تالار گفتمان اسکریپت دات کام
چراغ ریلی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتمان اسکریپت دات کام (http://forum.xn--mgbguh09aqiwi.com)
+-- انجمن: عمومی (http://forum.xn--mgbguh09aqiwi.com/Forum-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: مطالب متفرقه (http://forum.xn--mgbguh09aqiwi.com/Forum-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%B1%D9%82%D9%87)
+--- موضوع: چراغ ریلی (/Thread-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C--12506)چراغ ریلی - nakisa - 1399/2/28

استفاده از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید مثل لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  یکی از مدرن ترین روش ها برای لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ساختمان هایی با معماری یا شرایط ویژه می باشد. در این سیستم منابع نور بر روی یک ریل در یک مسیر به هم پیوسته قرار می گیرند، به این ترتیب این چراغ ها در یک ردیف در کنار یکدیگر خواهند بود. نکته مهم اینکه باید در نظر داشت این مسیر  یا ریل علاوه بر تحمل وزن چراغ، باید شرایط انتقال برق سیستم را نیز فراهم آورد. در این صورت سیم کشی برای تامین برق در مسیر همین ریل قرار می گیرد. این ریل برای حرکت دادن چراغ ها نیز استفاده می گردد.
تفاوت عمده این سیستم با سیم کشی مستقل هر منبع در این است که کلیه چراغ ها در یک ردیف انرژی مورد نیاز خود را از ریل می گیرند و در نتیجه به طور منظم تری در کنار یکدیگر قرار می گیرند. عملکرد و انعطاف فوق العاده این سیستم به واسطه امکان جابجایی جهت تابش نور می باشد که به این ترتیب کاربر امکان اقدام در طیف گسترده ای از روش های نورپردازی دارد.
فروشگاه نوربازار این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و انواع چراغ ها، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

سایر محصولات لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نوربازار:
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید