برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 2,506
» آخرین عضو: mehdi.ganji
» موضوعات انجمن: 4,357
» ارسال‌های انجمن: 6,602

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
الگوریتم های گوگل
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین ارسال توسط: eh3an2010
دیروز، 04:26 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
دستگاه بارکد خوان
انجمن: معرفی سایت های جالب
آخرین ارسال توسط: hypergymco
دیروز، 02:17 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 8
لیبل پرینتر دستی
انجمن: معرفی سایت های جالب
آخرین ارسال توسط: hypergymco
دیروز، 02:12 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
تجلی هنر و زیبایی در هتل ...
انجمن: مطالب متفرقه
آخرین ارسال توسط: sogolee32
دیروز، 01:59 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 16
راهنمای سئو گوگل
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین ارسال توسط: as2017
1396/1/4، 05:32 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
آموزش بهینه سازی (seo)
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین ارسال توسط: sitecode
1396/1/3، 02:11 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 15
چگونه و به چه دلایل در طر...
انجمن: آموزش
آخرین ارسال توسط: sitecode
1396/1/3، 02:06 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
آیا تفاوت خاصی بین طراحی ...
انجمن: آموزش
آخرین ارسال توسط: sitecup
1396/1/3، 01:35 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
انکر تکست چیست؟
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین ارسال توسط: azade1992
1396/1/2، 10:50 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 15
طراحی سایت ریسپانسیو
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین ارسال توسط: sitecode
1396/1/1، 10:59 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 21

 
  الگوریتم های گوگل
ارسال کننده: eh3an2010 - دیروز، 04:26 عصر - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون پاسخ

الگوریتم های گوگل

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، الگوریتم های گوگل

موتور جستجوی گوگل برای آن که بتواند نتایج جستجو را به بهترین شکل ممکن به کاربر نشان دهد از الگوریتم های مختلفی استفاده می کند، کسانی که در حوزه سئو و بهینه سازی در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید فعالیت دارند لازم است نحوه کار الگوریتم آشنا باشند.

الگوریتم گوگل پنگوئن

این الگوریتم وظیفه شناسایی کردن لینک های اسپم و سایت های که برای بهبود رتبه خود بک لینک تهیه میکنند به عهده دارد.سایت هایی که تعداد لینک ورودری آن ها بیشتر از سایت های دیگر باشد گوگل آن ها را در رتبه های بالاتر جستجو قرار می دهد. این موضوع باعث شده افرادی سودجو با خرید بلک لینک این عمل را انجام بدهد. این الگوریتم وظیفه دارد این سایت ها را شناسایی کند، هم وب سایت لینک دهنده و هم وب سایت لینک گذارنده را جریمه و از لیست جستجو حذف نماید.

الگوریتم گوگل پاندا

نحوه کار این الگوریتم درلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، الگوریتم های گوگل به این صورت است که محتوای نامناسب سایت ها را بررسی می کند و سایت هایی که مطالب کپی شده و یا با کیفیت پایین می باشد را از لیست جستجو حذف کند و سایت های با کیفیت بالاتر را جایگزین آن ها می کند. این الگوریتم به طور مکرر مطالب تازه را بررسی و سایت هایی که خودشان مطلب منتشر کرده اند را به آن ها امتیاز می دهد.

الگوریتم مرغ مگس خوار

این الگوریتم وظیفه دارد کلماتی که کاربر برای جستجو وارد کرده را بررسی و تجزیه و تحلیل کند تا گوگل بتواند نتایج مناسبت تری را به کاربر نمایش دهد. این الگوریتم تأثیری در رتبه سایت ندارد بلکه صرفاً جهت کلماتی که کاربر جستجو می کند را بررسی می کند و بهترین نتیجه را نشان می دهد.

الگوریتم گوگل کبوتر

مهم ترین الگوریتم گوگل را می توان الگوریتم کبوتر در طراحی وب سایت نام برد، این الگوریتم به این صورت کار می کند که اطلاعات وب سایت ها را در داخل قفس هایی به همراه تعدادی کبوتر قرار می دهد که به بررسی محتوای وب سایت ها و کلمات کلیدی آن ها می پردازد. هر بار که مطلبی مناسب با کلمه کلیدی پیدا کنند یک بار به آن نوک می زنند، سایت هایی که نوک بیشتر خورده باشند در صدر نتایج گوگل نشان داده می شوند.

این الگوریتم در محلی کردن جستجو هم نقش دارد، به طوری که هر کاربر در منطقه ای یک کلمه کلیدی به طور مثال فروشگاه، ابزار فروشی جستجو کند بر اساس محل کاربر نتایج را نشان می دهد.

الگوریتم گوگل  Page Layout

این الگوریتم در طراحی سایت  وظیفه دارد وب سایت هایی که تبلیغات آزار دهنده مانند (تبلیغات پاپ آپ،فلش، بین پست) دارند را شناسایی و جریمه می کند.

الگوریتم گوگل Page Authority

وظیفه این الگوریتم به صورتی است که فاکتورهای مختلفی از سایت مانند کیفیت محتوا، تعداد بازدید کننده ها، مدت زمانی که کاربران در سایت می گذرانند، لینک ورودی از سایت های دیگر، قدرت صفحه را بررسی می کند و در نتایج گوگل تأثیر گذار است. نحوه کار این الگوریتم مشابه پیج رنک گوگل می باشد.

الگوریتم گوگل Mobilegeddon

این الگوریتم گوگل  که به تازگی از سوی گوگل معرفی شده است، نحوه کار به صورتی است که سایت هایی که به خوبی در دستگاه های موبایل و تبلت نشان داده نمی شوند به تدریج از نتایج گوگل حذف می کند. یکی از راه هایی که سایت را برای موبایل و تبلت طراحی سایت کنید استفاده از فریم ورک هایی مانند Bootstrap , foundation و… استفاده کرد.

الگوریتم گوگل  گورخر

این الگوریتم وب سایت های فروشگاهی را بررسی می کند و آن ها را کیفیت سنجی می کند، سایت هایی که تقلبی بوده و کیفیت مطلوبی ندارد از لیست جستجو حذف می کند. این الگوریتم به تخفیف، نوع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، واکنش گرا بودن سایت (Responsive)، کوپن خرید، مقایسه محصولات، وجود قیمت روی محصول و … توجه بسیار زیادی دارد. های گوگل

چاپ این مطلب

  دستگاه بارکد خوان
ارسال کننده: hypergymco - دیروز، 02:17 عصر - انجمن: معرفی سایت های جالب - بدون پاسخ

دستگاه بارکد خوان یا بارکد اسکنر یک دستگاه الکترونیکی است که توانایی رمز گشایی بارکد ها را به عهده دارد و اطلاعات را از طریق کابل usb ، rs232 و وایرلس به سیستم دریافت کننده انتقال دهد تا فرایند ذخیره و پردازش اطلاعات صورت گیرد ، بارکد خوان جهت ترجمه ی بارکد مجهز به منبع نور ، لیز ، حسگر نوری است و بعد از اسکن بارکد امواج نوری را به الکتریکی تبدیل می نماید ، تقریبا تمام دستگاه های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  دارای مدارات رسیور ( تجزیه تحلیل داده های قرائت شده ) به همراه پورت خروجی اسکنر هستند ، مکانیسم اسکن بارکد در هر دستگاهی متفاوت است . 

انواع بارکد خوان 

دستگاه بارکد خوان قلمی : دارای دیود های حساس به نور می باشند که کنار یکدیگر در نوک قلم تعبیه شده اند ، برای خواندن یک بارکد میله ای فرد باید چند لحظه قلم رو مقابل بارکد بگیرد ، دیود های حساس به نور عرض بارکد و فاصله ی میله های بارکد را می خواند سرعت جذب نور در رنگ سفید و مشکی متفاوت است ، بنا براین هنگامی که نور بر روی بارکد می تابد ، میله های مشکی ، نور بیشتری را نسبت به سفید جذب می کنند بدین ترتیب اسکن توسط دستگاه انجام می گیرد . 

دستگاه بارکد خوان لیزری : پرتوهای لیزری را توسط موتور به عنوان منبع نور بر روی بارکد ساطع می نماید به علاوه در پشت پنجره ی بارکد خوان لیزری آینه تعبیه شده که از طریق بازتاب نور توسط آینه بر روی بارکد و میزان نور جذب شده توسط خطوط مشکی و سفید قرائت بارکد صورت می گیرد .بارکد خوان های ccd : صد سنسور ( led ) نوری کوچک در یک ردیف کنار هم قرار دارند و هر سنسور شدت نور را بلافاصله اندازه گیری می کند ، تفاوت این بارکد اسکنر سنسور دار با بارکد اسکنر لیزری در اندازه نوری است که از یک فرکانس خاص نشات گرفته و از اسکنر منعکس می شود . 

دستگاه بارکد خوان دو بعدی : یک نوع جدید تر از بارکد خوان ، با استفاده از سنسور دوربین و تکنیک های پردازش جدید تصویر بارکد را رمز گشایی می کند ، اسکن بارکد با استفاده از تکنولوژی ccd مانند این است که به جای داشتن یک ردیف حسگر ، 100 ها حسگر در زوایای مختلف داشته باشید و با ادغام تصاویر یک بارکد QR را اسکن می نماید هر قدر وضوح سنسور بالاتر باشد بارکد سریعتر اسکن می شود . 

بارکد اسکنر چند وجهی : مجموعه ای از خطوط اسکن به صورت مستقیم یا منحنی با جهات مختلف در یک غالب است ، این اسکنر ها به جای استفاده از یک خط لیزر از تعداد بی شماری خط لیزر استفاده می نمایند به همین دلیل با دقت بالایی بارکد اسکن می شود ، بارکد خوان چند وجهی با انتشار پرتوی لیزری در جهات مختلف اجازه می دهد بارکد در زوایای مختلف خوانده شود در اکثر مدل های بارکد خوان چند وجهی چند آینه ثابت برای اسکن الگو اسکن پیچیده قرار گرفته است این دستگاه های بارکد خوان چند وجهی بیشتر در فروشگاه ها و به صورت رو میزی کنار نوار نقاله نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند این بارکد خوان ها دارای عملکرد بهتری جهت خواندن بارکد های چروکیده یا حتی پاره می باشد . 

بارکد خوان گوشی موبایل ، ایده آل برای اسکن بعضی از فورمت های رایج بارکد می باشد ، بارکد های QR با دو بعدی برای تلفن همراه بهینه سازی شده و همچنین کد های ماتریسی توسط گوشی به راحتی خوانده می شود .

چاپ این مطلب

  لیبل پرینتر دستی
ارسال کننده: hypergymco - دیروز، 02:12 عصر - انجمن: معرفی سایت های جالب - بدون پاسخ

لیبل پرینتر دستی دارای انواع مختلفی است که هر کدام با محدودیت ها و قابلیت های خاصی طراحی و ساخته شده اند و کاربر به راحتی می تواند با لیبل زن دستی عملیات لیبل دار نمودن کالا را انجام نماید . 

لیبل پرینتر دستی مکانیکی ، یکی از انواع لیبل پرینتر های دستی ، لیبل پرینتر مکانیکی است ، دستگاه دارای ابعاد کوچکی است که به راحتی قابل حمل و استفاده توسط افراد مختلف حتی کودکان است ، این مدل از لیبل پرینترها نیازی به نیروی برق ندارند و کاملا به صورت دستی کار می کنند ، به این نحو که شما به صورت دستی با استفاده از کیبورد مکانیکی لیبل پرینتر ، حروف مورد نظر خود را تایپ می کنید و از طرف دیگر چاپگر مکانیکی لیبل پرینتر با استفاده از جوهر مخصوص ، نوشته را روی کاغذ لیبل چاپ می کند ، قاعدتا تنوع در انواع فونت و اندازه چاپ و همچنین تنوع رنگ در این لیبل پرینتر بسیار کم است ، یک خطی بودن چاپ و تک زبان بودن از محدودیت های لیبل پرینتر است ، عرض کاغذ لیبل غالبا کمتر از یک سانت است ، قیمت لیبل پرینتر هم برای افراد معمولی مناسب است . 

استفاده از لیبل پرینتر مکانیکی علاوه بر اینکه نیازی به تخصص خاصی ندارد ، بسیار لذت بخش است و می تواند در نظم بخشیدن به وسایل اتاق ، کتابخانه شخصی و آشپزخانه بسیار مفید باشد . 

لیبل پرینتر دستی دیجیتال استقبال خوب و افزایش استفاده از لیبل زن دستی در مراکز بایگانی و فروشگاه های کوچک نیاز به ارتقای امکانات لیبل پرینتر دستی ، موجب شد تا شرکت های تولید کننده لیبل زن به فکر افزودن امکانات جدید به لیبل پرینتر و پیشرفته تر کردن امکانات آن ها بیافتند ، به همین منظور لیبل پرینتر دستی دیجیتال طراحی و تولید شد . 

لیبل پرینتر دستی دیجیتال محدودیت های لیبل پرینتر مکانیکی را تقریبا از بین برده است و امکانات مختلفی برای چاپ لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به افراد می دهد ، چاپ  بیشتر از یک خط ، پشتیبانی از فونت های مختلف ، داشتن صفحه نمایش و امکان اصلاح نوشته و در برخی از مدل ها امکان اتصال به سیستم عامل مختلف از ویژگی های دستگاه پرینتر لیبل جدید می باشد ، لیبل پرینتر دستی دیجیتال نیز برای دو هدف مصارف شخصی و مصارف حرفه ای تر ساخته شده اند .

چاپ این مطلب

  تجلی هنر و زیبایی در هتل های مشهد
ارسال کننده: sogolee32 - دیروز، 01:59 عصر - انجمن: مطالب متفرقه - بدون پاسخ

سلام و روز به خیر
عید رو به همه دوستان خوبم تبریک میگم و امیدوارم سال پیش رو برای همه دوستان سرشار از خوبی باشه و لذت سرشار. منم امروز می خواستم در مورد هتل های زیبای مشهد مقدس براتون مطلب بزارم و هتل های این شهر رو براتون معرفی کنم امیدوارم که این مطلب براتون جالب باشه و از خواندنش لذت ببرید.
مشهد از جمله شهرهای مذهبی و بسیار مهم کشورمان است که همواره جزء محبوب ترین شهرهای ایران به لحاظ گردشگری نیز بشمار می رفته است؛ بی شک اصلی ترین دلیل این محبوبیت هم وجود بارگاه نازنین امام هشتم شیعیان، اما رضا(ع) در این شهر است که موجب شده همه ساله در ایام مختلف سال میلیون ها نفر از سراسر کشور برای زیارت این امام بزرگوار راهی مشهد مقدس شوند.
[تصویر: mashhad-hotels.jpg]هتل های مشهد مقدس
مهمانسراها و هتل های ۲ الی ۵ ستاره متعددی در نقاط مختلف مشهد وجود دارند که می توانید با توجه به شرایط خود در هر یک از آنها اقامت نمایید. در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خواهیم پرداخت.
[تصویر: mashhad-2.jpg]بارگاه امام رضا(ع)
هتل قصر طلایی
همانطور که حتما می دانید، قصر طلایی مجلل ترین هتل در سراسر کشور می باشد که در شهریور ماه سال ۱۳۸۹ افتتاح گردیده است.
تل قصر طلایی
این هتل با بهره گیری از کادری مجرب به همراه ارائه بهترین و بی نظیرترین سرویس ها و امکانات رفاهی، توانسته همواره رضایت خاطر تمامی میهمانان خود را به همراه داشته باشد.
هتل قصر طلایی
از مهمترین امکانات و خدمات منحصر به فرد هتل قصر طلایی باید مواردی چون تورهای سیاحتی درون شهری، صندوق امانات، ماهواره، تاکسی سرویسف پارکینگ سرپروشیده ویژه میهمانان و مسافران، پیشرفته ترین سیستم های صوتی و تصویری، استخر نمک، پزشک و… را نام برد.
[تصویر: Ghasr-Talaee-International-Hotel-3-1.jpg]هتل قصر طلایی
هتل پارس
هتل پارس مشهد از دیگر هتل های ۵ ستاره و لوکس مشهد می باشد که در سال ۱۳۸۲ مورد بهره برداری قرار گرفته و البته ۶ سال بعد نیز مجددا برای اجرای فاز دوم به بهره برداری رسیده است. در سال ۱۳۹۰ لابی هتل پارس مجهز به سقفی شیشه ای شد که نمای بسیار زیبایی را به هتل بخشید و بسیار هم مورد توجه مسافران قرار گرفت.
هتل پارس
هتل پارس دارای ۵ طبقه و شامل ۲۲۷ اتاق می باشد که با برخورداری از مجهزترین امکانات همراه با کادری مجرب و خوش برخورد به ارائه سرویس به میهمانان خود می پردازد.
[تصویر: Pars-Hotel-2.jpg]هتل پارس
دریاچه مصنوعی، چایخانه سنتی، رستوران، چندین تالار، پارک بازی و… از جمله دیگر امکانات این هتل می باشد.
هتل درویشی
هتل درویشی را باید یکی از لوکس ترین و البته پر درآمدترین لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نامید که همواره از آن بعنوان زیباترین هتل در شرق کشور نام برده می شود.
[تصویر: Darvishi-Hotel-3.jpg]هتل درویشی
سبک طراحی داخلی و معماری هتل درویشی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این هتل بین المللی است چراکه در طراحی این هتل از ۸ ملیت گوناگون جهان استفاده شده که از این حیث بسیار جالب توجه می باشد.
[تصویر: Darvishi-Hotel-2.jpg]هتل درویشی
بعلاوه از دیگر نکات بارز این هتل باید به سالن چندمنظوره آن اشاره کرد که در حقیقت اولین سالن چندمنظوره در کل کشور می باشد. هتل مجلل درویشی شامل ۲۲ طبقه به هماه ۲۲۳ اتاق است؛ شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید این اتاق ها در ۲۳ نوع گوناگون با سرویس ها و امکانات رفاهی متفاوت در اختیار میهمانان قرار می گیرند.
[تصویر: Darvishi-Hotel-1.jpg]هتل درویشی
هتل هما(۲) مشهد
هتل هما(۲) مشهد یکی از اولین هتل های ۵ ستاره در این شهر محسوب می شود که با سابقه ای در حدود ۴۰ سال همواره بعنوان یکی از برترین هتل ها در سراسر مشهد مقدس شناخته می شود. این هتل ۹ طبقه ای دارای ۲۰۷ اتاق با امکانات و خدمات رفاهی بسیار مطلوبی است.
[تصویر: Homa-2-Hotel-2.jpg]هتل هما(۲) مشهد
نزدیک بودن هتل هما به چندین جاذبه گردشگری و دیدنی مشهد مقدس از جمله دیگر ویژگی های بسیار مهم این هتل است که باعث شده رفت‌و‌آمد مسافران برای بازدید از این جاذبه ها در کمترین زمان ممکن و به راحتی هرچه تمام تر صورت گیرد.
[تصویر: Homa-2-Hotel-1.jpg]هتل هما(۲) مشهد
شما می توانید برای رزرو هر یک از هتل های مشهد، به سامانه سفرمی مراجعه کنید و از تخفیف های جشنواره ای و فصلی این سامانه نیز بهره مند شوید. سفرمی یکی از بزرگترین سامانه های اینترنتی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و خرید بلیط هواپیما در کشور است.
هتل پارسیس
هتل پارسیس با برخورداری از ۱۱۲ اتاق بسیار مجهز و ایده آل که در ۸ طبقه قرار گرفته اند، همراه با سرویس ها و امکانات منحصر به فرد خود همیشه بعنوان یکی از بهترین هتل های لوکس موجود در مشهد برای اقامتی ماندگار و دلنشین معرفی شده اند. هتل پارسیس در مجموع دارای ۱۲ طبقه(بعلاوه ۴ طبقه منفی) می باشد.
هتل پارسیس
صندوق امانات، سونا، کافی شاپ، خشک شویی، سالن کنفرانس و… از جمله دیگر امکانات و خدمات رفاهی این هتل می باشند.
[تصویر: Parsis-Hotel-2.jpg]هتل پارسیس
منبع:
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  راهنمای سئو گوگل
ارسال کننده: as2017 - 1396/1/4، 05:32 عصر - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون پاسخ

به راهنمای سئو گوگل خوش آمدید، راهنمای همه منظوره و کامل برای رتبه بندی و رقابت برای موتورهای جستجو.
سئو چیست؟ سئو به بهینه سازی برای موتورهای جستجو اشاره دارد، یا راحت کردن سایت برای موتور های جستجو برای پیدا کردن سایت شما.
بنابراین چگونه محتوای سایت خودتان را برای گوگل بهینه سازی می کنید؟ بگذارید تا پارسایا برای شما توضیح دهد!

 • جستجوی کلیدواژه ها
 • ساخت لینک و محتوای با ارزش
 • راهنمای سئو پیشرفته
مبانی جستجوگرهای گوگل: کلیدواژه ها
به طور ایده آل بهتر است قبل از تولید محتوا درباره کلیدواژه ها تحقیق کنید. در این صورت بهتر می توانید روی محتوای خودتان تمرکز دانشته باشید. بهتره از کلمات کلیدی طولانی تر و ترکیبی استفاده کنید.
 • مقاله کلیدواژه را در سایت worldstream  بخوانید
 • مقاله صفحه اول گوگل و افزایش ترافیک سایت را در پارسایا بخوانید
 • مقاله آیا به سئو نیاز دارید را بخوانید
راهنمای گوگل 101: راهنمای بهینه سازی در صفحه
بعد از اینکه راهنمای کلمه های کلیدی گوگل را کامل کردید و یک لیست کاملی از کلمات کلیدی داشتید، وقت نوشتنه! اصلی ترین کلمات کلیدی تان را در این جاها قرار دهید:

[تصویر: 1454148602-google-seo-guide.jpg] • بدنه نوشته: کلمات را مدام و پشت سر هم تکرار نکنین و از کلمات بهترین و بروزترین و... استفاده کنید
 • عنوان:  برای عنوان های مقاله صفحه اول گوگل و افزایش ترافیک در آن را مطالعه کنید
 • زیر عنوان: مانند H1 که از اهمیت زیادی برخوردارند
کار شما به همین جا ختم نمی شود! یادتان نرود که کلمات کلیدی را در این قسمت ها وارد کنید:
 • عنوان ها META: این عنوان ها در نتیجه گوگل ظاهر می شوند
 • توصیف ها description : توصیفات در زیر لینک های گوگل نمایش داده می شوند. یک توصیفی بنویسید که شامل کلمات کلیدی شما هستند
 • نام تصاویر/برچسب های Alt : در ابتدا بدانید، تصاویر در گوگل نمایش داده می شوند و همچنین برای خوانندگان بسیار جالب هستند. و گوگل نیز به آن ها علاقه دارد. کلمات کلیدی را در نام تصویر بکار ببرید برای مثال(google-search-engines-optimization.jpg)
راهنمای گوگل برای تولید لینک ها و محتوای با ارزش
افزایش دیده شدن و بهینه شدن محتوا با قرار دادن آن ها در شبکه های اجتماعی و لینک دادن به سایتتان بیشتر می شود. یادتان باشد لینک های داخلی و خارجی درون متنتان به کار ببرید.

منبع : شرکتلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید پارسایا

چاپ این مطلب

  آموزش بهینه سازی (seo)
ارسال کننده: sitecode - 1396/1/3، 02:11 عصر - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

آموزش بهینه سازی (seo) ، موضوعی است که در مقاله ی امروز قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم لذا اگر نیاز به آموزش بهینه سازی دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .
منظور از سئو یک وب سایت در واقع این است که با استفاده از راهکار های گوناگون به موتور های جستجو برای دستیابی به وب سایت های مرتبط با نتایج به دست آمده کمک نمود . بسیاری از افراد باور های اشتباهی درباره ی سئو و بهینه سازی وب سایت دارند . آن ها بر این باورند که بهینه سازی یک وب سایت به معنای فریب دادن موتور های جستجو گر با استفاده از روش های غیر اخلاقی می باشد . این در حالی است که سئو وب سایت در اصل بهبود بخشیدن به رتبه ی وب سایت در نتایج موتور های جستجوگر از طریق همکاری با موتور های جستجو می باشد .
اهداف بهینه سازی وب سایت :
به طور کلی می توان اهداف سئو و بهینه سازی یک وب سایت را به صورت زیر دسته بندی کرد :
افزایش میزان بازدید از وب سایت
بالا بردن ترافیک وب سایت
بهبود بخشیدن به رتبه ی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در نتایج موتور های جستجوگر
موفقیت در حوزه ی تبلیغات
سئو یا بهینه سازی وب سایت به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود ، سئو درونی یا on page و سئو بیرونی یا off page .
سئو دورنی :
سئو درونی با هر آن چه که طراح وب بر روی وب سایت قرار می دهد دارای ارتباطی مستقیم می باشد . به بیان ساده تر سئو on page کنترل صحیحی بر روی تمامی کاراکتر هایی که توسط مدیران وب سایت و ... درون لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید جای می گیرد ، خواهد داشت . به طور مثال شیوه ی کد نویسی و محتوای وب سایت جزء این موارد می باشند .
سئو بیرونی :
اگر بخواهیم به زبان ساده سئو off page را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم می توانیم بگوییم سئو بیرونی به هر آنچه که در وب سایت های دیگر از وب سایت و لینک های طراحی سایت تان تبلیغ نموده اید اطلاق می شود همانند وبلاگ ها ، رسانه های اجتماعی ، مقالات و ویدئو ها .

چاپ این مطلب

  چگونه و به چه دلایل در طراحی سایت فروشگاهی مجوز می گیرند
ارسال کننده: sitecode - 1396/1/3، 02:06 عصر - انجمن: آموزش - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شویدچگونه و به چه دلایل در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید فروشگاهی مجوز می گیرند : عموما امروزه با این موضوع مواجه می شویم که فروشگاه های اینترنتی رسمی درآمد بالاتری را نسبت به فروشگاه های موجود در بازارها پاساژها دارند. دلیل آن هم زمان کم مردم برای خرید و گشت و گذار در مراکز خرید است و از این طریق می توانند به راحتی در منزل خود استراحت کنند و خرید خود را انجام دهند.
در گذشته چون اعتماد به چنین فروشگاه هایی وجود نداشت افراد کمتری از طریق اینترنت خرید می کردند اما امروزه برای فعالیت در این زمینه افراد در زمانلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید باید به دنبال گرفتن مجوز های آن که نماد الکترونیکی یا ای نماد نام دارد باشند. این نماد یک تاییده و مجوزی از طرف مرکز توسعه و تجارت کشور که زیر مجموعه و وابسته به وزارت صنعت, معدن و تجارت است صادر می شود و فروشگاه اینترنتی که این نماد را داشته باشد مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند.


نماد الکترونیکی چگونه است؟

تمامی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید های فروشگاهی باید این نماد را داشته باشند تا در صورت رخ دادن اشتباهی از جانب سایت ها بتوان از این طریق به طور قانونی پیگیر شد. دو نوع نماد دائم داریم, یکی تک ستاره و دیگری دو ستاره.در تک ستاره تمام معیارها بررسی میشود و در دو ستاره هم همین شکل است اما در دو ستاره مرحله ای اضافه با نام گواهی امنیت SSL وجود دارد که باید آن را هم دریافت کنید تا به شم انماد دو ستاره بدهند.برای دریافت آن هم می توانید به سایت نماد اعتماد مراجعه کنید و درخواست خود را اعلام کنید.


فکر می کنید که چرا فروشگاه های اینترنتی به کندی پیشرفت می کنند؟

در گذشته طراحی سایت های فروشگاهی به سادگی پیش می رفت و کمتر به فکر گرفتن نماد ها بودند. اما به دلیل معتبر نبود این فروشگاه ها و تعداد زیاد آنها مشخص نبود که کدامک به دیگری برتری دارند و کاربران از خرید خود پشیمان می شدند. صاحبان فروشگاه ها نیز برای سخت و کند پیشرفتن مراحل دریافت نماد از گرفتن آن پشیمان می شدند. اما به مرور با گسترش فروشگاه های دارای نماد اعتماد ها افزایش یافت و کمی پیشرفت کرد.

چاپ این مطلب

  آیا تفاوت خاصی بین طراحی سایت بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز وجوددارد؟
ارسال کننده: sitecup - 1396/1/3، 01:35 صبح - انجمن: آموزش - بدون پاسخ

 

آیا تفاوت خاصی بین طراحی سایت بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز وجوددارد؟


آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که در انجام 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  بر روی سرور های لینوکس و ویندوز تفاوتی وجود دارد یا نه؟! لینوکس و ویندوز دو سیستم عامل متفاوتی هستند که در میان دیگر سیستم ها عامل موجود پر طرفدارتر اند.
لینوکس و ویندوز نسخه های ویژه ای برای سرور محسوب می شوند و از یکسری مشخصات ویژه و خاص پشتیبانی می کنند.

سرور ویندوز چه مشخصاتی دارد؟

سرور های ویندوز یکسری مشخصات خاصی را دارا می باشند. سرور های ویندوز برای 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  هایی که بر پایه زبان های برنامه نویسی asp, asp.net کد نویسی میشوند پشتیبانی می شود.این فقط سرور های ویندوز است که از زبان های asp و asp.nett پشتیبانی می کند که شرکت مایکروسافت صاحب امتیاز این نوع از برنامه نویسی است.زبان php نیز در برخی از سرورهای ویندوز قابل اجراست.اما بخاطر دستور های متفاوت در سرور ویندوز نسبت به لینوکس در برخی موارد به مشکل می خورد. در طراحی سایت با استفاده از برنامه نویسی  asp به دلیل بارگزاری آن بر روس ویندوز از بانک اطلاعاتی SQLserver اسفاده می شود.برای ویندوز چندین کنترل پنل وجود دارد.

مشخصات سرور های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینوکس چیست؟

سرور های لینوکسی نسبت به سرورهای ویندوز مشخصات خاص و متفاوت خود را دارند.این سرورهای از طراحی سایت های با زبان برنامه نویسی asp پشتیبانی نمی کنند. سرور های لینوکس از زبان های CGI , php و python پشتیبانی می کند.در طراحی سایت با زبان phpp بر روی سرور های لینوکسی از بانک اطلاعاتی MySQL استفاده می شود. در لینوکس کنترل پنلی وجود دارد که با نام cPanell  آن را می شناسید که کاربری ساده ای داردو نیار به یادگیری نحوه ی کار با آن را نداریدو می توانید خیلی ساده با چند کلیک در یک محیط ساده ی گرافیکی بر روی سایت خود مدیریت کنید اما این را در نظر داشته باشید که cPanel نسبت به دیگر کنترل پنل ها گران تر است. 
از نظر امنیتی در این دو سرور تفاوتی وجود ندارد.فقط کافی است که یکسری موارد را رعایت کنید. این را در نظر داشته باشیدکه میزبانی خود را از شرکتی معتبر دریافت کنید.

چاپ این مطلب

  انکر تکست چیست؟
ارسال کننده: azade1992 - 1396/1/2، 10:50 عصر - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید انچر تکست (anchor text) لنگر لینک و به عبارتی کلمه یا عارتی است که روی آن لینک می خورد و در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید اهمیت زیادی دارد. در نظر گرفتن انکر تکست باید اصولی باشد و هر لینکی که به یک صفحه می شود نباید با کلمات و عبارت متفاوت و ضد و نقیض باشد.

توضیحات کامل انکر تکست (متن لینک) را می توانید در ویکی پدیا هم بخوانید. در بحث سئو سایت، معمولا هر یک از صفحات سایت اهدافی در گوگل دارند و می خواهند با محصول یا کالایی در گوگل به کاربران نشان داده شوند. در نظر گرفتن بهینه انکر تکست، تاثیر خوبی در بالا آمدن سایت در گوگل دارد. به عبارتی این مفهوم، یکی از اصول مهم در سئو سایت خارج از سایت (off-site) و در حیطه بک لینک است. سئو سایت کمچانی برای شما پیشنهادی دارد. بهتر است تمام لینک های صفحه اول و صفحات جانبی خود را با انکر تکست عنوان هر صفحه در نظر بگیرید و در لینک سازی های خارجی، از انکر تکست های کلی تر استفاده کنید. این کار برای گوگل طبیعی تر به نظر می رسد.همجنین می توانید از آدرس وب سایت و صفحه برای این منظور استفاده کنید، اما هیچگاه از عباراتی همچون "اینجا را کلیک کنید" و "ادامه مطلب" استفاده نکنید. چرا که گوگل آن را می خواند و انتظار دارد که انکر تکست، با محتوای صفحه مقصد همخوانی داشته باشد.
انکر تکست برای چیست؟
انکر تکست علاوه بر اینکه نقش پررنگی در بهبود رتبه سایت و صفحات مختلف دارد، بلکه به کاربر کمک می کند که به کجا می خواهد برود. فرض کنید ما در یکی از مطالب خود بخواهیم یکی از مطالب مفید و مرتبط دددیگر را به شما معرفی کنیم. تصور کنید میان مطالب لینک:

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

را بگذاریم. در این صورت نه تنها ظاهر وبسایت به هم می ریزد، بلکه برای کاربر نیز خیلی خوشایند نیست. از طرفی کاربر نمی داند که این صفحه در چه موردی است. اما اگر به جای آن از انکر تکست لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده کنیم این مورد برای کاربر واضح می شود.
استفاده از انکر تسکت نباید از حد مجاز فراتر رود. هنگام بک لینک گذاشتن برای سایت، اگر انکر تسکت های شما، تماما با یک کلمه و به یک صفحه از سایتتان باشدف به احتمال قوی پنالتی خواهید شد. با توجه به اصول و ققوانین آن خواهید توانست در سئو سایت موفق شوید.

چاپ این مطلب

  طراحی سایت ریسپانسیو
ارسال کننده: sitecode - 1396/1/1، 10:59 صبح - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ریسپانسیو یا واکنش گرا در واقع نوعی از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است که به منظور نمایش مناسب تمامی صفحات موجود در طراحی سایت در دستگاه های هوشمند نظیر تبلت ها و تلفن های همراه مورد استفاده قرار می گیرند . یک وب سایت ریسپانسیو متشکل از لایه های انعطاف پذیر می باشد و این انعطاف بر روی تمامی کاراکتر های وب سایت نظیر عکس ها ، متن ها و محتوای سایت اعمال می گردد .
مزیت های طراحی سایت ریسپانسیو :
در ادامه ی مقاله چندین مورد از مزیت های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید واکنش گرا را برای شما در نظر گرفته ایم .
کاهش هزینه ها :
در سال های گذشته کسب و کار های بزرگ و قدرتمند مجبور بودند به علت ورود دستگاه های هوشمند جدید به بازار ، برای هر یک از آن ها یک طراحی سایت جداگانه انجام دهند . یعنی برای هر یک از دستگاه های هوشند نیازمند یک طراحی سایت و پرداخت هزینه ای جداگانه می بوده اند . نا گفته نماند در این روش مدیریت محتوا امری دشوار به حساب می آمد اما امروزه با طراحی سایت ریسپانسیو در عین پرداخت هزینه ی طراحی یک وب سایت ، سایت شما با تمامی دستگاه های هوشمند سازگاری خواهد داشت .
پیروزی در بازار رقابت :
از آن جایی که این نوع از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، از مدرن ترین روش ها در حوزه ی طراحی وب می باشد ، می توانید با بهره مندی از ویژگی های آن از رقبای خود پیشی بگیرید و طراحی سایت تان را حرفه ای نشان دهید .
افزایش ترافیک سایت :
پس از تحقیقات به عمل آمده کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که بالغ بر 40 % از کاربران برای جستجو و گشت و گذار در اینترنت از تلفن های هوشمند استفاده می کنند . از این رو اهمیت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ریسپانسیو مشخص می شود . در واقع به دلیل وجود انعطاف در طراحی سایت واکنش گرا ، دسترسی کاربران به محتوای وب سایت آسان تر خواهد بود و این امر جلب رضایت کاربران را به همراه خواهد داشت .
تاثیر طراحی سایت ریسپانسیو در سئو سایت :
اگر جایگاه وب سایت تان در نتایج موتور های جستجو گر برای شما مهم می باشد این نکته را به خاطر بسپارید که برای موتور های جستجوگر ریسپانسیو بودن یک وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تاکید زیادی بر تاثیر آن بر سئو وب سایت شده است .

چاپ این مطلب