یا دستی است در حالی که دلایل بسیاری نیز وجود دارد. کاهش رتبه می تواند به کل وب سایت، چندین صفحه آن یا برخی از کلمات کلیدی اسپم خاص مراجعه کند.
چگونه می توانید یک وب سایت پنالتی شده را شناسایی کنید؟
از آنجاییکه مجازات های گوگل بر رتبه بندی وب سایت تأثیر می گذارند ، به همین دلیل یادگیری نحوه شناسایی اگر مجازاتی وجود داشته باشد مهم است. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد:
حساب خود را وارد کنید تا ابزارهای وب مسترها را باز کنید. برای باز کردن “عملکرد دستی” دکمه “Traffic ” را فشار دهید. در آنجا پیامی خواهید دید که حاوی هرگونه مجازات است.
مجازات جزئی با تایپ نام دامنه و کلمه کلیدی اصلی در خط جستجو مشخص می شود و اگر برخی صفحات نشان داده نشوند ، ممکن است از این نوع مجازات رنج ببرید.
رتبه صفحه و بازدید کنندگان را بررسی کنید تا زمان کاهش ناگهانی مشخص شود.
[تصویر: 2-4.jpg]
انواع مجازات و پنالتی های Google
اولین چیزی که باید متوجه شوید که وب سایت شما مجازات شده است ، نوع مجازاتی است که به شما وارد می شود. چندین مورد از آنها وجود دارد:
جریمه الگوریتمی نوعی خودکار است که با رفتاری که مطابق با دستورالعمل های گوگل نیست ، در وب سایت ها پرتاب می شود. بیشتر اوقات این اتفاق می افتد به دلیل به روزرسانی های جدید منتشر شده توسط گوگل اما برای صاحب وب سایت آشنا نیست. به عنوان مثال، پاندا محتوای کم کیفیت را ممنوع اعلام کرد، پنگوئن با پیوندهایی با کیفیت پایین کار می کند، در حالی که Hummingbird با هدف جستجوی کلمات طولانی کار می کرد.
مجازات بررسی دستی توسط تیم وب اسپم براساس الگوریتم محرک اعمال می شود. معمولاً صاحب وب سایت با اطلاع رسانی از مشکل نامه ای را دریافت می کند و به محض اینکه همه چیز را تصحیح کردید ، بهتر است برای بررسی وب سایت با آنها تماس بگیرید. برای بررسی هرگونه مجازات، می توانید حساب مدیر وبلاگ را وارد کنید و “عملیات دستی” را در “جستجوی جستجو” انتخاب کنید.
مجازات در کل سایت یکی از ناخوشایندترین مجازات هاست زیرا سایت شما توسط Google اسپم مشاهده می شود و رتبه شما به طرز چشمگیری کاهش می یابد. این امر می تواند به فهرست نویسی یا لیست سیاه سایت نیز منجر شود.
[تصویر: 4-4.jpg]
دلایل Google برای مجازات سایت شما
بنابراین چرا گوگل وب سایت های محبوب را مجازات می کند؟ لیست دلایل بسیار گسترده است. در اینجا چند دلیل مشهور وجود دارد که باعث می شود Google از این طریق عمل کند:
تکنیک های Black Hat یا کلاه سیاه مانند پنهان کاری یا تغییر مسیر. به راحتی توسط ابزارهای مدرن Google شناسایی می شود. ربات های ایجاد شده ویژه توسط پاندا شناسایی می شوند که به چنین سایت هایی با محتوای کم برخورد می کنند و در نتیجه آنها مجازات های گوگل را متحمل می شوند. URL های بی شماری به وب سایت های اصلی شما می توانند منجر به مجازات های شدید شوند زیرا آخرین بروزرسانی پنگوئن الگوهای پیوند غیر طبیعی را برای جلوگیری از دستکاری ها تشخیص می دهد.
اسپم یکی از محبوب ترین دلایل مجازات بعد از انتشار نسخه بروزرسانی Penguin و Payday Loan است. هر دوی آنها با نتایج بسیار ناخوشایند مبارزه می کنند که مجازات های شدیدی ایجاد می کنند. یکی دیگر از ابزارهای معروف Google ، Exact Match Domain با هدف کاهش تعداد دامنه های اسپم که به نظر می رسد کلمه کلیدی اصلی است ، کاهش می یابد.
محتوای تکراری نیز در لیست علل جایگاه خود قرار می گیرد. بسیاری از وب سایت ها به دلیل اعتماد به نویسندگان از مطالب ادبی ناخواسته استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر به کمک برخی از نرم افزارها به صورت خودکار محتوا تولید می کنند. برای جلوگیری از بروز مشکلات در رتبه بندی ، لازم است تمام مطالب را با استفاده از چکرهای ادبی بررسی کنید زیرا Google فقط ۱۰٪ شباهت ها را در محتوای سایت امکان پذیر می سازد. در موارد دیگر ، ممکن است از مجازات نیز رنج ببرید.
سرعت بارگذاری وب سایت طولانی مدت می تواند منجر به افت در رتبه بندی و مجازات های بیشتر الگوریتمی شود.معماری نامناسب وب سایت نیز به عنوان مجازاتهای الگوریتمی تشخیص داده می شود.
حمله هکرها به سمت وب سایت، دلیل جریمه ناگهانی است. برای تجزیه و تحلیل شیوه های سؤال از Google Analytics استفاده کنید و ببینید که آیا واقعاً چنین اتفاقی افتاده است یا خیر.
مناسب بودن میزبانی وب برای حفظ رتبه بالای سایت نیز مهم است. Google حتی گواهینامه های SSL را برای این منظور و غیره ساخته است.
اینها محبوب ترین دلایلی هستند که منجر به مجازات های گوگل می شوند ، بنابراین مهم است که بدانید یک صاحب وب سایت برای جلوگیری از چنین مشکلی چه کاری باید انجام دهد.
[تصویر: 3-4.jpg]
راه حل هایی برای جلوگیری از پنالتی Google و بازیابی وب سایت شما
اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که وب سایت خود را راه اندازی می کنید ، تهیه یک استراتژی صحیح از عملکرد آن بسیار مهم است. بی فایده است که سعی کنید از Google تقلب کنید ، بنابراین تنها یک وب سایت خوب و مرتب به بهترین رتبه بندی رسیده و از بروز مشکلات جلوگیری می کند. چگونه می توانید به آن برسید؟ در اینجا چند نکته برای جلوگیری از پنالتی های Google و کمک به یک رتبه بندی کامل وب سایت آورده شده است:

 • -دستورالعمل های Google را با دقت نگاه کنید.
 • -همه پیوندها و محتوای وب سایت خود را بطور مرتب بررسی کنید.
 • -برای جلوگیری از بروز مشکلات جدید ، به روزرسانی های Google را دنبال کنید.
 • -انتخاب منطقی از تبلیغات و پیوندهای وابسته؛
 • -وب سایت را ایمن نگه دارید.
 • -میزبانی سرور وب سایت مناسب را انتخاب کنید.
 • -اگر مجازات شدید ، تمام مسائل را اصلاح کنید و درخواست بررسی مجدد ارسال کنید.
 • -این راه حلها به وب سایت شما کمک می کند تا به درستی عمل کند و شما از تجربه پنالتی و مجازات های گوگل، ایمن خواهید ماند.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  تفاوت سئو on-page و سئو off-page
ارسال کننده: mina - 1398/8/25، 10:54 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

آیا می دانید مشاغل کوچک باید حدود ۸٪ از درآمد خود را به بازاریابی اختصاص دهند؟
اما صبر کنید ، تحقیقات نشان می دهد که در سال ۲۰۱۷ ، به طور متوسط ۵۱٪ از کل ترافیک وب از جستجوی ارگانیک حاصل شده است.در ادامه مقاله به تفاوت سئو on-page و سئو off-page نیز می پردازیم:
اگر استراتژی بازاریابی مشاغل کوچک شما عمدتاً دیجیتالی است ، باید حداقل ۳ تا ۴٪ برای بهینه سازی موتور جستجو (لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ) هزینه کنید. چالش این است که بیشتر صاحبان مشاغل کوچک درباره بهینه سازی موتور جستجو چیز زیادی نمی دانند.
اگرچه احتمالاً این فایده ایی برای شما نخواهد داشت که چگونه سایت خود را از بالا به پایین جستجو کنید ، اما باید به اندازه کافی بدانید که هنگام خرید برای خدمات مناسب بازاریابی صحبت کنید.
در ابتدایی ترین سطح ، شما باید اصول اولیه در سئو on-page در مقابل لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و آنچه که هر یک از این بخش های سئو را شامل می شود را درک کنید.
[تصویر: 01.jpg]
سئو On-page و سئو Off-page چیست؟
در بالاترین سطح ، بهینه سازی موتور جستجو را می توان به On-page و Off-page تقسیم کرد. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید شامل عواملی است که یک مالک وب سایت می تواند به طور مستقیم در سایت خود دستکاری کند. سئو off-page به سیگنال های دیجیتال در خارج از وب سایت شخصی خود اشاره دارد که بازاریابان می توانند به طور غیرمستقیم روی آن تأثیر بگذارند.
تفاوتهای چشمگیری بین سئو On-page و Off-page وجود دارد که در بخش های بعدی به آنها خواهیم پرداخت. در سطح استراتژیک ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید مشکل و خسته کننده تر از این دو است ، بنابراین ما ابتدا آن را پوشش خواهیم داد.
سئو Off-page چیست؟
بهینه سازی Off-page شامل اقداماتی است که می تواند در خارج از وب سایت واقعی شما برای بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما انجام شود. این اقدامات برای منعکس کردن اعتبار وب سایت شما و مجوز صنعت است. از آنجا که این سیگنال های رتبه بندی موتور جستجو از وب سایت های دیگر به دست می آیند ، به راحتی قابل دستکاری نیستند.
فاکتورهای سئو Off-page
چندین عامل سئو Off-page از سایت وجود دارد ، از جمله:

 • -بک لینک به وب سایت شما
 • -برندسازی و نام تجاری
 • -سیگنال های شبکه اجتماعی
بک لینک
به عنوان رتبه بندی صفحات وب در نتایج موتور جستجو ، به رتبه بندی فکر کنید. اگر می خواهید در صفحه اول باشید ، صفحه شما باید رأی بگیرد. در دنیای Off-page ، به صورت بک لینک ارائه می شوند. بک لینک ها لینکهای وب سایتهای خارجی هستند که کاربران و خزنده های موتور جستجو را به وب سایت شما ارسال می کنند.
بسته به ارتباط و ارزش آنها ، بک لینک ها می توانند بر درجه بندی های ارگانیک شما تا درجه های مختلف تأثیر بگذارند.
شما می توانید معتبرترین بک لینک در جهان را داشته باشید ، اما اگر به سایت یا صنعت شما ارتباطی نداشته باشد ، صفحات شما در رتبه بندی مشکل خواهند داشت.
برندسازی و نام تجاری
برای بسیاری از نوآوری ها و مشاغل کوچک ، برند نام تجاری کلمه ای است که فقط در صورت داشتن سرمایه گذاری در سازمان خود از سرمایه گذار برخوردار است.
در این مورد خاص ، ما شواهد مشخصی داریم كه تأیید می كنیم كه ممكن است یك نام تجاری یكی از مهمترین فاكتورهای سئو خارج از صفحه برای سایت شما باشد. با توجه به الگوریتم پاندا Google.
وقتی صحبت از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خارج از صفحه است ، به نظر می رسد ذکر برند به همان اندازه لینک های وب سایت شما مهم هستند.
[تصویر: 05.jpg]
سیگنال های شبکه اجتماعی
از آنجا که سئو off-page به معنای منعکس کردن ارزش یک سایت در دنیای واقعی است ، منطقی است که داشتن اعتبار اجتماعی در دنیای دیجیتال یک سیگنال رتبه بندی است.
برای نشان دادن اینکه استفاده از سیگنال های اجتماعی برای رتبه بندی های ارگانیک کاملاً نظری نیست ، به مقاله جستجوی محتوای کاربران برجسته در ثبت اختراع شبکه های اجتماعی ، نگاهی بیندازید به ایالات متحده این حق ثبت اختراع بدون خواندن همه چیز ، توانایی Google را برای افزایش رتبه بندی بر اساس آنچه که اتصالات رسانه های اجتماعی شما با ارزش می دانند ، نشان می دهد.
این سیگنال سئو Off-page برای شما چه معنایی دارد؟ هرچه محتوای شما بیشتر شود ، احتمالاً رتبه بیشتری پیدا می کند. شبکه های اجتماعی همچنین پیوندهای nofollow ایجاد می کنند و باعث ایجاد ترافیک واقعی می شوند ، بنابراین حتی اگر نگران بهبود سئوی خود نباشید ، شبکه اجتماعی ترافیک مربوط به سایت شما را به همراه خواهد داشت.
نحوه انجام سئو Off-page
اکنون که از انواع مختلف لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اطلاع دارید ، نحوه استفاده از آنها در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خود را در نظر بگیرید.
متأسفانه ، دستیابی به وب سایت دیگری برای لینک دادن به سایت شما یا ذکر نام تجاری شما ، هیچ اقدامی آسان نیست. در منظر دیجیتال امروز ، مقیاس پذیرترین تکنیک های بهینه سازی موتور جستجوی Off-page کمترین اثربخشی است.
اکثر کارشناسان سئو Off-page به دایرکتوری های محلی یا وبلاگ نویسی مهمان برای ساختن لینک های بک لینک ، کمک می کنند.
ایجاد بک لینک با وبلاگ نویسی مهمان
بلاگ نویسی یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد لینک به وب سایت است. این ترفند یافتن وب سایت هایی در صنعت شما است که در رقابت مستقیم با خود شما نیستند و از صاحبان / مدیران سایت سوال می کنند که آیا می توانید مقاله وبلاگ را برای خوانندگان آنها فراهم کنید.
آنها محتوای رایگان برای انتشار مخاطبان خود دریافت می کنند و شما می توانید در هر مقاله ای که به آنها اشاره می کنید، به منابع خودتان استناد کنید و به آنها پیوند دهید. در اینجا چند نکته برای به خاطر سپردن در حین وبلاگ نویسی وجود دارد:
-مقاله شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد – این بازتابی از برند شما است و ناشر به احتمال زیاد اگر محتوای شما با ارزش باشد، پیوندهایی را برای سئو Off-page حفظ می کند.
-مقاله خود را با لینک ها پر نکنید
-هدف خود را سایتهای قرار دهید که با شما رقابت نمی کنند. در غیر این صورت، تلاش برای جذب رقبا برای تبلیغ ایده های شما معمولاً اتلاف وقت است.
[تصویر: 06.jpg]
سئو on-page چیست؟
سئو on-page شامل اقدامات مستقیمی است که می تواند در وب سایت شما انجام شود تا رتبه آن در نتایج جستجو نمایش داده های مرتبط بهبود یابد. مثالها شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در محتوای قابل مشاهده و برچسب های متا مانند عنوان صفحه ، تصویر و توضیحات متا می باشد.
۶ فاکتور سئو on-page
سئو on-page به شش عامل اصلی بستگی دارد. بیش از شش عامل وجود دارد ، اما شش مورد زیر ۹۵٪ راه را به دست می آورند.
۱-عنوان صفحه
عناوین صفحه تاکنون مهمترین عامل لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است. اگر چارچوب سایت شما قابلیت خاصی برای ایجاد عنوان صفحه منحصر به فرد نداشته باشد ، معمولاً از آنچه شما به عنوان نام صفحه در صفحه خود تعیین کرده اید استفاده می کند.
اگر از WordPress به عنوان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده می کنید، می توانید به راحتی از افزونه Yoast SEO برای ایجاد عنوان صفحه ای منحصر به فرد استفاده کنید.
HTML برای عنوان صفحه شما در زیر برچسب <head> قرار خواهد گرفت و به شرح زیر خواهد بود:
<title>Your Page Title Here</title>
عنوان صفحه همان چیزی است که در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) و در تب مرورگر در بالای صفحه نمایش شما نشان داده می شود. به همین دلیل ، بهینه سازی عناوین صفحه برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و برای کلیک از طریق کاربر مهم است.
طول عنوان صفحه را زیر ۷۰ کاراکتر نگه دارید و در صورت امکان به ۵۰ نزدیک کنید. این باعث می شود عنوان شما در SERP ها کوتاه نماند ، در حالی که آن را مختصر و جذاب نگه می دارد. بهترین کار این بوده است که در صورت امکان کلمه کلیدی خود را در نزدیکی ابتدای عنوان صفحه قرار دهید. با این وجود ، اگر عنوانی را ایجاد کنید که برای کاربران جذاب باشد و کلمات کلیدی مورد نظر خود را در جایی که طبیعی تر به نظر می رسد ، نتایج بهتری خواهید دید.
[تصویر: 04.jpg]
۲-برچسب های عنوان
بعد از عنوان صفحه ، برچسب های عنوان (<h1> ، <h2> ، <h3>و غیره) مهمترین فاکتورهای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید صفحه بندی هستند. از عناوین صفحه مانند آنچه که می خواهید در یک مقاله استفاده کنید. سرفصل ها باید از یک سلسله مراتب منطقی پیروی کنند.
فقط از یک H1 در صفحه استفاده کنید. صفحه وب شما در مورد یک موضوع سازمان یافته برای شروع است. این به Google و سایر موتورهای جستجو کمک می کند صفحه شما را در مورد چه چیزی تشخیص دهند و بهتر بشناسند.
برخی از بازاریاب ها بدون درک سئو تکنیکال از عناوین برای ویژگی های یک ظاهر طراحی شده خود استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بازاریابان محتوا بعضی اوقات وقتی می خواهند با بزرگنمایی، به قسمتی از متن تأکید کنند، از H2 ها استفاده می کنند ، با وجود این که این متن در واقع برای محتوای اصلی صفحه مهم نیست. از این کار خودداری کنید.
۳-استفاده از کلمات کلیدی
استفاده از کلمات کلیدی در صفحه شما دارای اهمیت است. اگر صفحه شما در مورد یک موضوع کلمه کلیدی خاص است ، منطقی است که می توانید از کلمه کلیدی مورد نظر خود و اصطلاحات مربوط به آن در متن صفحه استفاده کنید.
مشابه اصول اولیه، معمولاً بهترین کار این است که کلمه کلیدی هدف خود را در نزدیکی بالای صفحه و انتهای صفحه خود قرار دهید. می توانید از کلمات کلیدی مرتبط در طول صفحه خود استفاده کنید تا از پر کردن کلمات کلیدی در حالی که هنوز از بهترین روشهای سئو on-page پیروی می کنید جلوگیری کنید.
۴-آدرس های اینترنتی یا URL
درج کلمه کلیدی هدف در URL صفحه شما بهترین روش است. این یک عامل مهم برای رتبه بندی در صفحه بود ، اما پیش بینی می شود امروز کمتر از ۱٪ از ارزش سئو در صفحه شما را به خود اختصاص می دهد.
بزرگترین فایده این عمل این است که وقتی شخصی به صفحه شما با URL پیوند می زند، anchor text لینک همچنان کلمه کلیدی هدف صفحه شما را شامل می شود.
۵-تصویر در سئو
سه تصویر اصلی برای با استفاده از اصول سئو وجود دارد:
برچسب alt تصویر به صورت بهینه شده باشد
نام عنوان عکس شامل کلید واژه هدف است
فشرده سازی اندازه عکس بدون آسیب زدن به تجربه کاربری
برچسب یا alt عکس باید شامل کلمه کلیدی باشد و زیر ۱۵ کلمه باشد. بهترین کار در اینجا ، ایجاد یک توصیف صادقانه از تصویر در ضمن کلمه کلیدی هدف شما است. با وجود فن آوری تشخیص تصویر ، تشخیص گوگل در هنگام پر کردن کلید واژه با برچسب alt از تصویر ، و اینکه چه کسی تصویری را برای تجربه کاربری خوب توصیف می کند ، برای گوگل آسان است.
از آنجا که روش های محدود برای بهینه سازی یک تصویر وجود دارد ، از جمله کلید واژه هدف شما در نام پرونده نیز یک عمل خوب است. هنگام بهینه سازی تصاویر در وب سایتی که قبلاً دارای تصاویر بدون نام برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید باشد ، این کار دشوار است. باید تصاویر را در دستگاه محلی خود ذخیره کنید ، سپس دوباره آنها را با نام متمرکز بر کلید واژه بارگذاری کنید.
به عنوان آخرین مرحله ، می خواهید قبل از بارگذاری آنها در صفحه وب خود ، تصاویر را فشرده سازی کنید. برای اکثر پرونده های .jpg و .png می توانید از یک ابزار فشرده سازی رایگان تصویر آنلاین استفاده کنید.
[تصویر: 03.jpg]
۶-توضیحات متا
توضیحات متا در صفحه وب شما قابل مشاهده نیستند ، اما تحت عنوان صفحه شما در نتایج جستجوی ارگانیک نشان داده می شوند. توضیحات متا شما باید در حدود ۳۰۰ کاراکتر باشد و حداکثر آن ۳۲۰ باشد.
بارها ، Google توضیحات متا را از مطالب قابل مشاهده در صفحه شما انتخاب می کند که به بهترین وجه با هدف جستجوگر مطابقت دارد. این احتمالاً بیشترین تأثیر را در استراتژی سئو در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دارد ، زیرا توضیحات متا و توضیحات محصول روی صفحه نقش اساسی در ارزش سئوی کلیه صفحه دارند.
نحوه انجام سئو on-page
بسیاری از عوامل لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در بالا بیان شد. شما می توانید بهترین کارها را در صفحات مورد نظر خود انجام دهید و در ضمن بلاگ نویسی برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نیز موثر است. شما فقط باید رویکرد خود را برای هدف جستجوگر متفاوت در پشت مباحث کلمات کلیدی خود تنظیم کنید.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  داستان کوتاه
ارسال کننده: somayeh12 - 1398/8/25، 01:07 صبح - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

آیا کارمندان خود را می‌شناسید؟

روزی مدیر یکی از شرکت‌های بزرگ در حالی‌که به سمت دفتر کارش می‌رفت چشمش به جوانی افتاد که در کنار دیوار ایستاده بود و به اطراف خود نگاه می‌کرد.
جلو رفت و از او پرسید: شما ماهانه چقدر حقوق دریافت می‌کنی؟
جوان با تعجب جواب داد: ماهی دوهزار دلار.
مدیر با نگاهی آشفته دست به جیب شد و از کیف پول خود شش هزار دلار را در آورده و به جوان داد و به او گفت: این حقوق سه ماه تو، برو و دیگر اینجا پیدایت نشود، ما به کارمندان خود حقوق می‌دهیم که کار کنند نه اینکه یک‌جا بایستند و بی‌کار به اطراف نگاه کنند.
جوان با خوشحالی از جا جهید و به سرعت دور شد. مدیر از کارمند دیگری که در نزدیکی‌اش بود پرسید: آن جوان کارمند کدام قسمت بود؟
کارمند با تعجب از رفتار مدیر خود به او جواب داد: او پیک پیتزافروشی بود که برای کارکنان پیتزا آورده بود.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  نحوه نصب کولرگازی بوش
ارسال کننده: ehsanlolayi - 1398/8/24، 11:13 عصر - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

نحوه نصب کولرگازی بوش نیازمند تمرین و مهارت زیر نظر نصاب کولرگازی تعمیرات بوش است. نکته های ایمنی و استاندارد نصب باید همیشه مراعات شود. در نصب کولرگازی ضروری است که به خوبی ماشین در محل مناسب خود تراز و تنظیم گردد.

بیشترین ایرادهایی که در حین نصب کولرگازی ایجاد می شود منجر به خرابی و کم شدن ماندگاری ماشین می شود.

نصب یونیت خارجی کولرگازی بوش
جای نصب یونیت خارجی باید به گونه ای انتخاب شود که هوای خروجی و صدای ناشی از ماشین مزاحمتی برای همسایگان به وجود نیاورد.

ماشین باید در جایی نصب شود که به آسانی هوای مورد نیاز به وسیله آن دمیده شود. در صورت رعایت نکردن  این نکته هوای رفت کندانسور، دوباره برمی گردد و کمپرسور اورلد می کند.

خروجی و ورودی ماشین نباید پوشانیده شوند.

جای نصب باید استحکام لازم را برای تحمل وزن ماشین را داشته باشد.

در جای نصب نبایست خطر نشت گاز های قابل اشتعال باشد.

اگر در نصب یونیت روی بالکن یا لبه پنجره به خاطر بودن ارتعاشات کمپرسور از لرزه گیر خوب یا در صورت نیاز از منجیت کمک بگیرید و در صورت استفاده از اتصال پیچ و مهره در اسکلت نگهدارنده یونیت داخلی حتما از واشر فنری کمک بگیرید.

حتما دقت کنید که یونیت خارجی تا می توانید نباید در مقابل تابش مستقیم خورشید باشد.

تابش مستقیم خورشید منجر به کم شدن راندمان کاری کندانسور می شود و در کارکرد سرمایی کولر اثر بدی می گذارد.

در شرایطی که جای نصب جایگزین دیگری ندارد، از آفتابگیر استفاده کنید.

یونیت خارجی را در مجاورت خروجی فن های اگزاست، دودکش، هود آشپزخانه و جاهای آلوده به ذره های معلق در هوا تعبیه نفرمایید. این ذره ها و چربی ها منجر به کثیف شدن سطح کویل کندانسور می شود و ضریب انتقال حرارت آن را کم می کند.

محیط لازم برای انجام عملیات خدمات و تعمیرات را در کنار یونیت خارجی به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات بوش در نظر بگیرید.

در صورت نصب چند ماشین یونیت خارجی در مجاورت یکدیگر فاصله جانبی دست کم 80 سانتیمتر را مراعات کنید. یونیت های خارجی در صورت نزدیکی به طور موازی تحت تاثیر هوای خروجی هم قرار می گیرند.

نصب یونیت داخلی کولرگازی بوش
یونیت داخلی را در کنار یا بالای دستگاه های گرمازا مثل بخاری، شوفاژ و سیستم های رطوبت زا، اجاق گاز خوراک پزی نصب نکنید. شیوه
یونیت را در جهتی تعبیه کنید که برای پرتاب هوا به سوی میانه اتاق و با بیشترین پوشش محیطی عمل کند.

یونیت را با توجه به فاصله های مشخص شده نصب کنید.

با توجه به شرایط خاص دیوارها و سقف، فاصله های لازم را برای انجام تعمیرات کولر گازی بوش و خدمات آینده در نظر بگیرید و به فاصله های سفارش شده اضافه کنید.

اندازه و فاصله ها در شکل وضعیت خود یونیت را نشان می دهد. تعبیه صفحه پشتی وابسته به اندازه های یونیت و صفحه پشتی است.

پیش از نصب صفحه نگهدارنده پشتی یونیت داخلی به جنس و مصالح دیوار دقت کنید.

اگر دیوار از نوع پیش ساخته و گچی است با احتیاط بیشتری سوراخ کاری کنید و از رولپلاک اندازه بزرگتر کمک بگیرید.

اگر آجر استفاده شده در دیوار از نوع سفال است، مراقب شکستگی ناگهانی سفال در موقع سوراخ کاری باشید.

در چنین مواردی حالت چکشی دریل را به کار نبرید. در نصب صفحه پشتی از پیچ و رولپلاک کوتاهتر ولی ضخیم تر استفاده کنید.

پیش از انجام هر نوع سوراخ کاری نقشه صفحه پشتی و شرایط سوراخ ها را با مداد روی دیوار معین نمایید.

برای ایجاد سوراخ عبور لوله و سیم ها، از گرد بر مخصوص استفاده کنید.

پیش از سوراخ کاری و کثیف شدن محیط با مالک ساختمان هماهنگی لازم را انجام دهید.

از پوشش خوب برای جلوگیری از کثیفی سطح های افقی و کف اتاق استفاده کنید.

تا می توانید از دریل های جارو دار با کیسه مخصوص استفاده کنید. اگر نبود می توانید از جاروبرقی به صورت همزمان استفاده کنید.

سوراخ بایست با اندکی شیب به سمت بیرون به وجود بیاید.

اگر نصب یونیت داخلی در اتاق پذیرایی و یا تعمیرگاه مرکزی بوش انجام می شود حتما دقت کنید به دکراسیون محیط صدمه ای نرسد.

نکته هایی برای نصب کولر گازی بوش
پس از اجرای مرحله های نصب، شخصا محیط کثیف شده را تمیز کنید و نخاله ها را از محیط بیرون ببرید.

حتما به وضعیت خروجی لوله آب کندانس شده توجه کنید و هر نوع نشتی از ناحیه اتصالات منجر به خرابی رنگ و تبله کردن دیوار می شود.

لوله تخلیه آب، لوله های مسی رفت و برگشت و کابل برق را به طور یک مجموعه لوله با نوار پرایمر ببندید.

لوله تخلیه آب را طوری بگذارید که در سطح های افقی در زیرترین وضعیت باشند.

زمان نصب یونیت روی سینی پشتی، نخست مجموعه لوله را از درون سوراخ بگذارید و بعد یونیت را نصب کنید .

ورودی و خروجی هوای ماشین نباید گرفته باشد در غیر این صورت جریان هوای خنک به تمامی بخش های اتاق نخواهد رسید و در کارکرد کولر اختلال ایجاد می شود.

جای نصب باید به گونه ای انتخاب شود که اتصال میان یونیت داخلی و خارجی به آسانی امکان پذیر باشد. همینطور حداقل مسافت و اختلاف ارتفاع میان یونیت داخلی و خارجی از نظر طول مبرد و کابل لحاظ شود.

در هنگام نصب حتما به وضعیت ظاهری نصب دقت کنید تا جای قرارگیری لوله ها و اتصالات زیبایی محیط نصب را تحت الشعاع ندهد.

در هنگام سوراخکاری دیوار ها در درون منزل یا محل کار از جاروبرقی ویژه و پوشش های مناسب استفاده کنید تا محل مورد نظر کثیف نشود.

خواهشمند است نظافت محیط را بعد از نصب به مشتری ندهید و اگر مقدور است خودتان تمیز کنید.

اگر یونیت داخلی را در اتاق پذیرایی نصب می کنید حتما از مشتری نظر خواهی کنید تا ضرری به دیوار ها و وسایل زینتی وارد نشود.

جای نصب باید به گونه ای باشد که امکان تخلیه آب تقطیر شده حاصل از عملیات تبرید باشد.

از نصب ماشین در مجاورت منابع حرارتی، جاهای با رطوبت بیشتر و در کنار گاز های قابل اشتعال اجتناب کنید.

محل نصب باید استحکام لازم برای تحمل وزن ماشین را داشته باشد.

با اندازه گیری دو طرف سینی پشتی داخلی از سقف اطمینان حاصل کنید که یونیت کاملا افقی نصب شود .

محل نصب ماشین باید حداقل یک متر از دیگر وسایل برقی نظیر لوازم صوتی و تصویری و لوازم گرمازا فاصله داشته باشد.

محل نصب ماشین باید به گونه ای باشد که عوض کردن و تمیز کردن فیلتر به آسانی امکان پذیر باشد.

در موقع سوراخ کردن دیوار ابتدا از مته راهنما استفاده کنید .

در موقع عبور لوله از دیوار بهتر است لوله خروجی آب در پایین قرار گیرد.

پس از نصب یونیت داخلی چگونگی تمیز کردن فیلتر ها و جا زدن آن را آموزش دهید.

حتما به مشتری بگویید که به صورت همزمان از کولر گازی و آبی استفاده نکند.

کولر آب رطوبت به محیط اضافه می کند اما کولر گازی رطوبت را از محیط می گیرد و به صورت قطره های آب از لوله درین آب بیرون می دهد.

اگر پرسش یا ایرادی در نحوه نصب داشتید با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش تماس بگیرید و با همکاران ما آن را در میان بگذارید. همکاران ما در تعمیرگاه مجاز بوش به صورت شبانه روزی آماده دادن مشاوره های لازم و ارائه خدمات به شما هستند.فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)
   
چاپ این مطلب

  راه‌های درمان بواسیر چیست؟
ارسال کننده: vidasadeghi - 1398/8/22، 09:36 عصر - انجمن: مطالب متفرقه - بدون پاسخ

خیلی از مراجعه کنندگانی که برای درمان بواسیر به مطب ما میان بسیار ناراحت هستن از وضعیتشون باید بگم که اصلا جای نگرانی نیست با خوندن این مقاله به تمام سوالاتتون جواب داده میشه.

برای درمان بیرون زدگی بواسیر چه باید کرد؟


بواسیر یا هموروئید در داخل یا در خارج مقعد ظاهر می شود و با توجه به اینکه ناحیه ظاهر شدن آن کجا است, به بواسیر داخلی و بواسیر خارجی تقسیم می شود. این بواسیر ها دارای چند درجه هستند که درجات ۱ و ۲ آن مربوط به بواسیر داخلی و درجه های ۳ و ۴ مربوط به بواسیر خارجی است.


۱- در درجه اول, بواسیر در درون مجرای مقعد است و معمولا هیچ دردی ندارد و بیمار فقط شاهد خونریزی کمی بعد از اجابت مزاج است.


۲- در درجه دوم, بواسیر با دفع مدفوع به بیرون می آید و بعد از تمام شدن اجابت مزاج خودش به داخل مجرای مقعدی کشیده می شود, در این مرحله معمولا خونریزی وجود ندارد و ممکن است کمی درد خفیف احساس شود.


۳- در مرحله سوم, بواسیر کاملا به بیرون می آید و خودش به صورت خود به خود به داخل کشیده نمی شود و برای هدایت آن به درون مقعد نیاز است از دست تان کمک بگیرید.


۴- در مرحله چهارم, که حادترین مرحله بواسیر است, بواسیر کاملا بیرون می آید و با دست نیز به درون مقعد هدایت نمی شود و در بیرون مقعد باقی می ماند و درد و خونریزی زیادتری نسبت به درجات قبلی دارد.


در درجه های سوم و چهارم به خاطر بیرون زدگی بواسیر, بیمار احساس سوزش, خارش و درد زیادی را تحمل می کند و در برخی مواقع ممکن است بی اختیاری مدفوع هم به آنها اضافه شود.


در این درجات بواسیر رگ های مقعدی متورم و ملتهب می شوند و به صورت زائده ای دردناک از مقعد به بیرون می زنند. از علت های شایع این مورد, یبوست های مداوم و بی نظمی عملکرد روده است. البته فشار آوردن زیاد برای تخلیه مدفوع هم بیماری را تشدید می کند.


برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در مراحلی که بیرون زدگی بواسیر بدون خونریزی است و با دست به راحتی به داخل مقعد هدایت می شود, تنها کاری که باید بکنید این است که یبوست نشوید.
برای این کار هم باید از غذاهای فیبردار یا ملین ها استفاده کنید تا مدفوع شما شل تر شود و به راحتی تخلیه شود و هیچ فشاری به رگ های مقعد وارد نکند. اما برای درمان بیرون زدگی هایی که شدیدتر است نیاز به درمان های پزشکی حرفه ای مانند جراحی و لیزر درمانی است.
از لیزر درمانی برای درمان بواسیرهای درجه ۱ و ۲ نیز می توانید استفاده کنید. در این مراحل بواسیر, بیمار تنها با کمتر از یک ساعت لیزر درمانی می تواند به بیماری خودش غلبه کند و از شر خونریزی و دردهای بواسیر خلاص شود. این روش درمانی برای این مراحل بواسیر به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به استراحت و بستری شدن هم ندارد.


[تصویر: %D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB...D8%B1-.jpg]


در بواسیر درجه ۱ بواسیر فقط نشانه های خونریزی و مشاهده خون در مدفوع بسیار شایع است, چون در این درجه رگ های مقعدی هنوز بزرگ نشده اند و بیرون زدگی خاصی نیز ندارد.


بسیاری از بیماران به این درجه بواسیر اهمیت نمی دهند و منتظر می مانند تا بواسیر به مراحل حادتر و وخیم تر کشیده شود. در بواسیر درجه ۲ که با درد و خونریزی کمی همراه است, رگ ها در هنگام دفع مدفوع بیرون زدگی دارند ولی به خاطر اینکه هنوز عضله های جداره مقعد و محل خروجی مقعد محکم تر هستند می توانند بواسیر را به درون بکشند.


اما برای بیمارانی که به بواسیر درجه ۳ و ۴ مبتلا شده اند بهترین درمان استفاده از جراحی لیزری است. درمان بواسیر با لیزر در این مرحله به همراه جراحی انجام می شود و در واقع کار جراحی را راحت تر و آسان تر و سریعتر می کند.


در درجه سوم بواسیر, رگ های مقعدی بیمار کاملا به بیرون می آیند و با دست به درون هدایت نمی شوند و درد و خونریزی زیادی دارند. در درجه چهارم بواسیر هم بیرون زدگی بواسیر به هیچ نحوی به درون کشیده نمی شود و درد و خونریزی زیادتری نیز دارد و بسیار اذیت کننده است.

چاپ این مطلب

  سئو Off-Page و اهمیت آن
ارسال کننده: mina - 1398/8/22، 04:09 عصر - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

بهینه سازی موتور جستجو (لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ) از چندین عوامل کیفیت تشکیل شده است و یکی از مهمترین آنها عوامل Off-Page است. سئو Off-Page شامل عوامل اساسی SEO برای رتبه بندی خوبی در موتورهای جستجو ، مانند بک لینک هستند و بخش های عظیمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال هستند.
با این حال، برای افرادی که تازه وارد بازاریابی اینترنتی هستند ، “سئو off-page” ممکن است به هیچ وجه منطقی نباشد.
بنابراین ، سئو Off-Page چیست؟ در ادامه، ضمن توضیح در مورد بهینه سازی موتور جستجوی Off-Page ، اهمیت سئو Off-Page را شرح داده شده است.
سئو Off-Page به چه معناست؟
سئو Off-Page ، تکنیک های بهینه سازی را توصیف می کند که می تواند رتبه شما را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) بهبود بخشد. این تکنیکها ، در خارج از سایت شما اتفاق می افتد و شامل جذب پیوند از وب سایت های دیگر ، اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی در سراسر وب می شود.
اهمیت سئو Off-Page
سئو Off-Page بسیار ارزشمند است زیرا به موتورهای جستجو می گوید وب سایت شما برای دیگران در وب مهم است. هر پیوندی که دریافت می کنید بعنوان تأییدیه از منبع دیگری که وب سایت شما با کیفیت باشد عمل می کند. این اجازه می دهد تا منابع خارجی برای وب سایتهایی که دارای همان کیفیت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در صفحه هستند، عمل کنند. بنابراین موتورهای جستجو بهترین رتبه را برای رتبه بندی وب سایت ها در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) می دانند.
به عنوان مثال ، بگویید که شرکت A دارای یک وب سایت است که شامل چندین سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است. هر صفحه برای کلمات کلیدی بهینه شده است و کد برگشتی دارای برچسب های مناسب ، عناوین صفحه و موارد دیگر می باشد.
شرکت B علاوه بر SEO داخلی با ، رسانه های خبری محبوب به وبلاگ خود پیوند خورده اند ،و دارای حساب های فعال در رسانه های اجتماعی هستند و مدیرعامل آن توسط وب سایت های دیگر به عنوان یک متخصص در صنعت معرفی شده است.
شرکت B با داشتن بک لینک های متعدد، ذکر برند ها، رسانه های اجتماعی، تبلیغات و سایر موارد در رده بندی موتورهای جستجو جایگاه بالاتری را کسب می کند.
و این همان چیزی است که سئو Off-Page را برای هر صفحه وب ضروری می کند.
[تصویر: 0.jpg]
۳ نوع لینک برای سئو Off-Page
لینک ها یک مؤلفه مهم برای سئو Off-Page هستند. قبل از شروع به ساختن یا کسب بک لینک، درک انواع مختلف لینک ها و همچنین عواملی که در برابر یک پیوند به وب سایت شما تأثیر دارد ، ضروری است.
این سه نوع لینک شامل موارد زیر می شود:
۱- لینک های طبیعی یا NATURAL LINKS
یک لینک طبیعی به طور طبیعی به وب سایت شما می آید. تیم شما هیچ اقدامی انجام نمی دهد و هیچ راه حلی را برای کسب لینک برقرار نمی کند. شخصی که آن محتوا را می نویسد، تصمیم به پیوند دادن به محتوای شما گرفته است، خواه به دلیل اینکه از برند شما پیروی می کند یا محتوای شما را از طریق جستجو کشف کرده است.
در هر صورت، آنها مطالب شما را با ارزش و برجسته می دانند.
۲- لینک های ساخته شده یا BUILT LINKS
لینک های ساخته شده از طریق دسترسی، به وب سایت شما می آید. تیم شما برای دستیابی به این پیوند تلاش کرده است، خواه با مراجعه به وب مسترها، ناشران یا خبرگزاری ها. شما حتی می توانید با یک تبلیغات، محتوایی را تبلیغ کرده باشید و در معرض دیدگاه قرار دهید که به مردم کمک می کند تا محتوا را کشف کنند.
با وجود اینکه این لینک را ساخته اید ، اما هنوز هم محتوای ارزشمندی را برای کاربران ایجاد کرده اید.
۳- لینک های ایجاد شده یا CREATED LINKS
پیوند ایجاد شده از ارسال مطالب خود در فهرست ها، انجمن ها یا اطلاعیه های مطبوعاتی به وب سایت شما می آید.
تیم شما این پیوند را عمداً و بدون انجام هرگونه دسترسی ایجاد کرده است. این تاکتیک Off-Page SEO برای ایجاد لینک تمایل دارد که به عنوان یک روش لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید کلاه سیاه ثبت شود زیرا موتورهای جستجوگر به دنبال این نوع از تاکتیک های ایجاد لینک هستند.
به جای ساختن لینک ها ، روی لینک های طبیعی یا ساخته شده تمرکز کنید.
[تصویر: 2.jpg]
۶ عامل مؤثر بر ارزشمندی لینک برای سئو Off-Page
شما همچنین می خواهید در مورد ارزش و اقتدار تصویب شده توسط یک لینک فکر کنید.
اگرچه می توانید ده ها لینک کم ارزش از وب سایت های اسپم یا غیر قابل اعتماد جذب کنید، آنها به شما کمک نمی کنند تا کسب و کار شما در نتایج جستجو به خوبی رتبه بندی کند. به همین دلیل ضروری است که تلاشهای ایجاد لینک پیوند Off-Page از صفحه خود را در وب سایتهای قابل اعتماد با حق امتیاز عالی لینک متمرکز کنید.
شش عامل مؤثر بر ارزش تصویب شده توسط یک لینک شامل موارد زیر است:
۱-anchor text مورد استفاده برای لینک به سایت شما
۲-تازه بودن یا طول عمر لینک به سایت شما
۳-تعداد لینک در صفحه لینک گذاری
۴-ارتباط بین موضوع لینک سایت و شما
۵-قابلیت اطمینان سایت لینک دهنده
۶-اختیار سایت لینک دهنده و صفحه لینک گذاری
۷-نحوه انجام سئو خارج از صفحه برای فعالیت SEO خود
[تصویر: 3.jpg]
ویژگی های سئو off-page
اکنون که ما متوجه شده ایم که سئو Off-Page برای موفقیت یک وب سایت چقدر مهم است ، می توانیم به ویژگیهای چگونگی بهبود SEO Off-Page بپردازیم.
۱-ساخت لینک یا link building
پیوندهای سایتهای معتبر برای وب سایت شما بسیار سودمند هستند.
اما چگونه دیگران را متقاعد می کنید که به شما لینک دهند؟ برای شروع می توانید هر یک از (یا همه) استراتژی های سئو خارج از صفحه را امتحان کنید.
محتوای با کیفیت ایجاد کنید. ایجاد پست های وبلاگ با کیفیت بالا، اینفوگرافیک ها، فیلم ها و موارد دیگر، همه روش های عالی برای جلب کلیک و پیوندهای طبیعی به سایت شما هستند.
دسترسی به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به عنوان منابع ممکن برای نوشتن آنها یا درخواست از آنها برای میزبانی از چیزی که ایجاد کرده اید، فرصت های آینده را برای شما فراهم می کند تا بتوانید لینک هایی به وب سایت خود داشته باشید.
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تبلیغ مطالب شما در رسانه های اجتماعی می تواند به آن کمک کند تا بتواند به آن مورد مشاهده قرار گیرد. محتوای مناسب مانند اینفوگرافیک، پست های وبلاگ و موارد دیگر را در کانال های رسانه های اجتماعی ارسال کنید. پست های خود را برای کشف نیز بهینه کنید، مانند استفاده از هشتگ در توییتر.
۲-نوشتن برای نشریات
نوشتن برای نشریات خارجی راهی عالی برای نشان دادن اینکه شما یک مسئول در صنعت خود هستید و در عین حال خدمات شغلی خود را نیز تبلیغ می کنید. این نوع تبلیغات برای جذب مشتری پتانسیل عظیمی را ایجاد می کند که در غیر این صورت ممکن است درباره شما نشنیده باشد. به علاوه، این می تواند یک سبک نوشتن به شما بدهد که می توانید به نشریات دیگران نشان دهید تا شروع به نوشتن برای آنها و غیره کنید.
۳- نشانه گذاری اجتماعی
نشانه گذاری اجتماعی فرایند ارسال محتوای شما به سایت هایی مانند Tumblr ، Reddit و دیگران است. این سایت ها محتوای خود را برای جذاب کردن تقسیم می کنند، که می توانید با استفاده از آنها برای جلب توجه مشتریان در جمعیتی خاص که می خواهید هدف گذاری کنید. قبل از ارسال مطالب، مطمئن شوید که در مورد مخاطبان و قوانین هر سایت تحقیق کنید.
شما نمی خواهید از سایت اسپم لینک بگیرید. درعوض ، می خواهید با محتوای خود ارزش واقعی ارائه دهید.
[تصویر: 4.jpg]
 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

چاپ این مطلب

  نورگیر آشپزخانه
ارسال کننده: ronaksherafati - 1398/8/22، 09:38 صبح - انجمن: مطالب سرگرمی و جالب - بدون پاسخ

اگر بگوییم قلب هر خانه آشپزخانه آن است غلو نکرده ایم. مگر می شود قلب خانه مکانی فاقد نور طبیعی باشد. در مواقعی که آشپزخانه نمی تواند پنجره ای رو به بیرون داشته باشد سازنده از نورگیر آشپزخانه به جای آن استفاده می کند.
با اطمینان خاطر کامل می توانید طراحی و ساخت پروژه های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خود را به مجموعه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بسپارید. این تیم با سال ها سابقه درخشان در این زمینه بهترین گزینه برای انتخاب است.


ضوابط شهرداری و نورگیر آشپزخانه


کاربری ساختمان ها می تواند متفاوت باشد. مسکونی، تجاری، پاساژ و... در هر حال هرکدام در حین ساخت ضوابطی را باید رعایت کنند. عدم رعایت این قوانین تخلف محسوب می شود. یکی از این قانون ها تامین نور طبیعی برای آشپزخانه است.
در صورت رعایت نکردن قوانین، سازنده ملزم به پرداخت جریمه و یا در مواقعی حتی مجبور به تخریب سازه می شود. این نور در درجه اول با ایجاد پنجره در نقشه ساخت تامین می شود. اما در برخی اوقات طرح و نقشه به گونه ای است که برای آشپزخانه نمی توان پنجره ایجاد کرد. در چنین شرایطی راه حل بسیار کار آمد و مناسبی که وجود دارد استفاده از نورگیر آشپزخانه است.
[تصویر: Kitchen-Ideas-3-min.jpg]


نورگیر سقفی آشپزخانه


مهم ترین مزیت استفاده از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در محیط آشپزخانه فراهم کردن نور طبیعی این فضا است. نور به هر محیطی نشاط و انرژی می بخشد. آشپزخانه هم از این امر مستثنا نیست و نور در این محیط نیز باعث می شود تا با انرژی بیشتری بتوان در آن فعالیت نمود.
از طرفی نورگیر سقفی آشپزخانه ضمن روشن کردن این فضا، سبب روشن تر شدن سایر نقاط منزل هم می شود. استفاده از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و یا نورگیر سقفی را باید به یک مجری با تجربه و متعهد سپرد تا در آینده به زودی دچار مشکل و خرابی نشود.
تیم حرفه ای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به عنوان آخرین کار بعد از نصب، به بهترین شکل نورگیر را آببندی می کنند تا در برابر برف و باران مقاوم باشد. آببندی درست و اصولی همینطور از نفوذ گرد و غبار به داخل، در هنگام وزش باد نیز جلوگیری می کند.


[تصویر: 1518420297_ceiling-lighting-and-its-impo...ng-min.jpg]
نورگیر آشپزخانه بازشو


اگر در طراحی نورگیر از مدل بازشو آن استفاده کنید می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. بازکردن بخشی از نورگیر سقفی آشپزخانه در تابستان باعث ورود هوای تازه به محیط خانه می شود. می توان گرمای ناشی از پخت و پز برای ساعات طولانی و استفاده از اجاق گاز را با باز کردن قسمت بازشو نورگیر برطرف ساخت.


پوشش ساز مجری انواع نورگیر


گروه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید مجری انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، به شکل ثابت و متحرک هستند. این تیم با سال ها سابقه درخشان و رضایت مشتریان جز موفق ترین مجریان انواع نورگیر است.


از آن جایی که تنها افراد حرفه ای در این گروه جای دارند می توان مطمئن بود که تمام مراحل طراحی تا ساخت و نصب توسط افراد با تجربه انجام می شود. برای اطلاع از قیمت ها و شرایط سفارش از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در وب سایت رسمی این شرکت اقدام کنید.

چاپ این مطلب