برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چسب بتون
#1
میتوان گفت لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید و ملات آب بندی بر پایه رزین های اکریلیک و تکنولوژی نانو ساخته شده که قابلیت آب بندی و سخت کنندگی و روان کنندگی همزمان را در ملات یا بتون های حجیم و یا به عنوان لایه پیوند زا در ترمیم سازه ها و برای نصب  سرامیک روی دیوار و کف، سنگ مرمر، موزاییک ،کاشی معدنی ، آجر لعاب دارو سنگهای طبیعی به عنوان ملات پر مقاومتی به کار میرود. چسب های بتن به دو تیپ چسب بتون اپوکسی و چسب بتن لاتکس (پلیمری) تقسیم میشوند.
چسب بتن و ملات آب بندی ظاهری شیری رنگ دارد که بعد از ترکیب در ملات یا بتن کاملا بیرنگ میشود این محصول قابلیت ترکیب در هر نوع ملات سیمانی، بتنی و گچی را دارا میباشد.
چسب بتون و ملات آب بندی جهت ساخت و ترمیم بدنه مخازن بتنی آب، استخر، سونا، کف و بدنه سرویس های بهداشتی، ملات موزاییک، بتن ریزی راه آب ها، سیمان کاری و نرمه کشی و زیر سازی مکان های تحت فشار آب منفی و مثبت، نمای ساختمان ها، کانالهای آب و فاضلاب و روکش جهت بتن های  مجاور با آب و فاضلاب و بقیه موارد ساختمانی در مجاورت آب کاربرد فراوانی دارد.
روش مصرف چسب بتون
آماده سازی برای استفاده به این صورت است که پیش از استفاده از چسب بتون، سطح بتن قدیمی یا زیر آیند باید کاملا تمیز و عاری از چربی و ذرات گرد و غبار باشد و باید از تجمع آب بر روی سطح زیر آیند پیش از اجرا اجتناب گردد تا چسب به خوبی عمل کند.
روشهای کاربردی چسب بتن
روش دوغابی : در این روش  ایتدا باید مقاطع مورد نظر با استفاده از آب شیرین اشباع شده، سپس دوغاب چسب رابه ضخامت تقریبی 1 تا 2 میلی متر روی مقاطع اشباع شده ریخته و تا قبل از سفت شدن، دوغاب بتون ریزی را آغاز کنید.
روش افزودن به مخلوط : در این روش بسته به مقدار آب بندی و چسبندگی مد نظر میتوان چسب بتون آب بندی را به نسبت 1 به 4 ، تا 1 به 3 با آب مخلوط کردو چسب رقیق حاصله را به سایر اجزای سازنده ملات تا رسیدن به مقدار کار پزیری لازم اضافه کنید و ملات به دست آمده را با ضخامت حداقل 10 میلی متر بر روی سطح کار مورد نظر اجرا کنید. از این ملات به دست آمده  برای چسباندن  کاشی یا سرامیک  هم میتوان استفاده کرد.
نکته مهم : توجه داشته باشید که تعیین مقدار دقیق مصرف هر دو روش دوغابی و افزودن به مخلوط، ازطریق انجام آزمایشهای کارگاهی الزامی است.
هدف از انجام اتصال برشی با DX76hvb اطمینان از اتصال مکانیکی بین تیرهای فلزی و صفحات بتنی است؛ بنابراین به منظور مقاومت در برابر اجبار برشی بین این عناصر ساختاری، ترویج رفتار کامپوزیت طراحی شده است.
خراب شدن و نیاز به تعمیر داشتن این میخکوب تنها به تعداد اتصالات انجام شده و نوع پیشرانش مورد استفاده (قرمز یا سیاه) مربوط می‌شود. تکنسین‌های شرکت هیلتی تخمین زده‌اند که تعویض پیستون پس از نصب حدود 1000 اتصال با استفاده از گیربکس قرمز یا حدود 800 اتصال با استفاده از پیشرانه‌های سیاه ضروری است.
همچنین در صورت عدم وجود اختلال در عملکرد سایش پیستون، پیستون به راحتی در چند ثانیه قابل تعویض خواهد بود.
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید
لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: