برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزینه ارتودنسی دیمون
#1
بررسی هزینه ارتودنسی دیمون
در این مقاله به بررسی ویژگی های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و هزینه ارتودنسی دیمون می پردازیم.
هزینه ارتودنسی دیمون همانند ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک از موارد تعیین کننده در انتخاب روش درمانی ارتودنسی می باشد. اما به طور مشخص نمی توان هزینه ارتودنسی را بیان داشت زیرا با توجه به ناهنجاری ها و مشکلات بیمار، هزینه ارتودنسی دیمون نیز متفاوت خواهد بود.
در صورتی که ناهنجاری ها به میزان جزئی وجود داشته باشد، طول درمان نیز کوتاهتر خواهد بود. در نتیجه لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید نیز کاهش پیدا خواهد کرد.
ارتودنسی دیمون از روش های نوین درمان ارتودنسی می باشد که مزایای خاص خود را به همراه دارد. تفاوت هایی بین لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید با ارتودنسی دیمون وجود دارد که پس از مطالعه ی این مطلب متوجه این تفاوت ها خواهید شد.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
ارتودنسی دیمون چیست؟
در لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دیمون از بریس های مخصوص دیمون استفاده می شود که قابل تنظیم می باشند. تا حدودی می توان بیان داشت که این بریس ها شبیه به بریس های سنتی می باشند. اما وجه تمایز آنها در مکانیزم درمانی قابل استفاده می باشد.
این مکانیزم در ارتودنسی دیمون به گونه ای است که برای تنظیم بریس ها و اصلاح وضعیت آنها، از براکت ها با قابلیت باز و بسته شدن خودکار استفاده می شود.
مزیت استفاده از این نوع براکت ها علاوه بر تنظیم آسان، سبب حرکت راحت تر دندان ها می شود. در این حالت بیماران درد کمتر و وضعیت ظاهری بهتری را در انتظار خواهند داشت.
در ارتودنسی دیمون غالبا نیازی به کشیدن دندان برای درمان ارتودنسی نمی باشد. و هم چنین بریس ها با استفاده از سیم های مخصوص و با اعمال فشار مناسب باعث اصلاح جایگاه فک می شوند.
مزایای ارتودنسی دیمون
ارتودنسی دیمون دارای مزایای بسیاری در مقایسه با ارتودنسی سنتی می باشد که در زیر به برخی از آنها می پردازیم:
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
شکل ظاهری ارتودنسی دیمون:
از نظر ظاهری می توان بیان داشت که ارتودنسی دیمون دارای ظاهری مناسب تر نسبت به ارتودنسی ثابت سنتی می باشد.
طول دوره ی درمان کوتاه:
در ارتودنسی دیمون می توان بیان داشت که مدت زمان درمان ارتودنسی دیمون به میزان 7 ماه کوتاهتر از ارتودنسی سنتی می باشد.
تعداد مراجعات کمتر:
می توان اذعان داشت که تعداد مراجعات ارتودنسی دیمون به میزان نیمی از تعداد مراجعات ارتودنسی سنتی می باشد.
فشار و درد کمتر:
در بیمارانی که از ارتودنسی دیمون برای طول درمان خود استفاده می کنند به طور تقریبی 60 درصد کمتر از ارتودنسی سنتی، احساس درد و ناراحتی خواهند داشت.
سایش کمتر:
آسیب های دندانی و سایش دندان ها با استفاده از ارتودنسی دیمون بسیار کمتر از حالت سنتی می باشد.
رعایت بهداشت آسان تر:
در ارتودنسی دیمون فضای کمتری برای رشد و تجمع باکتری ها وجود خواهد داشت و رعایت بهداشت در این روش بسیار آسانتر از ارتودنسی ثابت می باشد.
 
هزینه ارتودنسی دیمون چقدر است؟
هزینه ارتودنسی دیمون وابسته به میزان ناهنجاری های فکی و دندانی بیمار دارد و مدت زمانی که دوره ی درمان به طول می انجامد.
در جلسه ی ابتدایی درمان ارتودنسی، دکتر داوودیان به ارائه اطلاعات در خصوص دوره ی درمان ارتودنسی، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و تمامی موارد مرتبط با ارتودنسی می پردازند.
همانطور که در مقاله هزینه ارتودنسی بیان داشته ایم، هزینه ارتودنسی دیمون نیز متاثر از عوامل بسیاری می باشد که نمی توان هزینه ای یکسان برای تمامی بیماران در نظر گرفت.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
عوامل تاثیر گذار در هزینه ارتودنسی دیمون
1.میزان ناهنجاری های فک و دندان بیمار
2. لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
3. نوع درمان ارتودنسی
4. درمان های جانبی
5. بیمه ارتودنسی
6. انتظارات بیمار از درمان ارتودنسی
7. انجام ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی و یا دکتر دندانپزشک
با توجه به تمامی موارد بالا هزینه ارتودنسی دیمون متفاوت می باشد. شما مراجعه کننده گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید در ارتباط باشید.
نکته: برای ارائه بهترین اطلاعات در خصوص هر بیمار لازم است تا لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید دندان ها و ناهنجاری های موجود را مشاهده کنند و متناسب با نیاز شما برنامه ریزی درمانی صورت گیرد.
پاسخ }
سپاس شده توسط
#2
معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی

معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی این روزها نیاز همه برای داشتن دندان های سالم و حفظ سلامت دهان کاملا مشخص است و اگر فردی دوست داشته باشد دندان های سالم و ظاهری زیبا داشته باشد ، باید به دنبال یک مرکز تخصصی دندانپزشکی پیدا کند.در حقیقت برای انجام اقدامات لازم برای سلامتی دهان و دندان به سراغ کلینیک باید رفت که تمام تجهیزات مدرن و پیشرفته در این زمینه را فرآهم کرده و از متخصصین مجرب دندانپزشکی استفاده می کند. همیشه فرآهم بودن امکانات پزشکی تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه و عملکرد متخصصان داشته است. بنابراین مرکزی به عنوان بهترین لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  حرف اول را می زند که از دستگاه ها و تجهیزات مدرن این زمینه استفاده کنید.
امروزه فواید کلینیک های دندانپزشکی به خاطر این است که همه روزه فعالیت خود را انجام می دهند و از چندین متخصص با تخصص های متفاوت استفاده می کنند ، در این صورت متقاضیان هر زمان که بخواهند میتوانند به کلینیک مراجعه کنند و تمام اقدامات دندانپزشکی را در یک مرکز انجام می دهند.

معرفی کلینیک تخصصی لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید :

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  

لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: