تالار گفتمان اسکریپت دات کام

نسخه‌ی کامل: دانلود برنامه فرمول‌دونی!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقد خوبه که تموم فرمول های ریاضی که تو دوران تحصیلم باهاشون سروکار دارم رو یک جا روی گوشی یا تبلتم داشته باشم، تا بتونم بدون اتلاف وقت و به سرعت ازشون استفاده کنم یا بعضی هاشون رو که واسم مهمترند رو علامت گذاری کنم تا تو مراجعه بعدی فقط با یکی دوبار تاچ کردن پیداش کنم یا اگه میخوام حفظشون کنم نیاز نباشه که رو کاغذ بنویسمشون و بتونم از تو گوشیم به سرعت شروع به حفظ کردنشون کنم!
(البته که من اصلا اهل تقلب نیستم واسه همین مثل ی پسر یا دختر خوب ودرسخون اکثر فرمول های لازم رو تو حافظم دارم!)

[تصویر:  l8en1walw5chniu60ylb.png]

اگه دانشجو هستید، مخصوصا در رشته فیزیک یا ریاضی حتما اسم کتاب های handbook رو شنیدید و نیاز بهشون رو حتما درک کردید.
البته اگه جزو دانشجویان فنی-مهندسی هستید بدونید که اکثر این فرمول ها به کاره تون میاد و تو کتاب ریاضی مهندسی و معادلاتون اونها رو دیدید.
این برنامه که اسمش رو فرمول دونی! گذاشتیم، دقیقا یک هندبوک ریاضی و فیزیک هست که اولا با قیمت خیلی خیلی کمتر از نسخه رو کاغذ (1500 تومن در مقایسه با 12000 تومن) و دوما با امکانات فوق العاده و عالی و غیرقابل قیاس با کاغذ، در اختیارتون قرار میگیره تا خیالتون از بابت اینکه دیگه هیچ فرمولی رو از دست نمیدید و همه فرمول های ریاضی-فیزیک دنیا! رو تو جیب یا کیف خودتون دارید، راحت بشه.
شاید اسم کتاب مورای-اشپیگل به گوش شما خورده، این کتاب به دلیل جامعیت و دقت در جمع آوری فرمول های ریاضی از شهرت جهانی برخورداره که در تولید این برنامه از نسخه زبان اصلی اون استفاده شده(نگران نباشید کلا چارخط توضیح انگلیسی تو کتاب داره و همش فرمول های دسته بندی شده داره) تا کسایی که میخوان تو مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدن اولا با اصطلاحات بومی و زبان اصلی ابزارهایی که باهاشون کارمیکنند آشنا باشند دوم هم اینکه از سردرگمی و آشفتگی ذهنی واسه استفاده کردن یا حتی حفظ کردن بیرون بیاند و به نظم فکری خوبی برسند.

[تصویر:  f8xlas8yv1zfhr4abnji.jpg]

مشکلی که دانشجویان در خوندن اینجور کتاب ها دارند صرف وقت طولانی جهت پیدا کردن فرمول یا مطلب مورد نظرشون در بین انبوه مطالب و فرمول هاست که سعی شده در نسخه اول این برنامه تا حد چشمگیری رفع بشه.
برنامه شامل همه فرمول های مفید دنیا! میشه که به طور خلاصه در زیر لیست شده.
- ثابت های ریاضی مثل عدد نپر و پی و...
- چندجمله ای ها
- فرمول های محیط، مساحت و حجم همه اشکال
- تعریف و فرمول تمام توابع مثلثاتی
- فرمول های اعداد مختلط
- فرمول های توابع نمایی و لگاریتمیک
- فرمول های توابع هیپربولیکی
- معادلات جبری
- فرمول های هندسه مسطح یا اقلیدسی
- فرمول های منحنی های مسطح خاص به همراه گرافشون مثل لیماسون
- فرمول های هندسه تحلیلی و فضایی
- فرمول های مشتق
- فرمول های انتگرال های نامعین
- فرمول های انتگرال های معین
- فرمول های توابع خاص مثل بتا، گاما و...
- معادلات دیفرانسیل عمومی بهمراه جواب هاشون
- سری اعداد
- سری تیلور
- اعداد اویلر و برنولی
-آنالیز یا تحلیل برداری
- سری فوریه
- معادلات دیفرانسیل خاص بهمراه جوابشون مثل بسل، بسل اصلاح شده، لاگر، هرمیت و...
-تبدیل لاپلاس
-تبدیل و تحلیل فوریه
-توابع بیضوی
-توابع متفرقه دیگه
-نامساوی ها
-بسط کسرهای جزیی
-حاصلضربهای نامتناهی
-توابع توزیع های احتمال
-گشتاور های لختی همه اجسام
-تبدیل واحد ها

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید