برای ورود به پرتال وب سایت اسکریپت دات کام کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کانکس غذاخوری چیست ؟
#1
از دیگر کاربرد های لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ها استفاده از آن برای سالن غذا خوری و رستوران های ثابت و متحرک است . این کاربرد به سبب ویژگی سبکی و قابلیت جابجایی آسان و همچنین قیمت بسیار پایین آن در مقابل خرید و یا اجاره مغازه مقبول و بسیار مهم می باشد .

[تصویر:  restaurant-canex.jpg]

از این لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ها در مکان های مختلف می توان استفاده کرد و قابلیت این را دارد که هم در داخل آن و هم در خارج آن میز و صندلی گذاشته تا افراد بتوانند غذای خود را به راحتی میل کنند . از کانکس غذا خوری در مکان های مختلف مانند : مدارس ، دانشگاه ، پروژه های عمرانی ، کارگاه ها ، پارک ها ، کارخانجات و … و مکان هایی که دسترسی به رستوران سخت است استفاده می کنند .


مزایا

در ساخت کانکس ها به موارد مختلفی باید توجه داشت مثل تعداد افرادی که قرار است در آن باشند ، مکان قرار گیری کانکس ، نوع استفاده از آن ، امکانات لازم در آن و … . از ساندویچ پانل ها و پانل های پی وی سی برای پوشش داخل و خارج سقف و دیوار لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  استفاده می شود که لایه ی خارجی باید عاق بندی شده و ضد زنگ باشد . برای پوشش کف نیز می توان از تخته های چند لایه و یا ورق پی وی سی استفاده کرد . برای پنجره کانس غذا خوری می توان از شیشه های ساده ، رفلکس و یا مشجر استفاده کرد .


[تصویر:  canex1.jpg]

تاسیسات لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  را متناسب با نیاز و کارایی آن درست می کنند و امکاناتی از قبیل سیم کشی های برقی و مخابرات ، سرویس بهداشتی ، لوله کشی آب و فاضلاب ، آشپزخانه و … در آن تعبیه می کنند . در کانکس ها می توان از امکانات دیگری نظیر قفسه های فروشگاهی و ویترین ، کپسول آتش نشانی ، سینک ظرفشویی ، یخچال ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … استفاده کرد .این امکانات در تمام کانکس ها مانند لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  ، لینک قابل نمایش نیست . لطفا ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید  و …. قابل نصب می باشد .
پاسخ }
سپاس شده توسط


پرش به انجمن: