برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
خرید کالا با بیت کوین در ایران
#1
خرید کالا با بیت کوین در ایران به دلیل امنیت بالایی که دارد از جانب برخی از افراد صورت می گیرد. بیت کوین که نوعی پول مجازی یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید است کار خود را بدون دخالت شخص ثالث انجام می دهد. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره خرید کالا با بیت کوین در ایران خواهیم پرداخت.


خرید کالا با بیت کوین


بیت کوین به دلیل غیر متمرکز بودن، از دیگر پول های الکترونیک متفاوت است و حمایتی از جانب ارگان و یا شرکتی خاص دریافت نمی کند. جابه جایی این پول مجازی بین کاربران از طریق کدهای دیجیتالی است.


برای خرید کالا با بیت کوین در ایران باید از طریق فضاهای دیجیتال مثل سایت ها، برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل اقدام کنید. برخی فروشندگان امروزه این روش را برای فروش کالاهای خود می پذیرند.


تعداد زیادی از فروشگاه های آنلاین برای ارائه سرویس های خود حتی برای ارائه قهوه، خوراکی و دیگر کالا ها بیت کوین را قبول می کنند.
البته خرید کالا با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ایران آن قدرها هم جا نیفتاده است و دلیل آن آشنایی نداشتن با این تکنولوژی، نوسانات ارز و عدم آگاهی از چگونگی ایجاد درگاه پرداخت بیت کوین می باشد.


[تصویر: 61846-1-min.jpg]
نحوه خرید کالا با بیت کوین در ایران


اگر قصد دارید از سایت های ایرانی با بیت کوین یا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید خرید انجام دهید و کالای مورد نیاز خود را سفارش دهید باید معادل بیت کوینی کالای مورد نظر را به حساب بیت کوینی فروشنده ارسال نمایید، بدین ترتیب فرآیند خرید کالا صورت می گیرد و از تکنولوژی به روز دنیا برای خرید کالا استفاده خواهید کرد.


اما از آن جا که قیمت دلار دارای نوسان است کسب و کارهای ایرانی در حال حاضر این روش پرداختی را زیاد قبول نمی کنند از این رو برای خرید کالا در سایت های ایرانی می توانیدبه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بپردازید و ارز خود را به پول ایران تبدیل کنید و با استفاده از آن برای خرید کالا اقدام کنید.


این امکان وجود دارد که خرید کالای مورد نظر خود را به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بسپارید، برای این منظور لینک کالای مورد نظر را ارسال کرده و معادل بیت کوینی آن را برای این مجموعه ارسال کنید تا ما آن را به ریال تبدیل کرده و خرید کالا را انجام دهیم.


در صورت نیاز به راهنمایی از گفتگوی آنلاین استفاده کنید و یا با مشاوران ما از طریق صفحه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید. دیجی اکسچنج برای خرید کالا از طریق بیت کوین حمایت های لازم را انجام می دهد و هدفی جز کسب رضایت مخاطبان خود ندارد.


[تصویر: 61846-4-min.jpg]
نحوه ارسال بیت کوین به حساب گیرنده


اگر برای خرید کالا با استفاده از خرید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید می خواهید اقدام کنید باید کیف پول و آدرس عمومی بیت کوین داشته باشید که ایجاد این کیف پول رایگان خواهد بود. بعد از این که کیف پول ایجاد نمودید آدرس عمومی برایتان اختصاص داده می شود که دارای اعداد و کاراکترهایی تصادفی می باشد.


در صورتی که آدرس بیت کوین گیرنده را به کیف پول خود وارد کنید قادر خواهید بود مقادیر دلخواهی از بیت کوین را به گیرنده ارسال کنید و در ازای آن کالای مورد نظرتان را به دست آورید. این روش نوین در آینده جایگاه بهتر و رایج تری خواهد داشت و اغلب مردم از آن استفاده خواهند کرد.


محبوبیت بیت کوین برای خرید کالا


بیت کوین به دلیل مزایا و کاربردهایی که دارد کاربران زیادی را جذب خود کرده است. از آن جا که این لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید محبوبیت زیادی پیدا کرده است و طرفداران آن زیاد شده اند، شرکت های زیادی خدمات و کالاهای خود را با این ارز به فروش می رسانند.


اغلب مردم به لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه می کنند اما با گذشت زمان و پیشرفت هایی که این ارز داشته است، در بخش های مختلف دیگر نیز از آن استفاده می شود و بسیاری از مبادلات و پرداخت ها با بیت کوین صورت می گیرد.


برخی از این شرکت ها اجازه خرید کالا با بیت کوین را می دهند و مردم به راحتی کالاهای مورد نیاز خود را با این روش خریداری می کنند.
بیت کوین شبکه ای غیر متمرکز


از لحاظ کاربردی، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به پول شباهت دارد ولی شیوه پرداخت آن مشابه کارت های شتاب نمی باشد و با آن فرق می کند. برای ایجاد حساب بیت کوین لازم نیست که رویه های افتتاح حساب را طی نمایید و مشخصات خود را وارد کنید زیرا کسی مسئول آن نیست و کامپیوتر و سخت افزارها هستند که تراکنش ها را تایید و بیت کوین های جدید را ایجاد می کنند، از این رو است که به آن شبکه غیر متمرکز می گویند.


[تصویر: 61846-2-min.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#2
قهوه آفوگاتو چیست؟

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، همراهان عزیز فنجونت در منوی استاندارد قهوه، آفوگاتو از جمله دسرهای ایتالیایی بر پایه اسپرسو ست ولی استفاده از قهوه ترک به جای اسپرسو هم طعم دلچسبی به دسرمون میده. آفوگاتو هم گرمه هم سرد. هم شیرینه و هم تلخ!

مواد مورد نیاز برای تهیه آفاگاتو

مواد مورد نیاز برای تهیه آفاگاتو نیز بسیار آسان و قابل دسترس است و این مواد عبارت اند از :
 • یک اسکوپ بستنی وانیلی ایتالیایییک فنجان قهوه اسپرسو داغطرز تهیه قهوه آفوگاتو
 • شما میتوانید در کافه این نوشیدنی را با ترکیب دبل اسپرسو و یک اسکوپ بزرگبستنی وانیل تهیه کنید. در خانه میتوانید به کمک موکاپات یا اسپرسو ساز خانگیابتدا شات قهوه خود را اماده و بعد با ریختن اسپرسو/قهوه روی بستنی ان را اماده کنید.البته توجه داشته باشید دلیل تاکیید ما به اسپرسو / موکاپات غلظت قهوه شماستیعنی تناسب این نوشیدنی با غلظت بیشتر قهوه بهتر است و به هیچ عنوان قهوه های دمیرا جایگزین مناسبی نمیدانیم. درضمن افوگاتو هیچ افزودنی دیگری ندارد و ترکیب اصلی انهمان قهوه اسپرسو و بستنی وانیل است اما شما در خانه میتوانید به انتخاب خودافزودنی های دیگر را هم اضافه کنید. با ترکیب طعمی جذاب – غلظت و بافت هیجان انگیز نوشیدنیتناقض طعم و حرارت این نوشیدنی شما میتوانید قهوه را به شکلی جدید تجربه کنید.درضمن به خاطر وجود شیرینی بستنی و کافئین قهوه قطعا شما بعد از خوردن این نوشیدنیانرژی زیادی را دریافت خواهید کرد . پس لطفا از آن حسابی لذت ببرید
 • معرفی بلاگ فروشگاه اینترنتی خوش کالا :
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  |لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: