برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط سئو سایت با الکسا
#1
ارتباط سئو سایت با الکسا چیست ؟ الکسا (alexa)، نشان دهنده میزان بازدیدکنندگان یک سایت است. هر سایتی که رتبه الکسا پایین تری داشته باشد، تعداد بازدیدکنندگان آن بیشتر است. سایتی که رتبه الکسا آن یک است، پربازدیدترین سایت جهان است.
اما الکسا تا چه اندازه برای موفقیت یک سایت و کسب و کار مهم است؟
در ادامه به ارائه ی اطلاعاتی درباره ی ارتباط سئو سایت با الکسا می پردازیم.
[تصویر:  -سئو-سایت-با-الکسا.jpg]
رتبه ی الکسا چیست؟
الکسا یا الکسا رنکینگ، در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت الکسا اینترنت، با هدف ارزیابی میزان ترافیک اطلاعات فضای وب طراحی و ارائه شد. الکسا، نشان دهنده ی میزان ترافیک و محبوبیت یک سایت است و این سرویس درسال ۲۰۰۰ به شرکت آمازون واگذار شد. هر فردی برای اینکه از رتبه ی الکسا سایت خود آگاه شود، می تواند به سایت رسمی الکسا مراجعه کند و پس از وارد کردن آدرس موردنظرش، رتبه ی الکسا سایتش را مشاهده کند.
تفاوت سئو و الکسا
در تعریف علمی، سئو مجموعه کارهایی است که برای بهبود جایگاه یک سایت در نتایج جستجو انجام می شود. ابزارهایی مثل ایمیل مارکتینگ، تولید محتوا، بک لینک گذاری، کامنت مارکتینگ و … هر کدام تا حد زیادی در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید تاثیر دارند، اما هیچ کدام به تنهایی کافی نیستند. به طور مثال، با وجود اینکه در الگوریتم های جدید موتورهای جستجو گر، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید پادشاه نامیده می شود و اهمیت زیادی در سئو سایت دارد، نمی توان آن را با سئو یکسان دانست. پس این اشتباه است که بگوییم تولید محتوا همان سئو است یا سئو همان تولید محتواست، زیرا محتوا فقط یکی از ابزارهای سئو است.

منبع : لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید


پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: