برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 4,312
» آخرین عضو: aminmasaleh
» موضوعات انجمن: 10,586
» ارسال‌های انجمن: 18,856

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
goqzcj When you set up a ...
انجمن: انتقادات و پیشنهادات
آخرین ارسال توسط: Glennlob
8 دقیقه‌ی پیش
» پاسخ: 109
» بازدید: 1,050
بازی های ایرانی
انجمن: معرفی بازی های کامپیوتری و موبایل
آخرین ارسال توسط: aminmasaleh
23 دقیقه‌ی پیش
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
روش های چاپ دیجیتال چیست؟
انجمن: مطالب متفرقه
آخرین ارسال توسط: Glennlob
29 دقیقه‌ی پیش
» پاسخ: 4,348
» بازدید: 89,898
مشکلات حین ارتودنسی
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: ronaksherafati
دیروز، 01:46 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 9
سیستم اعلام حریق
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: charming
دیروز، 01:19 عصر
» پاسخ: 2
» بازدید: 69
تور استانبول تابستان 98
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: ronaksherafati
دیروز، 01:09 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
مزایای طراحی سایت با سیست...
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: azadehsadeghi
دیروز، 12:12 عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
مجله شنیداری(دونوازی تمبک...
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: ronaksherafati
دیروز، 11:58 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 7
قیمت ساندویچ پانل
انجمن: بحث آزاد
آخرین ارسال توسط: ronaksherafati
دیروز، 11:16 صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 7
aypmwr survived in mint c...
انجمن: انتقادات و پیشنهادات
آخرین ارسال توسط: CharlesMet
دیروز، 04:25 صبح
» پاسخ: 21
» بازدید: 187

 
  بازی های ایرانی
ارسال کننده: aminmasaleh - 23 دقیقه‌ی پیش - انجمن: معرفی بازی های کامپیوتری و موبایل - بدون پاسخ

سلام . لطفا بیشتر روی بازی های ایرانی کار کنید تا قوی بشن و بتونن رقابت کنن.

    لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
    لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  مشکلات حین ارتودنسی
ارسال کننده: ronaksherafati - دیروز، 01:46 عصر - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

[تصویر: %D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%...%DB%8C.jpg]


مشکلات حین درمان ارتودنسی

کنده شدن براکت ها و بند ارتودنسی

در بخش قبل راجع به اصول نگهداری براکت ها و عوارض کنده شدن آنها اشاره شد. چنانچه براکتی جدا شود ناچارا می بایست تا زمان ملاقات بعدی شرایط را تحمل کنید. اگر براکت شکسته، موجب آزار شما می گردد، صرفا جهت خارج کردن براکت کنده شده می توانید به کلینیک مراجعه کنید. مراقبت از براکتها و کنده نشدن آنها، یکی از مهمترین اصول موفقیت درمان لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است.[تصویر: 6-3-2b.jpg]
شل شدن بندها


چنانچه بند روی دندانهای آسیای اول شما نصب گردیده، آنها را از جهت محکم بودن مرتب چک کنید. اگر بند ها شل شده باشند، این موضوع را حتما در اولین ملاقات خود یادآوری کنید. بند شل می تواند سبب پوسیدگی زودهنگام دندان آسیا گردد.


[تصویر: 6-3-3.jpg]بلند شدن سیم ها


یکی از مسائلی که بویژه در ماه های نخست پس از شروع درمان با آن روبرو خواهید شد، بلند شدن تدریجی سیم ها در قسمت انتهایی آنهاست که به دلیل حرکت دندانها و مرتب شدن تدریجی آنها اجتناب ناپذیر است. می توانید بلافاصله به کلینیک مراجعه کنید تا قطعه آزار دهنده سیم کوتاه گردد و در صورت عدم امکان مراجعه، استفاده از موم های مخصوص تا رسیدن وقت ملاقات بعدی کمک کننده است.


[تصویر: qwe_7416.jpg]


تغییر رنگ اورینگ (O-ring)

یکی از مسالئه منتظره، تغییر رنگ حلقه های دور براکت ها در فاصله بین ویزیت های ارتودنسی است. کش های شفاف اگر چه در روزهای اول جذابترند، لیکن به تدریج با جذب رنگیره های خوراکی های مختلف مثل چای، انواع سس های رنگی و … تغییر رنگ می دهند. چنانچه از این موضوع ناراحت هستید، می توانید از اورینگ های رنگی استفاده کنید که اگرچه بیشتر به چشم می آیند (که البته می تواند مطلوب باشد) لیکن تغییر رنگ کمتری تا جلسه آینده در آنها رخ می دهد.

[تصویر: 6-3-4.jpg]


خونریزی و تورم لثه ها

همانطور که قبلا گفته شده، چنانچه بعد از شروع درمان ارتودنسی لثه های شما حین تمیز کردن خونریزی داشته باشد، به کمک رعایت دقیق اصول بهداشتی گفته شده، پس از چند هفته خونریزی بر طرف می گردد.

بی توجهی در رعایت اصول بهداشتی به ویژه عدم استفاده دقیق، با حوصله و مرتب از نخ دندان، موجب تورم و التهاب لثه ها می گردد که علاوه بر ایجاد وقفه در روند درمان می تواند به جراحی لثه ختم گردد. این موضوع کاملا جدی است.


