برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب پانل دیواری
#1
امروزه نسل جدید مصالح ساختمانی جای مصالح سنتی و قدیمی تر را گرفته است. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که در تمامی سازه های صنعتی و غیر صنعتی از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید استفاده می کنند.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برای پوشش دیواره های سازه و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید برای پوشش سقف به کار گرفته می شوند، تا بتوانند مقاومت بالایی را از خود نشان دهند. نصب پانل دیواری به دلیل راحتی و حمل و نقل سبک باعث تسریع در روند پروژه های ساخت و ساز شده است.
تیم صنعتی کارن پنل با بهترین و مجرب ترین کادر کارشناسی، تیم فنی، تیم اجرایی و… به ارائه بهترین خدمات به مشتریان می پردازند.
برای اطلاع از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و نحوه ی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و تمامی موارد مرتبط با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید به مقالات کارن پنل مراجعه نمایید و یا با کارشناسان متخصص کارن در ارتباط باشید.
ساندویچ پانل دیواری چیست؟
ساختار اصلی ساندویچ پانل دیواری هم مانند دیگر ساندویچ پانل ها از سه لایه تشکیل شده که لایه مرکزی آن از فوم عایق تشکیل شده است. و دو لایه بیرونی از ورق گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم تشکیل شده است. با توجه به نوع فوم بکار رفته در هسته مرکزی آن میزان مقاومت سازه متفاوت خواهد بود. چرا که از عایق های مختلفی در آن استفاده می کنند.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید بسته به سفارش مشتری در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده که همه آن ها به شکل مکعب مستطیل هستند اما رنگ آن ها هم به سلیقه مشتری بستگی دارد. همچنین باتوجه به مکان مورد استفاده و نیاز مشتری، ضخامت ساندویچ پانل دیواری از ۴ تا ۲۰ سانتی متر متغییر است.
[تصویر:  Produkty-Plyty-Warstwowe-Scienne-min.jpg]
کاربرد پانل دیواری
همانطور که از نام آن پیداست، ساندویچ پانل های دیواری برای پوشش دیواره های سازه و ساختمان ها کاربرد دارند. دیواره های ساختمان های مسکونی، اداری، کارخانه ها، سوله ها، انبار ها، سالن های ورزشی، کارگاه های تولیدی، دامداری ها و مرغداری، ساختمان های پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد.
نصب پانل دیواری چگونه انجام می شود؟
در تولید ساندویچ پانل دیواری شیار هایی بر روی آن قرار می گیرد، که نصب و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دیواری را راحت تر می کند. در واقع با استفاده از همین شیار های متعدد به صورت نرو مادگی نصب شده و در نهایت پیچ می شوند.
اگر می خواهید نصب پانل دیواری به درستی و بدون کم وکاستی صورت گیرد، باید آن را به دست متخصص بسپارید. بدون شک وقتی یک فرد حرفه ای و با تجربه کار نصب پانل دیواری را انجام دهد، آنگاه از مقاومت بالای سازه اطمینان حاصل می کنید.
[تصویر:  63001-min.jpg]
ابتدا قبل از نصب پانل دیواری باید زیرسازی، باتوجه به ساختار کلی ساختمان، فاصله بین ستون های محل نصب، ارتفاع پانل ها و جهت وزش باد، انجام شود. سپس در قسمت تکیه گاه باید دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل های آهنی صورت بگیرد. به یاد داشته باشید که نصب پانل دیواری به صورت فاق و زبانه است که بعد از قرار گیری در جای مناسب به وسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود.
به هنگام نصب پانل دیواری، با توجه به نوع ساختار سازه آن ها به صورت عمودی و افقی بر روی هم نصب می شوند و در نهایت برای اتصال آن ها به سازه، توسط پیچ به یکدیگر متصل می شوند.
نصب پانل دیواری چه مزایایی دارد؟
شاید برایتان سوال باشد که اهمیت نصب پانل دیواری چیست و چه مزایایی می تواند داشته باشد. ساندویچ پانل دیواری که پوشش دیواره های انواع سازه ها را برعهده دارد؛ باعث افزایش استحکام ساختمان و سازه در برابر طوفان های شدید و عوامل تخریبی محیطی مانند، آتش سوزی، زلزله، رانش زمین و خوردگی می شوند. گذشته از این عایق خوبی برای صوت، حرارت، و سرما هستند.
[تصویر:  70187-4433183-min.jpg]
قیمت نصب پانل دیواری
قیمت نصب پانل دیواری هزینه های متفاوتی را در بر دارد. ابتدا باید هزینه ای جداگانه برای خرید پانل دیواری پرداخت کنید که بسته به ضخامت، متراژ و نوع عایق به کار رفته در آن متفاوت بوده، و علاوه بر این برای نصب پانل دیواری هم باید هزینه ای جدا به نصاب متخصص بدهید. تا کار را به طور تمام و کمال انجام دهد.
برای اطلاع از لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و مشاوره در خصوص انواع لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با مشاوران ما در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
[تصویر:  59578-min.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: