تالار گفتمان اسکریپت دات کام

نسخه‌ی کامل: کمک در مورد زوم تصویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چجوری میشه مقدار data-zoom-image رو با کلیک روی هر عکس تغییر داد؟ من چندتا عکس کوچیک تو صفحه دارم که میخام با کلیک رو هرکدوم زومشو نشون بده ولی بازم برمیگرده همون عکس اول رو که تو دیتاروم نوشته شده رو نشون میده :(
با سلام

این اسکریپت برای حالت hover نوشته شده

طبیعتا خیلی سخت نیست این کار . اگر جی کوئری بلد هستید , من به صورت کلی توضیح بدم خدمتتون . چون به دلیل مشغله کاری به صورت جزئی و کامل نمیتونم
(امروز، )Vahid Majidi نوشته است: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با سلام

طبیعتا خیلی سخت نیست این کار . اگر جی کوئری بلد هستید , من به صورت کلی توضیح بدم خدمتتون . چون به دلیل مشغله کاری به صورت جزئی و کامل نمیتونم

ممنون میشم راهنمایی کنید آقای مجیدی :(
(امروز، )Queen.r نوشته است: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
(امروز، )Vahid Majidi نوشته است: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید آقای مجیدی :(

کد:
$(document).ready(function(e) {
   $("img.small").click(function(e) {
       vms = $(this).attr("data-zoom-image");
        $("img.big").attr("data-zoom-image",vms);
   });
});

یه چیزی شبیه بالا مشیه

img.small یعنی اون کس کوچیکا که قراره روش بزنی و img.big یعنی اون عکس بزرگه که قراره روش hover بشه
ممنونم ازتون ولی اصن جواب نمیده تقریبا خودمم همینکارو کرده بودم ولی بازم نشد
با دیباگر کروم تست کنید و ببینید مشکل از کجاس
(امروز، )Vahid Majidi نوشته است: لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با دیباگر کروم تست کنید و ببینید مشکل از کجاس

ممنون مشکلم حل شد :)
طراحی سایت 
پشتیبانی سایت
سئو سایت 
بک لینک 
طراحی لوگو
طراحی کارت ویزیت
آموزش وردپرس
آموزش امنیت سایت
آموزش پشتیبانی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
آموزش ساخت بک لینک