[تصویر: 6-3-5.jpg]


ایجاد لکه های سفید

یکی دیگر از عوارض نقص بهداشت دهانی آن است که به تدریج لکه هایی سفید که بیانگر شروع روند پوسیدگی است، اطراف براکت ها ایجاد می گردد. این لکه ها برگشت ناپذیر بوده و موجب می شوند پس از پایان درمان و برداشتن دستگاه ها علیرغم ردیف شدن دندان ها ظاهر ناخوشایندی ایجاد شود.

[تصویر: 6-3-6.jpg]


از دست دادن ملاقات ها


با توجه به آنکه نوبت های ملاقات بیماران از حدود یک ماه قبل تنظیم می گردد، چنانچه به هر علتی امکان مراجعه در وقت تعیین شده نداشته باشید امکان تعیین وقت جدید برای فاصله زمانی کوتاه بعدی متأسفانه امکان پذیر نیست. لذا برای دریافت نوبت ملاقات بعدی در ماه آینده شرایط مختلف تحصیلی و شغلی خود را حتی الامکان مدنظر قرار دهید تا نیاز به وقت ملاقات جدید نداشته باشید.


[تصویر: 6-3-7.jpg]


کندی پیشرفت درمان


احساس مشترکی که بین اکثر بیماران ارتودنسی وجود دارد آن است که به جز چند ماه ابتدایی که تغییرات دندان ها سریع و چشمگیر بوده است، ادامه درمان به کندی پیش می رود. واقعیت آن است که پس از فاز ردیف شدن اولیه دندان ها مراحل بعدی درمان که عمدتا شامل بسته شدن فضاهای حاصل از کشیدن و یا تغییرات مربوط به ریشه دندان ها در فکین است، آهسته تر صورت می گیرد و در عین حال خیلی به چشم غیر حرفه ای شما نمی آید. لطفا اندکی صبور باشید.

[تصویر: 6-3-8.jpg]


لقی دندان

مختصری لقی دندانها حین ارتودنسی کاملا منتظره است. چرا که حرکت دندانها مستلزم تحلیل استخوان اطراف آنهاست که این مسئله لقی مختصر دندانها را به همراه خواهد داشت. این لقی ظرف مدت ۳ تا ۴ ماه پس از برداشتن دستگاه های ارتودنسی بر طرف می گردد. چنانچه احساس کردید یک دندان خاص به شدت لق شده است موضوع را فورا با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  خود در میان بگذارید.


[تصویر: index_5240.jpg]

چاپ این مطلب

  تور استانبول تابستان 98
ارسال کننده: ronaksherafati - دیروز، 01:09 عصر - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

کشور ترکیه یکی از نزدیک ترین مقاصد گردشگران ایرانی برای مسافرت های خارجی می باشد. به همین منظور لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  تابستان 98 یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن اوقات فراغت در تابستان می باشد.

استانبول یکی از شهرهای تاریخی اما مدرنی می باشد که در ترکیه وجود دارد. هم چنین لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  نیز می تواند مقصد هر خانواده ای برای خرید و خوش گذرانی به حساب آید.


جذابیت های سفر با تور استانبول

کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول از نظر موقعیت جغرافیایی به گونه ای قرار گرفته است که قسمتی از آن در بخش آسیایی و قسمتی دیگر در بخش اروپایی واقع است.

این دو قسمت توسط پلی به نام بسفر به یکدیگر متصل اند که همین مکان نیز از جاذبه های گردشگری تور استانبول به شمار می رود.

در ادامه ی این مطلب سعی داریم تا شما را با تور استانبول تابستان 98 آشنا سازیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

 
 [تصویر: istanbul-summer98-min.jpg]

نکات قبل از سفر به استانبول

مواردی که قبل از سفر به هر شهر و کشوری می بایست در نظر داشته باشید، آب و هوای آن منطقه، رسم و رسومات، مشابهت های فرهنگی، سبک غذا، مراکز خرید و... می باشد. آشنایی با مواردی که ذکر شد می تواند سفر را برای شما لذتبخش تر و دل انگیزتر به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

 
بهترین زمان سفر با تور استانبول تابستان 98

استانبول از جمله شهرهای توریستی ترکیه می باشد که در هر فصل و هر زمانی گردشگران زیادی را به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که بدانید قیمت تور استانبول در فصل زمستان از دیگر مواقع سال، ارزان قیمت تر می باشد و افرادی که قصد مشاهده و خرید از مراکز خرید را دارند، عموما در این فصل به استانبول سفر می کنند.

اما مسئله ی مورد توجه، نزدیکی به مناطق ساحلی می باشد که باعث می شود حتی در فصول گرم سال نیز از تفریحات آبی لذت ببرید. پس بهترین زمان برای استفاده از امکانات ساحلی و تفریحات آبی، در فصل تابستان می باشد که بدین منظور تور استابول تابستان 98 را به شما پیشنهاد می دهیم.

 
[تصویر: istanbul-summer98-2-min.jpg]
 


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  همواره بر این است تا بهترین خدمات را با قیمتی مناسب برای رفاه حال مسافران ارائه دهد. بدین منظور خدماتی همچون موارد زیر را در پکیج خود شامل می شود:

•    رزرو و اقامت در بهترین هتل ها
•    تهیه بلیط پرواز رفت و برگشت
•    ترانسفر فرودگاهی
•    ارائه بیمه مسافرتی
•    راهنما و تور لیدر فارسی زبان
 
[تصویر: istanbul-summer98-3-min.jpg]
 

قیمت تور استانبول تابستان 98

همواره قیمت تورهای مسافرتی از جمله موارد تاثیر گذار در انتخاب مقصد سفر می باشد.

آزانس مسافرتی دلارام سیر با ارائه بهترین خدمات رفاهی و تفریحی سعی دراد تا تورهای مناسب با قیمت های مناسب را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

دلارام سیر دارای سابقه ای طولانی در برگزاری تورهای مسافرتی می باشد که بهترین ها را در سفر با تور استانبول در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاع از قیمت تور استانبول تابستان 98 با دلارام سیر در ارتباط باشید. (شماره تماس : 88347565)

هم چنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور دلخواه خود اعم از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  به صفحات مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

چاپ این مطلب

  مزایای طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس
ارسال کننده: azadehsadeghi - دیروز، 12:12 عصر - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

مزایای طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس

 
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
امروزه طراحی سایت با استقبال خوبی روبه شده است به طوری که هم بازار کار خوبی به وجود آورده و باعث اشتغال به کار افراد زیادی شده است. افراد زیادی نیز تمایل به طراحی سایت شخصی توسط خودشان دارند که وردپرس کار آن ها را ساده کرده است. از آنجایی که طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیاز به کد نویسی ندارد کاری آسان و اقتصادی می باشد و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیست.
وردپرس برای تازه کاران و افرادی تجربه طراحی سایت را ندارند بسیار کارآمد می باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از روش های آسان , سریع , ارزان و کاربردی برای طراحی سایت می باشد و این یکی از مزایای وردپرس می باشد که هر فردی حتی با دانش کم در حوزه طراحی سایت قابلیت طراحی سایت را پیدا می کند لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  که از بهترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.
 
[تصویر: 955.jpg]
 
بررسی مزایای طراحی سایت وردپرس:
 

 • به روز رسانی به موقع طراحی سایت

وردپرس هرساله به دست افرادی حرفه ای در حال به روز رسانی می باشد که به این به این معناست که با سیستمی به روز و شامل کمترین اشکالات نرم افزاری با اصطلاحا باگ می باشد. و نسخه های جدید آن نیز به صورت رایگان و خودکار در دسترس قرار دارد.


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ،[u]لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ،لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
[/u]
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید     لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید    لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ،  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ،  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  مجله شنیداری(دونوازی تمبک و سنتور)
ارسال کننده: ronaksherafati - دیروز، 11:58 صبح - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

[/url]دونوازی تمبک و سنتور توسط آقای احسان شریف فر و کیانا جلالی،در مجله شنیداری نیمسال دوم ۹۷ در آموزشگاه موسیقی سازنو که ۱۰اسفند برگزار گردید.

 
[تصویر: 3cbac4f4-114c-4d33-a5a9-25ebdbc88f17.jpg]
 مدرس سنتور: خانم منصوره کیان


تلفن تماس: ۰۲۶۳۲۵۵۷۵۵۸

چاپ این مطلب

  قیمت ساندویچ پانل
ارسال کننده: ronaksherafati - دیروز، 11:16 صبح - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

بررسی ساندویچ پانل و قیمت آن

قیمت ساندویچ پانل از مسائلی است که سعی داریم تا در این مقاله به بررسی آن و عوامل موثر در قیمت ساندویچ پانل بپردازیم.
لازم به ذکر است که بدانید عواملی چون، ابعاد ساندویچ پانل، نوع مواد و مصالح مصرفی در تولید ساندویچ پانل، نحوه ی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و یا حتی نوع ساندویچ پانل بر حسب شرایطی که سازه ی شما در آنجا قرار دارد در قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار خواهد بود که در ادامه به این مباحث می پردازیم.


ساندویچ پانل

همانطور که در مطالب قبل و در قسمت توضیحات مربوط به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برای شما خاطر نشان کردیم، ساختمان ها برای برخورداری از استحکام مناسب می بایست از مواد و مصالح مرغوب استفاده کنند.

سازه ها و ساختمان های محکم سبب القای حس امنیت برای ساکنین و مصرف کنندگان می شود و با خیال آسوده تر می توانند از آن استفاده کنند.

از جمله این مصالح می توان به ساندویچ پانل اشاره کرد که علی رغم اینکه بسیار سبک هستند اما بسیار مقاوم و مستحکم بوده و در  در انواع مختلفی ارائه شده اند. 

یکی از مزایای ساندویچ پانل در مقابل مصالح سنتی، قیمت ساندویچ پانل می باشد که در روند انتخاب و تصمیم گیری کارفرمایان و مدیران پروژه بسیار تاثیرگذار است.


مدیران پروژه می بایست با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را در پروژه ارائه دهند که این امر سبب می شود تا ساندویچ پانل از مصالح مورد توجه برای این افراد باشد.

در ادامه به ارائه مختصر توضیحات در مورد پانل های ساندویچی و  نحوه قیمت گذاری ساندویچ پانل ها می پردازیم.قیمت ساندویچ پانل در بازار چقدر است؟

[تصویر: sandwichpanel_pu-min.jpg]
قیمت ساندویچ پانل، در زمان تصمیم گیری مدیران پروژه ها برای اجرای سازه های صنعتی از عوامل تاثیرگذار مهم به حساب می آید که همواره توجه به آن امری واجب است.

معمولا در ساخت سازه ها، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید را در متراژهای بالا خریداری می کنند، به همین دلیل است که قیمت ساندویچ پانل ها تعیین کننده نوع همکاری مدیران پروژه با تولید کنندگان قرار می گیرد.

ساندویچ پانل ها بر حسب مترمربع به مشتریان عرضه می شود از این رو قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل با احتساب نوع ورقه، جنس عایق، ابعاد و متراژ آن محاسبه می شود.

اگر یک ساندویچ پانل بتواند به طور همزمان عایق صدا، رطوبت، حرارت و سرما باشد و وزن سبکی هم داشته باشد در مقایسه با دیگر مواد دارای قیمت بالاتری است.

به همین خاطر مهم ترین و تاثیر گذار ترین عامل در قیمت ساندویچ پانل ها، جنس مواد مورد استفاده در آن ها می باشد.

قیمت مصالح ساختمانی با توجه به نرخ دلار تعیین می شود. از آنجایی که در وضعیت بحرانی تحریم ها به سر می بریم، برای اطلاع از آخرین قیمت ساندویچ پانل با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید که شرکتی معتبر در روند فروش ساندویچ پانل می باشند،  با شماره ۷۲۴۵۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

مطالب مشابه: لیست قیمت ساندویچ پانل، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید


در ادامه این مقاله به بررسی و توضیحات تکمیلی در خصوص ساندویچ پانل و کاربرد آنها می پردازیم.ساختار اصلی ساندویچ پانل


با توجه به ساختار ساندویچ پانل، یکی از بهترین مصالح برای ساخت سازه و مکان مورد نظر مدیران پروژه، ساندویچ پانل می باشد.
یکی از مرغوب ترین و مستحکم ترین مصالح ساختمانی استفاده شده در صنعت ساخت و ساز ساندویچ پانل می باشد. ساختار اصلی ساندویچ پانل ها از دولایه ورق و یک لایه عایق در بین آن ها تشکیل شده است. مواد عایق بین دو لایه از پشم سنگ، فوم پلی یورتان و پلی استایرن ساخته شده است.

علاوه بر ساختار مناسب، قیمت ساندویچ پانل نیز در برابر قیمت مصالح سنتی بسیار مناسب تر می باشد.
 

[تصویر: aslisandwich-min-1-1.png]
مشخصات فنی ساندویچ پانل


همانطور که گفتیم ساندویچ پانل ها از دو لایه با یک عایق درمیان آن دو ساخته شده اند. این دو لایه ممکن است به شکل های مختلف و متفاوتی ارائه شده باشند.

بدین صورت که: هردو ورق باشند، یکی ورق و دیگری فویل، یک سمت ورق و دیگری نایلون، یک رو ورق و سمت دیگری کاغذ باشد، هر دو سمت کاغذ یا نایلون یا فویل باشد.

اما ورق های استفاده شده معمولا از ورق الوزینک، گالوانیزه، آلومینیوم پیش رنگ شده است.

با توجه به نوع کاربردی که از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می شود، معمولا مناسب ترین گزینه را برای ساخت رویه ها استفاده می کنند. 

ضخامت این مصالح بین ۲ تا ۱۵ سانتی متر تولید می شود.

هر یک از ویژگی ها و مشخصات ذکر شده می تواند در تعیین قیمت ساندویچ پانل موثر باشد. زیرا همانطور که مشخص است، برای مثال، یک رو ورق یا دو رو ورق بودن ساندویچ پانل، یا جنس ورقه های استفاده شده، قیمت های متفاوتی را نیز در بر خواهد داشت.


ساندویچ پانل ها در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

[تصویر: 1.jpg]
ساندویچ پانل ها به دلیل اینکه در برابر پوسیدگی و خوردگی مقاوم هستند بیشتر در مکان هایی که دارای رطوبت زیادی هستند، قابل استفاده می باشد.

از جمله مکان هایی که رطوبت زیادی دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. انواع سرد خانه ها و صنایع برودتی: مثل سردخانه های گوشت و لبنیات، سردخانه های صنعتی و نیمه صنعتی
 2. درمانگاه های صحرایی
 3.  سرویس بهداشتی ها
 4. استخر های سر پوشیده
 5. باشگاه ها و مجتمع های ورزشی 
ساندویچ پانل ها در برابر رانش زمین و زلزله دارای مقاوت زیادی هستند و به همین خاطر در موارد زیر نیز کاربرد دارند:

 1. ساخت دفاتر کارگاهی
 2. محیط های آموزشی و اداری
 3.  ساخت انواع سوله ها
 4. کارخانه های صنعتی و تولیدی 
از ویژگی های ساندویچ پانل ها می توان به عایق برودتی، استحکام بالا و سبک بودن آن ها اشاره کرد.

از این رو در اسکان های موقت مثل کانکس و کانتینر، خانه های سیار یا کاروان ها و تعمیرگاه های سیار که بیشتر در فضا های باز قرار دارند و دائم در حال جابه جا شدن می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.

سبک بودن ساندویچ پانل ها باعث می شود تا حمل و نقل و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، راحت تر صورت گیرد.

به طور کلی ساندویچ پانل به عنوان نوعی از مصالح در ساخت و ساز های صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. از این رو در برخی از ساختمان های شهری نیز از انواع ساندویچ پانل ها استفاده می کنند.

در ادامه همین بحث لازم به ذکر است که بدانید با توجه به شرایط محیطی و طبیعی که در محدوده جغرافیایی سازه ی شما وجود دارد، مشاوران ما بهترین انتخاب را برای شما ارائه خواهند داد تا با شرایط به خوبی تطبیق داشته باشد.

به همین جهت شرایط و محیط نیز می تواند به طور غیر مستقیم در قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار باشد.

تمامی ویژگی های گفته شده از ساندویچ پانل ها به نوع مواد استفاده شده در آن ها بستگی دارد. هر یک از موادی که در ساخت ساندویچ پانل ها استفاده شود دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب تنوع کاربری آن ها نیز می شود.


 انواع ساندویچ پانل

 
[تصویر: -min.jpg]
 
[تصویر: -کارن.jpg]
 
به طور کلی تمامی انواع ساندویچ پانل ها به دو دسته لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، دسته بندی می شوند.
اما می توان گفت با توجه به مواد عایقی که درون آنها تعبیه شده اند، دارای دسته بندی نیز می باشند:

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید که هر یک ویژگی های منحصربه فرد خود را دارا هستند.

هر یک از انواع ساندویچ پانل دارای قیمت های متفاوتی هستند که بنا به احتیاج از انواع آن استفاده می شود.نکات مهم در نصب ساندویچ پانل ها

به هنگام نصب و اجرای ساندویچ پانل به صورت صحیح، رعایت نکات زیر امری مهم و ضروری به شمار می رود:
 • به هنگام نصب ساندویچ پانل دیواری، دقت در روش قرارگیری نری و مادگی آن ها در آب بندی سازه ها امری بسیار مهم تلقی می شود.
 • استفاده از چسب سیلیکون برای درز بندی و آب بندی انواع ساندویچ پانل ها نیز مسئله ای حائز اهمیت می باشد.
 • به هنگام نصب، در رعایت فاصله مناسب بین ساندویچ پانل ها دقت لازم را به عمل بیاورید و تکیه گاه مناسبی جهت سفت کردن پیچ ها در نظر بگیرید.
 • برای نصب ساندویچ پانل های دیواری و سقفی می بایست از پیچ های واشر دار استفاده شود.
 • استفاده از فلاشینگ‌ها و آبروها به هنگام نصب ساندویچ پانل سقفی از موارد موثر در آب بندی و زیبا سازی سازه به حساب می آید.
 • مهم ترین نکته ایی که باید در اجرای ساندویچ پانل رعایت کرد، فاصله بین ستون ها، ابعاد پانل ها و محل قرار گیری آن ها می باشد.
همواره به یاد داشته باشید برای نصب ساندویچ پانل ها می بایست متخصصین مجرب این کار را انجام دهند.

زیرا در صورت نصب غیر اصولی، از عمر ساندویچ پنل کاسته می شود و کارکرد مناسب را نخواهد داشت.

هم چنین نحوهی نصب هر یک از انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری در صورت های متفاوتی امکان پذیر می باشد که می تواند در تعیین قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار باشد. 

زیرا نحوه ی طراحی هر یک با توجه به شرایط نصب متفاوت خواهد بود.

چاپ این مطلب

  بررسی جاوااسکریپت در طراحی سایت
ارسال کننده: azadehsadeghi - 1398/2/30، 11:38 صبح - انجمن: بحث آزاد - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
بررسی جاوااسکریپت در طراحی سایت عناصر فرم پیش فرض اچ تی ام ال به خوبی کار می کنند، اما مطمئنا بسیار زیبا نیستند. و طراحی سایت به اندازه کافی به دست آمده است که ما مجبور نیستیم که تنها به قابلیت های آن بپردازیم. چرا ورودی های کاری را که ظاهرا زرق و برق دار نیز در طراحی سایت ایجاد نمی کنند با استفاده از این کتابخانه های جی اس می توانید هر دکمه های رادیویی یا چک با بسیاری از سبک های مختلف را در طراحی سایت اصلاح کنید. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  چندین کتابخانه برای انتخاب وجود دارد و این ها مورد علاقه من هستند.
که هر دو خوب کار می کنند، عالی هستند و قوی ترین پشتیبانی را برای هر طراحی سایت ارائه می دهند. بهترین کتابخانه های رایگان جی اس برای رادیو و جعبه های سفارشی. کتابخانه شماره من برای رادیوهای سفارشی و جعبه ها باید آی چک در طراحی سایت باشد. این کاملا رایگان، منبع باز است، به خوبی مستند شده است، و ارائه می دهد تن از سبک های مختلف برای طراحی سایت شما. به طور پیش فرض شما می توانید از چند تم مانند حداقل، مربع، و مسطح چک کنید.
 
[تصویر: sample-code-500x333.jpg]
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
هر تم پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از رنگ های مختلف است که شما می توانید با یک ویژگی جی اس در طراحی سایت تغییر دهید. این باعث می شود دیوانه ساده برای هر کس به معنای واقعی کلمه برای طراحی سایت چهره های اسنازی و ورودی های رادیویی از ابتدا. حتی دارای پوسته های تاریک برای زمینه های سیاه و سفید در طراحی سایت می باشد. این دو پوسته پولاریز و فوتریکو در طراحی سایت نامیده می شوند. متأسفانه آنها با گزینه های رنگی زیادی ارائه نمی دهند.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ،[u]لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ،لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
[/u]

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید     لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید    لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ،  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ،  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید   لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  روند طراحی سایت: اختلاف منظر ( Parallax) با پیچ و تاب
ارسال کننده: magbot - 1398/2/30، 01:52 صبح - انجمن: #C - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 

 
2019/05/17
MAGBOT +


اختلاف منظر (Parallax)  شامل عناصر در حال حرکت با پس زمینه ثابت است، اما واقعا انیمیشن نیست .معمولا شامل عناصر رنگی و فیزیکی زیادی است . این روند در طراحی پس زمینه شامل عناصر  بسیاری است. اختلاف منظر از روندهای دیگر لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید    واقعا جذاب تر است. عناصر در حال حرکت در خلا کاربران را برای تعامل و کشف مسمم تر می کند. موجب نگه داشتن آنها در سایت می شود. اختلاف منظر با پیچ و تاب ابزاری برای جذاب کردن سایت توسط طراحان وب سایت است.

توجه: شما باید از لینک ها برای هر نمونه از این پست دیدن کنید تا بتوانید درک کنید که چگونه این سایت ها کار می کنند و چه احساس تعاملی  ایجاد می کنند.


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

اختلاف منظر با پیچ و تاب متفاوت است، زیرا در مقایسه با آنچه که در گذشته با حرکت یکپارچه پس زمینه دیده می شد، خیلی متمایز است. یک پس زمینه متحرک با اسکرول فعال می شود، شبیه به افکت پیمایش منظر است.تفاوت اصلی این است که فقدان «صفحات» را نشان می دهد. اسکرول یک جریان پویا مداوم و حرکتی را ایجاد می کند که پس زمینه رنگ را تغییر می دهد، شامل انیمیشن های متحرک و عناصر که با صفحه حرکت می کنند و دیگر عناصر حرکت به داخل و خارج از منطقه تمرکز.

تفاوت کلیدی در   تعامل "صفحه نمایش" است. اسکرول یک جریان پویا مداوم و حرکتی است که با حرکت پس زمینه تحول میابد، شامل انیمیشن های متحرک و عناصری است که با صفحه حرکت می کنند و در واقع عناصر به داخل و خارج از منطقه تمرکز حرکت می کنند. این متفاوت روند پیمایش اختلاف منظر است که ما در گذشته دیده ایم، زیرا عناصر به صورت یکپارچه و با هم هموار حرکت می کنند. در مقایسه با روند اختلاف منظر پیمایشی گذشته ، در اختلاف منظر مورد بحث کاربران اغلب با لایه های عناصر مجزا روبرو هستند.

عناصر رایج


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

بسیاری از این اختلاف منظر با طرح پیچیده چند عنصر رایج دارند.


۱- تایپوگرافی پررنگ:  علامت بزرگ با انتخاب متن های جالب یک عامل رایج است.
۲- طراحی تک صفحه ای: برای به حداکثر رساندن تاثیر این تکنیک، این وب سایت ها اغلب در یک صفحه طراحی می شوند.
۳- رنگ روشن: رنگ الهام گرفته از طراحی مسطح و طرحی متریال یک عامل رایج است. رنگ روشن و جسورانه رایج هستند.
۴- تغییر انواع محتوا: محتوا در صفحه اغلب با اسکرول تغییر می کند، به طوری که کاربر ابتدا یک ابر متن، سپس یک «صفحه» متن، سپس تصاویر بیشتر و سپس یک فرم تماس دریافت می کند.
۵- داستان مداوم: در حالی که محتوا ممکن است در طول طراحی تغییر کند، یک داستان واحد عنصری است که همه آنها را با هم مرتبط می کند.
۶- تصاویر بزرگ: طراحان از  تصاویر استفاده می کنند، تصاویر - به ویژه در صفحه اصلی - بسیار تاثیر گذار هستند. اکثر این وب سایت ها با یک  ابر تصویر و یک نشانه برای حرکت آغاز می شود
۷- زبان ساده: از آنجا که چارچوب پشت این پس زمینه متحرک پیچیده است، همه چیز در اطراف آن تمایل به سادگی دارد، از جمله زبان سایت. این کنتراست پیچیدگی و سادگی  سایت را آسان می کند تا کاربر به اندازه کافی آن را درک کند و به اندازه کافی جالب باشد تا به ادامه تعامل تشویق شود.


طراحی نوع جنبش
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
طراحی با اختلاف منظر با یک سبک پیچشی حرکت همراه است. طراحان باید تعادل ظریف بین عناصر متحرک  را در عملکردهای حرکتی  روی صفحه ایجاد کنند.جنبش بیش از حد می تواند قریب به اتفاق باشد که به کاربران حس سرگیجه القا کند. تعادل واقعی در توانایی استفاده از عناصر متحرک و حرکت پس زمینه در هماهنگی با یکدیگر است. ترفند: تنها در یک زمان خاص، باید یک چیز حرکت کند. به نظر می رسد بسیار ساده است، درست؟

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

بنابراین آنچه که شما باید انجام دهید این است که تمام قسمت های متحرک دیگر را در طول اسکرو متوقف کنید.  حالا شروع به پیمایش کنید کمی حرکت کنید و متوقف شوید تمام حرکات در حال وقوع است. (به غیر از دستورالعمل اسکرول) حرکات ساده هستند و در عمل تقریبا یکنواخت اتفاق می افتند.


چرا کار می کند


[تصویر: 9.jpg]
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چرا اختلاف منظر با پیچیدگی آغاز می شود؟

این یک تکامل طبیعی است که چندین گرایش را کنار می گذارد. این یک تکنیک HTML5 است که به طراحان اجازه می دهد تا هر چیزی که دوست دارند در هنگام طراحی  اضافه کنند. با طراحی تخت کار می کند از بسیاری مفاهیم طراحی متریال پیروی می کند؛ شما می توانید آن را در یک چارچوب حداقل استفاده کنید. فرصت ها بی حد و حصر هستند.

به همین دلیل است که ما احتمالا وب سایت های بیشتری را با استفاده از اختلاف منظر  و زمینه های متحرک در آینده می بینیم. روندهای بی نظیر و تکنیک هایی که شما می توانید برای پروژ های مختلف استفاده کنید.
مقالات مرتبط
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  طراحی سایت و بهینه سازی نرخ تبدیل
ارسال کننده: magbot - 1398/2/30، 01:48 صبح - انجمن: دیگر زبان های برنامه نویسی و کدنویسی - بدون پاسخ

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
 

 
2019/02/13
MAGBOT +


لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در مورد قابلیت استفاده و بخش هنری و زیبایی شناختی کار  است، اما  تعامل موثر با کاربر جهت افزایش نرخ تبدیل  چیز دیگریست.


می خواهم به هر دو نکته   بپردازم  و سعی کنیم این دو ایده را با بهینه سازی نرخ تبدیل (یا CRO) ادغام کنید . اگر شما همزمان بتوانید نرخ تبدیل را افزایش دهید و همچنین قابلیت استفاده را مناسب نگاه دارید، این پیروزی برای   شما است.یکی از اولین تغییراتی که ممکن است در نظر بگیرید ساخت طرح رنگی متفاوت است.  زیرا رنگها تاثيرات حسی دارند و احساسات خاصی را در بازديدکنندگان بیدار می کنند .به طور معمول برای افزایش نرخ تبدیل  از رنگ های غیر غالب   صفحه استفاده کنید. زیرا توجه بیشتری را به خود جلب می کند، شما می توانید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در مورد طراحی دکمه سبز و قرمز است بررسی کنید. جالب است بدانید دکمه سبز عملکرد خوبی در این صفحه ندارد زیرا سبز در حال حاضر یک رنگ غالب در صفحه است. من به عنوان طراح ترجیحم دکمه سبز ولی جهت بهبود نرخ تبدیل دکمه قرمز ظاهرا بهینه تر است.

شبیه هر چیز دیگری در طراحی UI، به کنتراست توجه کنید.  مهم نیست چه طرحی داشته باشید.اگر تبدیل هایتان بیشتر مربوط به لینکها یا ثبت نام کاربر می باشد، از رنگها استفاده کنید که بتوانید این عناصر را از صفحه جدا کند.
به عنوان  مثال در صفحه فرود Flinto از دکمه هایی با رنگ روشن جهت کارایی بهتر استفاده می شود. در نهایت تبدیل با استفاده از المانی رخ می دهد که در پایان کاربر با آن تعامل برقرار می کند . ممکن است  ایجاد یک حساب جدید باشد، یا یک خرید را انجام دهند یا در خبرنامه سایت ثبت نام کنند.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
[تصویر: 5.jpg]
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

[url=https://designmodo.com/color-psychology-web-design/]

صفحه اصلی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید یکی از نمونه های مورد علاقه من است، زیرا آنقدر آشکار است، این کار فوق العاده خوب است. مجموعه ای از آیکون های فلش کوچک به سمت دکمه اصلی اشاره می کنند و کاربر را به کلیک بر روی آن تشویق می کند. این یک روش قوی برای جذب کاربران جدید است . 

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  در طراحی صفحه اصلی دارای یک فرم ثبت نام است.  به جای اینکه تنها با فشار دادن یک دکمه کار صورت گیرد، کاربر همچنین بایستی آدرس ایمیل خود را وارد کند.
[تصویر: 6.jpg]
در کل فرم احساس می شود مرز سفیدی با کنتراست بالا المان ها را جدا می کند و  در مقابل هدر آبی سبز ظاهر می شود. این طراحی در پایین صفحه نیز استفاده می شود .اگر آپشن های بیشتری داشته باشید می توانید همین روند را ادامه دهید، بعنوان مثال می توانید دو دکمه را ببینید در عین تمایز با رنگبندی صفحه اصلی از یکدیگر  نیز جدا هستند. این تکنیک در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده می شود و من فکر می کنم که این کار به خوبی انجام شده است.
[تصویر: 7.jpg]

هر آنچه که شما می توانید انجام دهید برای برجسته کردن عملگر اصلی صفحه ، مسیری طولانی در جهت بهینه سازی تبدیل خواهد بود. شما ممکن است از محتوای عالی نوشته باشید اما به طراحی وب سایت خود فکر نکنید.

به چگونگی طراحی سایت خود و محتوای که برای CTA دارید، نگاه کنید. آیا واقعا کاربر را تشویق  به اقدام می کند؟ آیا متن به اندازه کافی خوانا است؟ آیا پس از خواندن آن احساس الهام می کنند؟
[تصویر: 8.jpg]
صفحه اصلی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید یک نمونه درخشان برای متن و دکمه است. دکمه سبز توجه بیشتری نسبت به عنوان جلب می کند، به علاوه آن سبز روشن است و واقعا مخالف با بقیه طرح صفحه است.

با اضافه کردن کلمات مانند "free" شما به کاربر می گویید که آمده ورود و استفاده از سیستم است. به یاد داشته باشید قبل از هر کاری، ابتدا بایدتوجه را جلب کنید. متن بزرگ و خوانا با محتوای ضرب آهنگ دار  مطمئنا توجه کاربر را سریع  جلب می کند

[تصویر: 9.jpg]
متن وب ممکن است به عنوان بخشی از طراحی بصری به نظر نرسد اما مطمئن باشید بخشی از تجربه کاربری است.به عنوان مثال لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید که به سادگی از کلمه " رایگان" در نزدیکی CTA اضافه شده است. این کلمه اضافی نرخ تبدیل را حدود 28٪ افزایش داد که یک پرش بسیار بزرگ است.
در دنياي طراحي، هيچگاه هيچگاه نمي توانيد هيچ دليلي داشته باشيد بدون آنکه ابتدا  آزمايشات آن را ثابت کرده باشند. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ازلینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برای مقایسه دو صفحه  یکی پر از گرافیک و  فلش در مقایسه با یک فرم طولانی است. صفحه گرافیکی سنگین است و با به نظر می رسد خیلی بهتر باشد، اما  در صفحه طولانی تر نرخ تبدیل 37٪ افزایش یافته است! 

[تصویر: 10.jpg]
تیم آزمایش A / B  دیگری را انجام داد در برابر یک صفحه اصلی با عکس یک شخص واقعی در پس زمینه.   ایجاد یک تجربه  شخصی تر نرخ تبدیل بیش از 100٪   افزایش یافت.

تصور این است صفحه گرافیکی سنگین بهتر  عمل کند. با این وجود از طریق آزمایش طرح های مختلف تیم درس های ارزشمندی را آموخت: هرگز فرض نکنید!
[تصویر: 11.jpg]
من پیشنهاد می کنم چند ایده طراحی مختلف برای صفحه اصلی (یا صفحه فرود) را تصور کنید  و ببینید چه چیزی را می توانید تغییر دهید که ممکن است نرخ تبدیل را افزایش دهد.
مایل باشید طرح کلی فعلی خود را   فراموش کنید  و طرح کاملا جدیدی را آزمایش کنید. ممکن است کاملا نتیجه بی تاثیر باشد، اما ممکن است منجر به نرخ تبدیل بسیار بیشتر شود.


مقالات مرتبط
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب

  dlztuf Over the past years
ارسال کننده: Jamessoire - 1398/2/29، 06:44 عصر - انجمن: انتقادات و پیشنهادات - بدون پاسخ

tomorrow can be much better. If that isn't something that would work for you or your partner لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , even though it has nine zeros attached to it. This is not a ton of moneyNo Country for Old Men des frres Coen لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید our minds can even imagine it. Basin is less than 300 miles away from the Las Vegas Stripunder the guidance of Jon Ryan and Andre Baker. His offense includes various technical wrestling holds and pinning combinationstry again laterInvalid EmailThe supermarket the shopping behemoth whose combination of convenience and competitive pricing makes it impossible to avoid.And while the likes of ASDA and Tesco have met stiff competition from both Aldi and Lidl over recent years.

and help Japan conquer the denial that is risking catastrophe.. Nearly a century after the fall of Iran Qajar dynasty (which lasted from 1785 to 1925) لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید , I got this 17 remnant and had the edge stitched. It not wall to wall carpetAND there will be no punishments or consequences for their actions. What if your lover gave you a hall pass to do whatever you wanted لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید and bars. "It's all the same. It doesn't matter what genre you're inplay with the dog. Asked what advice he would give to folks who are having kid visitors for the holidayscomparar y comprar!. Their jewelry is beautiful.

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

چاپ این مطلب